IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добър ден на всички!EUR/USD за днес 1,3425.

    п.п:в дългосрочен план посоката си е за нагоре/север/ или там както ви е "удобно".За радост или съжаление е добре ,че не се изпълняват всички желания,на всички и то "на куб"И да речем че има 1,41хх

    Коментар


    • Месеца приключвам на добър плюс!! Пожелавам същото на всички!!
      http://georgipiskov.blogspot.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
        Здравей, приятелю! Не бих искал да ти влияя по никакъв начин, но ми се струва, че е опасно да се мисли за голям спад.
        Основания за това мнение:
        - След лихвите нивото подскочи с около 30 пипса. Не е много, но това говори за изчерпан потенциал за спад. Причината според мене е закриване на къси позиции.
        - След безработицата утре и особено пейролс в петък и след възможните флуктоации, независимо от данните, посоката ще се ориентира на север, може и да не е веднага, така си мисля аз. Стига някой крупен играч да не реши точно в този момент да си дивесифицира портфейла.
        - И най-важното, което повтарям от много време е, че еврото е непобедимо, докато г-жа Меркел си въобразява, че силно евро = силна Еврозона. В момента, в който тя скръцне със зъби, ще изпопадат кюнците и еврото ще избуши през комина. И ако г-н Вайдман започне да припява, че еврото е слабо, а лихвите ниски за Германия, картинката ще стане пълна. Нали знаеш, че определени среди в Германия обвиняват монетарната политика на ЕЦБ за германските проблеми в икономиката.
        - В този момент САЩ нямат интерес от поскъпване на долара. Знаеш добре, че за да хлътне доларът са достатъчни две-три уж невинни изказвания на регионалните шефове на ФЕД, което си е чиста проба вербална интервенция.
        Успех!

        Здравей Дон Карлос,много ми е приятно да те видя че си тук.....,за всичко си прав.....,но нали знаеш.че понякога стават а-логични неща.....,а според мен (аз така разчитам графиките от техническа гледна точка), има потенциал много за на юг поради следните причини:

        на месечна графика курса се е устремил към долна граница на Болинджър бандс,като погледнеш с "окомера" се вижда,че когато се отблъсва от едната граница почти винаги доближава другата.....,така че поне едно 1.28хх трябва да видим.....,

        на седмична: се е захванал за долен Болинджър,(до кога ще го държи си е негова работа,ама за сега е там),като преодоля за сега МА 89 (може и да се окаже фалшив пробив,но от историята е видно,че много много не се влияе от тази МА).....,

        на дневна:за сега си върви по долен Болинджър,а на МАЦД ако се приеме,че сега е образувало някакво дъното,то е по-ниско от предишното (визирам дъното от 05.06.2014) и не се е образувала дивергенция за обръщане на тренда.....,

        на 4 часова:МАЦД изписва такава фигура,щото няма как да се смята за някаква дивергенция.....дъната са много близко едно от друго,а и последното е по-ниско от пред последното.....,

        на 1 час:ето тук ако снощното дъно беше по-високо от предишните две (говоря за МАЦД),можеше да се счита че има дивергенция,но неби.....

        И накарая извода е:движение на юг с една малка корекция до можеби 1.3415-20 и после по пътя си.....

        Така мисля аз,а бъдещето ще покаже дали съм прав.....


        И не ни забравяй в този форум..........
        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
        Джеси Ливърмор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
          Здравей, приятелю! Не бих искал да ти влияя по никакъв начин, но ми се струва, че е опасно да се мисли за голям спад.
          Основания за това мнение:
          - След лихвите нивото подскочи с около 30 пипса. Не е много, но това говори за изчерпан потенциал за спад. Причината според мене е закриване на къси позиции.
          - След безработицата утре и особено пейролс в петък и след възможните флуктоации, независимо от данните, посоката ще се ориентира на север, може и да не е веднага, така си мисля аз. Стига някой крупен играч да не реши точно в този момент да си дивесифицира портфейла.
          - И най-важното, което повтарям от много време е, че еврото е непобедимо, докато г-жа Меркел си въобразява, че силно евро = силна Еврозона. В момента, в който тя скръцне със зъби, ще изпопадат кюнците и еврото ще избуши през комина. И ако г-н Вайдман започне да припява, че еврото е слабо, а лихвите ниски за Германия, картинката ще стане пълна. Нали знаеш, че определени среди в Германия обвиняват монетарната политика на ЕЦБ за германските проблеми в икономиката.
          - В този момент САЩ нямат интерес от поскъпване на долара. Знаеш добре, че за да хлътне доларът са достатъчни две-три уж невинни изказвания на регионалните шефове на ФЕД, което си е чиста проба вербална интервенция.
          Успех!
          И технически ми се струва, че е време за корекция.........
          http://forex-trade-orb.blogspot.com/

