IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стопът ми 11.50 засега издържа , значи късата тенденция още е на лице и очаквам слизане до 9.50 и 80 което само по себеси заличява въсхода от 1.08 до 1.1375 . Давдим може и до и 1.09 да слезе. А ицялата структора на тренда от март 2015 за мен е корективна ... Тоест очаквам нови дъна под 1.0460
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Поклон пред големия Пантелей Пантелидис... Почивай в мир , ще теносим винаги в сърцата си!
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Някой може ли да ми каже брокер, който позволява да се пусне чакаща поръчка към чакаща поръчка?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от b.bonchev Разгледай мнение
          И кой е тоя брокер ако не е тайна??
          Търгувам с Делтасток

          Коментар


          • Аз пък пия Чивас с кохиба на фона на Пантелидис
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • аз ползвам МАКД, РСИ, ЕМА 50 и ЕМА 200 както и Параболик САР ама тоя последния май няма много смисъл от него

              Коментар


              • за мен важното е да ипълнява точно ордерите и да не върти номера, за индикаторите и графиките може човек да си направи демо при който и да е брокер и да си прави анализите там. Единствено, ако иска да ползва ЕА тогава вече си трябва сериозна платформа.

                Коментар


                • И кой е тоя брокер ако не е тайна??

                  Коментар


                  • Аз лично търгувам от 10 години и ползвам доста индикатори: RSI, MA, MACD, SlowSTO, BB и други. За тези 10 години съм сменил много брокери като съм много доволен от настоящият ми, а именно защото предлага доста индикатори и най вече възможността човек сам да си ги настройва (програмира). Така можеш да си направиш какъвто си искаш индикатор с каквито си искаш настройки Лично мен много ме устройва. Предполагам който използва индикатори ще е на същото мнение. Индикаторите дават добри сигнали особено когато ги комбинираш, но иначе сам трябва да си решиш какво да ползваш за анализ и какво не. Не искам да давам съвети...

                    Коментар


                    • За мен следя тренда свалих стопа на 11.50 и чакам зона 9.50..80 да затворя .Успех на търгуващите!
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от EUR/USD Разгледай мнение
                        Здравейте
                        От няколко месеца търгувам на финансовите пазари (главно форекс) и ползвам технически анализ за прогнозиране движението на цените. Искам да попитам по-опитните трейдъри дали е добра идея да се използват индикатори за получаване на сигнали за покупка и продажба или е по-добре да се ползват нивата на съпротива и подкрепа както и тренд линиите?
                        Всичко което на бектест се представя добре в поне 70-80% от времето става

                        Всичко което незнаеш как се представя е игра с огъня

                        Коментар


                        • Здравейте
                          От няколко месеца търгувам на финансовите пазари (главно форекс) и ползвам технически анализ за прогнозиране движението на цените. Искам да попитам по-опитните трейдъри дали е добра идея да се използват индикатори за получаване на сигнали за покупка и продажба или е по-добре да се ползват нивата на съпротива и подкрепа както и тренд линиите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            ще поживеем и ще видим за мен това е корекция на възходящия тренд,и би трябвало да издържи ,в момента се опитва да прави пробив на ема200 на дневна ,но едва ли ще е успешен.
                            за мен пък е корекция на низходящия тренд. напъна беше до ЕМА 50 на седмична и сега пак надолу

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              ще поживеем и ще видим за мен това е корекция на възходящия тренд,и би трябвало да издържи ,в момента се опитва да прави пробив на ема200 на дневна ,но едва ли ще е успешен.
                              Великобритания се кани да напуска ЕС и това натиска еврото.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Подкрепата 10.85 ще издържи ли или ще падне с импулс в четвъртак
                                ще поживеем и ще видим за мен това е корекция на възходящия тренд,и би трябвало да издържи ,в момента се опитва да прави пробив на ема200 на дневна ,но едва ли ще е успешен.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X