IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър ден на всички!EUR/USD за днес 1,3679/85 и после търсим 1,3617/19.Цел на системата 1,3546.Посока за деня,надолу.Основна непроменена нагоре.


    п.п:Това не е съвет за търговия !
    -"грешки на системата" 1,3469,1,3470---1,3685,1,3717


    легенда:"грешки на системата"-неизпълнени задължителни сделки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      Как си, Адаш? Нужда от помощ по форексо?

      П.П. Пратих на бебе Карлос ( моя статия да я види ), че когато Русото е насирало БаМммкУфф ... че е пълен неграмотник като икономист и финансист - всички в БГ му се кланяхте до земята.

      Ся мога да насера и Чобанина, ама има ли смисъл вече? Вие сте си избрали да сте най-бедните и най-скъсаните в цяла в Европа и кой съм аз, че да ви спирам повече.

      Люксембург - град-държава - население 50к жители - минимална заплата - 1750 евро - мхм ... минимална. ( три хил.и фетстин лева ).

      Не виждам смисъл да се помага просто. БГ-станците сте отвратителни. Нагли, мразещи и арогантни.

      П.П.П. Успех, Адаш
      Last edited by marandi; 11.02.2014, 01:43.

      Коментар


      • Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
          Има друго място в нета дето 1 'чертеж' се разглежда бая повече.
          МалЕ,малЕ.....малЕ!

          И там сте едни спициалисти - с маСУр човек да ви целува!

          За 30 стинки сте си продали душичките на гявола

          Магда напоследък не ми се обажда инак и не съм на кеф да спамя

          http://www.youtube.com/watch?v=FNYt8vhucp0
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
            Дааааааааа , вместо сълзичка, по добре забий нос в дирника и дишай дълбоко. От амоняка ще се събудиш.
            Как ти се струва един чертеж да е разгледан от над 1000 човека. Тук се пишат по 4-5 поста на ден.
            Има друго място в нета дето 1 'чертеж' се разглежда бая повече.
            Ама нито ми е работа, нито мерак да съм рекламно лице.

            А тука е , с извинение , кат да се изпикаеш на оградата на старата селска къща.
            Стара е, срутена, ама с носталгия всеки влиза да пусне по една вода.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
              Няма нищо чудно, то се знаеше, че така ще стане. Няколко люде бяха взели темата на подбив, защото видите ли, тъй се разтоварвали от свръхнапрежението?! Оригиналничене, лигавщини, псевдобългарски език, псевдодиалект ...нямаше начин това да не отблъсне сериозните хора, които всъщност повече от 10 години "правеха" темата. А модераторите нехаеха.
              Резултатът беше предизвестен - съсипаха темата. Всъщност за това предупреждавах много отдавна.
              Усещам те, че храчиш мен - но в момента копираш чужди неща
              ---------------------------------------------------------------------------------

              23.11.2010 - Инфлация vs Дефлация – “мистерията” на българските гласове

              http://marandi.blog.bg/biznes/2010/1...glasove.639014
              ----------------------------------------------------------------------------------

              По принцип няма как да имаш тема форекс повече - има 5 примата - които да оплюят всички и да ги "местят" у другия форум.

              Говорил с моди-тата, че им ебават сайта семпло - викат - толкоз. Викам вземат ви читави клиенти и ги местят в друг сайт. Викат - да го духате.
              ----------------------------------------------------------------------------------

              Надявам се поне разбра кого оплю и защо повече не ви правя анализи, а само се хиля.

