IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз като ви казвам,че акулите са дълги вие не ми вервате дъното е готово отиваме към 1.36 на първо време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
      Слагамедна чакаща къса от 1.3328 при евро/долар с цел 1.3217 , стопа ще е на 1,3382 .Успех на всички
      Е този път ще прави корекция нагоре eur/usd, всичките индикатори са за нагоре.
      http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

      Коментар


      • Слагамедна чакаща къса от 1.3328 при евро/долар с цел 1.3217 , стопа ще е на 1,3382 .Успех на всички

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maistora878 Разгледай мнение
          Шараните и овцете да си държат късите.Акулите са дълги

          Да пълним касичката,пък дали паламуди или кочове.....,карай да върви.....
          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
          Джеси Ливърмор

          Коментар


          • Този рейндж при кабела направо ме съсипва. Имам къса и не знам до кога ще ми държат нервите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Нормално новобранците винаги са срещу тренда....ТАТО как е приятелю смени ли с къси до 1.30
              ТАТО е в лятна ваканция ....ич барем не го закачай
              Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

              Коментар


              • Нормално новобранците винаги са срещу тренда....ТАТО как е приятелю смени ли с къси до 1.30
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от n.o.r.c Разгледай мнение
                  Хахахахха, спокойно братлета до края на американската търговия,мисля да прескочи 1,34хх
                  Пич, абе и аз съм на дълги тук и доста страдам в момента, ама тази прогноза надхвърля и най-смелите ми мечти

                  Коментар


                  • Хахахахха, спокойно братлета до края на американската търговия,мисля да прескочи 1,34хх

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maistora878 Разгледай мнение
                      Шараните и овцете да си държат късите.Акулите са дълги
                      Da ama ot 3230-40

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maistora878 Разгледай мнение
                        Шараните и овцете да си държат късите.Акулите са дълги
                        От момента в който си се взел за акула и по-голям от пазара, си обречен.Нищо лично,просто съвет.Успех:-)

                        Коментар


                        • Егати волатилността

                          Коментар


                          • оп

                            Шараните и овцете да си държат късите.Акулите са дълги

                            Коментар


                            • Добър ден на всичи!
                              Йиииии,хайдееее на дългите не останааааа...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                                Слагам една чакаща дълга от 1.3440 при евро/долар.
                                Цел 1.3491, стоп 1.3400.
                                Като обмислям по някое време да сложа и една чакаща къса под днешното дъно
                                Успех на всички
                                За мен това е просто лека корекцийка на низходящия тренд и ще продължим надолу. Мисля, че е рано за дълги още.

                                Коментар

                                Working...
                                X