IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не бързай де, дай да падне под 1.1680


    На демото имам една къса в GBR/CAD търговията е по 4 часова графика.
    Стоп 1.6570; лимит 1.5760(за таргета от седмична йерархия разположен в 1.5722), влязох при пробива на приключилата корекция под1.6465(т.е вход около 1.6460).времевия хоризонт е интраседмичен(7-10 дни до целта, ако всичко е наред с тренда).Сега е важен и пробива под 1.6200 за голямата цел в 1.5722
    Last edited by Stazis; 17.08.2017, 08:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Stazis Разгледай мнение
      При преминаването на двойката EUR/USD под 1.1680 се отваря къса позиция за 1.1630-35 (целта е ограничена до 1.1612) стоп на 15М е разположен в 1.1723
      The first time is fake!......Анадънму?

      Коментар


      • При преминаването на двойката EUR/USD под 1.1680 се отваря къса позиция за 1.1630-35 (целта е ограничена до 1.1612) стоп на 15М е разположен в 1.1723

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Според мен алчността яко те е заслепила и си мислиш ,че ще прекараш системата.
          А какво друго освен да прекараш системата е търговията?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            То там ТАТО,няма нужда да се разбира много,къси нема,само бай енд холд
            Според мен алчността яко те е заслепила и си мислиш ,че ще прекараш системата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

              OK .TATO от криптовалути не разбира .... но ти желае успех .Ако има някакъв успех там ......... не забравяй да се похвалиш
              То там ТАТО,няма нужда да се разбира много,къси нема,само бай енд холд
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                Не ТАТО, сега съм 100% кеш.
                Ще сменям Брокера,понеже искам да се заиграя с криптовалутите повечко
                OK .TATO от криптовалути не разбира .... но ти желае успех .Ако има някакъв успех там ......... не забравяй да се похвалиш
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                  Бравос ТАТОвото Държиш ли още дълги градски ?
                  Не ТАТО, сега съм 100% кеш.
                  Ще сменям Брокера,понеже искам да се заиграя с криптовалутите повечко
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Когато всички чакаха паритет,той не се случи.
                    Когато всички чакаха 1,20;1,21;,1,22, аз реших да изляза от дългите на 1,1848.
                    Даже селнах и прибрах още една фигура до 1,1777.
                    Извод: не е добре да си със стадно мислене!(стадата ги стрижат )
                    Успехи!
                    Бравос ТАТОвото Държиш ли още дълги градски ?
                    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение

                      Като пускате новини ТАТОвото съобразявайте се от кога са !!!!!
                      Горе в дясно пише откога са.......13 апр 2017 11:07
                      Нали знаеш прочетен вестник........булката е била веке надупена )))



                      Фундаментални решения не траят ден до пладне или няколко месеца а отнемат години.Бих се ослушвал за втора вълна а
                      иначе играта на спекулантите я знаем.

                      Коментар


                      • Когато всички чакаха паритет,той не се случи.
                        Когато всички чакаха 1,20;1,21;,1,22, аз реших да изляза от дългите на 1,1848.
                        Даже селнах и прибрах още една фигура до 1,1777.
                        Извод: не е добре да си със стадно мислене!(стадата ги стрижат )
                        Успехи!
                        Last edited by hemilio; 05.08.2017, 00:28.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Като пускате новини ТАТОвото съобразявайте се от кога са !!!!!
                          Горе в дясно пише откога са.......13 апр 2017 11:07
                          Нали знаеш прочетен вестник........булката е била веке надупена )))




                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • аз вече излязох
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Това което може да се каже е че е време за постепенно излизане от дълги.

                              Коментар


                              • Е хубаво де, бива ли такава тишина,всички ли си загубиха ума по койните???
                                Никой ли не търгува eur/usd?
                                Днес имахме и 1.1911,още малко остана до 1,20

                                Другия вариянт е масово да сте укасили и сега да ви е тъжно?

                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X