              Научете се на малко уважение - после може и да се помогне

              Преди четири ( 4 ) години някой да ви каже - дефлация за ЕС, не виждам какво толкоз секси има днес да се коментира повече - да'е .......
              Last edited by marandi; 10.02.2014, 16:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                Не, не става въпрос да се ходи до чейнджа, а за това как функционира форекса и от какво аджеба печелят брокерите.а търговията наистина си е да купиш и продадеш нещо реално, иначе нямаше да е търговия, колкото виртуалния секс е секс, толкова и виртуалното купуване на долари, евра, акции и индекси е търговия..между другото купувайки индекс, какво точно купуваш...елементарни въпроси са, на които съм сигурен че знаеш отговорът...успех и на теб и сори, ако това е спам
                Не зная защо не искаш да разбереш. Каквото и да е - купува се (или се продава) с реални пари. Както и да го наричаш - виртуално, нереално, измислено, то даваш реалните си пари за него. Печалбите или загубите са ти съвсем реални. Следователно - валутни двойки или индекси - са си съвсем реални, колкото виртуално да ти изглеждат... Нима парите ти в дебитната карта не са ти реални?

                Още една разлика между хазарта и форкса - при хазарта ти трябва голяма доза късмет. При форекса ти трябва голяма доза психика...
                Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                Коментар


                • is3584

                  Първоначално изпратено от is3584 Разгледай мнение
                  свят голям , толерантността е основата .
                  Доне , как го виждаш долар индекс и еврото тая година?
                  а паунда?
                  Благодаря
                  Ами теоретически доларът трябва да има превес, знайно защо - щатската икономика има сериозен превес над еропейската. Само че, вече съм почти убеден, че докато г-жа Меркел дърпа конците, превесът ще е на страната на еврото /докато не им се пукне балонът, разбира се - както стана при златото, за което говорех отдавна/. Тъй че, що се касае до евро/долар залагам на един по-широк рейндж с леко притегляне нагоре, освен ако не се случат чудеса, а те винаги са възможни.
                  Ето един довод в полза на еврото. В един по-дълъг период от време ЕЦБ намаляваше лихвата, а еврото, вместо да пада си растеше ли, растеше. Защото госпожата Меркел не му разрешава да пада. Според нейните разбирания силно евро = на силна икономика. То и затова нещата в ЕЗ са на този хал, а всички си завират главите в пясъка, все едно ги няма. И по-лоши ще стават нещата, например защото германците напират за вдигане на лихвите...При тази явна опасност от дефлация, която отдавна вече чука на вратата?! Само че СуперМарио се прави на разсеян, казва на пресконференциите, че няма дефлация и тика еврото нагоре, за радост на г-жа Меркел. В скоби - ето още едно доказателство колко лошо е направена еврозоната - различните интереси.
                  Затуй си викам, че еврото е непобедимо...засега. като се абстрахираме от временните колебания..
                  Що се касае до паунд/долар, от известно време не ми е в полезрението, а неподготвен не обичам да говоря. Ще отбележа само, че доста отдавна обърнах едни пари /евра и долари/ в паунди и още не съм ги закачал, някой може да си спомни, че писах за това. Беше наистина отдавна, мисля при курс долар/паунд 1.37 стана това.
                  Моля обаче, този факт да не се приема като индикация за търговия - оттогава изтече много вода и нещата се промениха.
                  Поздрави и успех!

                  Коментар


                  • [QUOTE=FxProST;1059576620]Какво значение има, за да го търгуваш, дали е реално (да го пипнеш) или не? Търговията е ПСИХОЛОГИЯ, а не самоцелно менкане на предмети.

                    Излиза, че вместо да отворя дълги на EUR/JPY, трябваше да отида до чейнджа, да продам йени и да купя евро. После, в петък, при затварянето на дългите, да отида пак там, да продам еврата и да купя йени. И това за теб е напълно нормално и естествено, защото видиш ли - трябва "да се пипне", да е "реално"? Е, не го направих така, а по начина по който отричаш и реалната сметка съвсем реално се увеличи...

                    Информацията е много и в голямата си част - полезна. Винаги можеш да намериш това, което те интересува. Винаги ще твърдя, че изходът от една позиция е много по-важен от нейния вход. Колкото да считам ФА, ТА и ПА за несъществени, то информацията за тях спомагат за по-точният изход.