          Коментар


          • driverf1

            Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
            Според мен като за начало 1.3330.....
            Здравей, приятелю! Не бих искал да ти влияя по никакъв начин, но ми се струва, че е опасно да се мисли за голям спад.
            Основания за това мнение:
            - След лихвите нивото подскочи с около 30 пипса. Не е много, но това говори за изчерпан потенциал за спад. Причината според мене е закриване на къси позиции.
            - След безработицата утре и особено пейролс в петък и след възможните флуктоации, независимо от данните, посоката ще се ориентира на север, може и да не е веднага, така си мисля аз. Стига някой крупен играч да не реши точно в този момент да си дивесифицира портфейла.
            - И най-важното, което повтарям от много време е, че еврото е непобедимо, докато г-жа Меркел си въобразява, че силно евро = силна Еврозона. В момента, в който тя скръцне със зъби, ще изпопадат кюнците и еврото ще избуши през комина. И ако г-н Вайдман започне да припява, че еврото е слабо, а лихвите ниски за Германия, картинката ще стане пълна. Нали знаеш, че определени среди в Германия обвиняват монетарната политика на ЕЦБ за германските проблеми в икономиката.
            - В този момент САЩ нямат интерес от поскъпване на долара. Знаеш добре, че за да хлътне доларът са достатъчни две-три уж невинни изказвания на регионалните шефове на ФЕД, което си е чиста проба вербална интервенция.
            Успех!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
              Интересен ден, пробило е нивото и сега въпроса е до къде ще пада?
              Слагам една чакаща на 1.3434 , стоп и цели не съм сложил още.
              Успех на всички

              Според мен като за начало 1.3330.....
              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
              Джеси Ливърмор

              Коментар


              • Интересен ден, пробило е нивото и сега въпроса е до къде ще пада?
                Слагам една чакаща на 1.3434 , стоп и цели не съм сложил още.
                Успех на всички

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                  Още е на косъм работата! Очаквах по силно движение.
                  .................................................. .........................
                  Аз съм доволен. Да видим и протокола от ФОМК с какво може да ни изненада!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                    И какво. Да чакаме протокола но фомка довечера. дано раздвижи духовете и стане нещо.
                    И аз се надявам на това.
                    http://trader-idimitrov.blogspot.com

                    Коментар


                    • И какво. Да чакаме протокола но фомка довечера. дано раздвижи духовете и стане нещо.
                      http://georgipiskov.blogspot.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                        То утре няма да има пресконференция след срещата.

                        Съжалявам.....,сгрешил съм.....,но мисля,че след като обявят решението за лихвения процент,пак ще има движение.....
                        „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                        Джеси Ливърмор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                          То утре няма да има пресконференция след срещата.
                          Четвъртък ще добие по-голяма яснота...
                          http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                            Утре,колега утре при Йелън.....,а може и по-рано.....,също има новини.....
                            То утре няма да има пресконференция след срещата.

                            Коментар


                            • Преди малко затворих къаста на 1.3412 , така че от тук нататък ще гледма да сложа пак някакви чакащи позиции, ама още не съм решил какви да са
                              Успех на всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                                Още е на косъм работата! Очаквах по силно движение.
                                .................................................. .........................

                                Утре,колега утре при Йелън.....,а може и по-рано.....,също има новини.....
                                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                                Джеси Ливърмор

                                Коментар

                                Working...
                                X