                    Не, не става въпрос да се ходи до чейнджа, а за това как функционира форекса и от какво аджеба печелят брокерите.а търговията наистина си е да купиш и продадеш нещо реално, иначе нямаше да е търговия, колкото виртуалния секс е секс, толкова и виртуалното купуване на долари, евра, акции и индекси е търговия..между другото купувайки индекс, какво точно купуваш...елементарни въпроси са, на които съм сигурен че знаеш отговорът...успех и на теб и сори, ако това е спам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                      Всички сериозни трейдъри са в сайта на Желев. Там спама е недопустим и се пишат само анализи и новини. Тези тъпи модератори баннаха всички пишещи за трейд. Къде е Реда? Анон? Го Дим е при нас в форексфорум.бг.
                      Този тъпак ми е сложил бан на Ника 4ун4о завинаги. Хей глупако ако така банваш всички скоро ще останеш само ти и ще те уволнят за некадърност.
                      вместо да си вършиш работата ти се явяваш цензор и триеш наред по твое усмотрение. Ти ли се извъди най умния?
                      Толкова са сериозни, че миналата седмица цял дебат стана "кога отваряли американците" индексите обаче никой не уцели
                      Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                        Дааааааааа , вместо сълзичка, по добре забий нос в дирника и дишай дълбоко. От амоняка ще се събудиш.
                        Как ти се струва един чертеж да е разгледан от над 1000 човека. Тук се пишат по 4-5 поста на ден.
                        Това май ви беше целта, а?
                        От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                          Боже, ще пусна една сълзичка за сериозните трейдъри. Ти нещо рекламен агент ли си му на Желев, че през ден го линкваш?
                          Дааааааааа , вместо сълзичка, по добре забий нос в дирника и дишай дълбоко. От амоняка ще се събудиш.
                          Как ти се струва един чертеж да е разгледан от над 1000 човека. Тук се пишат по 4-5 поста на ден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                            Всички сериозни трейдъри са в сайта на Желев. Там спама е недопустим и се пишат само анализи и новини. Тези тъпи модератори баннаха всички пишещи за трейд. Къде е Реда? Анон? Го Дим е при нас в форексфорум.бг.
                            Този тъпак ми е сложил бан на Ника 4ун4о завинаги. Хей глупако ако така банваш всички скоро ще останеш само ти и ще те уволнят за некадърност.
                            вместо да си вършиш работата ти се явяваш цензор и триеш наред по твое усмотрение. Ти ли се извъди най умния?
                            Боже, ще пусна една сълзичка за сериозните трейдъри. Ти нещо рекламен агент ли си му на Желев, че през ден го линкваш?

                            Коментар


                            • Всички сериозни трейдъри са в сайта на Желев. Там спама е недопустим и се пишат само анализи и новини. Тези тъпи модератори баннаха всички пишещи за трейд. Къде е Реда? Анон? Го Дим е при нас в форексфорум.бг.
                              Този тъпак ми е сложил бан на Ника 4ун4о завинаги. Хей глупако ако така банваш всички скоро ще останеш само ти и ще те уволнят за некадърност.
                              вместо да си вършиш работата ти се явяваш цензор и триеш наред по твое усмотрение. Ти ли се извъди най умния?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                                Няма нищо чудно, то се знаеше, че така ще стане. Няколко люде бяха взели темата на подбив, защото видите ли, тъй се разтоварвали от свръхнапрежението?! Оригиналничене, лигавщини, псевдобългарски език, псевдодиалект ...нямаше начин това да не отблъсне сериозните хора, които всъщност повече от 10 години "правеха" темата. А модераторите нехаеха.
                                Резултатът беше предизвестен - съсипаха темата. Всъщност за това предупреждавах много отдавна.
                                свят голям , толерантността е основата .
                                Доне , как го виждаш долар индекс и еврото тая година?
                                а паунда?
                                Благодаря

                                Коментар

                                Working...
                                X