IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
    абе колко сте дърти тука бе , само аз ли съм на двадесет и ..
    Не си само ти
    Buy EUR/USD @ 1.2815 TP 1.3000 SL 1.2700 , може и ръчна , зависи
    Мнението ми води до фалит !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
      абе колко сте дърти тука бе , само аз ли съм на двадесет и ..
      Любим лаф на един приятел От 20-30 години, все 20-30 годишни ебем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        абе колко сте дърти тука бе , само аз ли съм на двадесет и ..
        Тук въпросът "На колко си?", не означава години
        Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват!

        Коментар


        • A, добра ви вечер.
          Мириндата си мисли, че съм го оставил на мира да се самоизтъква, защото съм излезнал да пия.

          Миранди, кукло, я ме вкарай и мене в норма по животозастраховането 1.92, 105, 33, не съм спирал да тренирам през живота си . Пардон , недей, не работя с Алианз, че много мамят.

          Сладур, осъзна ли си грешките. Добре съм настроен, мога да ти обясня, ако проявиш добро отношение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
            абе колко сте дърти тука бе , само аз ли съм на двадесет и ..
            Бе, всички се правят, че ще умиргат.

            Ако се обадиш, че нищо им няма и те почват

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Ходих на Йога около месец-мног добре ми подейства.
              Ся ше кажете тоя Луд.
              Ами ако не друго поне не вреди-Успокоява така някак си
              абе колко сте дърти тука бе , само аз ли съм на двадесет и ..
              Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Тато маи отиде на меден месец...и заеба форекса. А Не зимата качих 10кл вече несъм стаилиш и това ме нерви а нервите се предават и на форексо....трябва да има пълен синхрон тяло душа
                Ходих на Йога около месец-мног добре ми подейства.
                Ся ше кажете тоя Луд.
                Ами ако не друго поне не вреди-Успокоява така някак си
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Даите някоя диета за отслабване ...бърза ефикасна пробвана за 10кг с до 20дни мъка.Един час се ровя в нета и все глупости ..отчаях се.
                  По-добре цел живот сит и дебел отколкото цел живот гладен и дебел...
                  Ето ти мнение за диетите (не се връзвай)

                  Коментар


                  • Тато маи отиде на меден месец...и заеба форекса. А Не зимата качих 10кл вече несъм стаилиш и това ме нерви а нервите се предават и на форексо....трябва да има пълен синхрон тяло душа
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                      Маранди, верни ли си толкова умстврно ограничен ?!? А това "иначе си здрав" или квото там беше кво е бе келеш?!? Не е частвн случай а? Айсиктир бе де... ба и дървения философ!

                      Ама баварците кво праат евала !
                      Отиде на доктор и се "разболя" рязко в графата 99%, ърмм ..?

                      'ноу си ми смешен, а определенията си ги запази за на майка си сина.

                      П.П. Някой ден дано чатнеш к'во значи, някой да се грижи за стотици/хиляди полици на 'орицата и дали не съм вече като 2 стада доктори, взети накуп, щот' само търкалям хартии.

                      Ти за колко души се грижиш, ако не е тайна, освен за собственият си уникален г*з? За някого някога поемал ли си ангажимент? ( некелешов )
                      Last edited by marandi; 02.04.2013, 22:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Благодаря на всички колеги за съветите....ще използвам някои от тях и ще ви кажа резултата
                        Пич за тази височина не са ти много килограмите!

                        Не зная дали са разпределени добре,ама хапвай по-начесто-по по малки количества и се движи повече,не е задължително да спортуваш активно,поне върви пеша!

                        Успех.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BatSvetlio Разгледай мнение
                          Маранди, батенце, мирни малко че стана форумния шут тука...

                          Пичове, кво напраихте с даксито бре
                          Аз въртех некви къси, затварях, отварях позиции и днеска съвсем се овъртех от къси... Средната ми излиза на 7830, та не е толко лошо ама и къси сип-чета имам, та май ми дойде повечко ливъриджа... и съвсем съм се окъсил... Добре че имам други работи доволно дълги

                          Я кажете вие как го виждате пазаря? Аз съм се заинатил здраво и ще го пляскам даксито по дупето (ихаааа) докат имам сили!

                          Хайде поздрави на всичкото спекулант без маранди, щот той е професионалист и праи от стинката две за нула време даже и да няма движение на пазаря той пак ша го Фане

                          P.S. Где е ТАТО бре, уж на сватба щеше да ни кани.,. Котар да не знаеш нещо и да си траеш аааа?

                          Виж ся,аз съм най върлия къс на Дакса тука май

                          Държа къси при Дакс още от миналата година началото на декември,щото реших,че ще се цепя от стадото и ще играя контра на коледното Рали

                          Та освен,че съм прост,съм и упорит

                          Дерзай!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • да ви пакажа как се работи демото ми е с по добри паказатели и докато вляза в реалната ето това се получи.. късно му влязах с последния влак.
                            Attached Files
                            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                            Коментар


                            • Маранди, верни ли си толкова умстврно ограничен ?!? А това "иначе си здрав" или квото там беше кво е бе келеш?!? Не е частвн случай а? Айсиктир бе де... ба и дървения философ!

                              Ама баварците кво праат евала !
                              Last edited by BatSvetlio; 02.04.2013, 22:19.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                                >>> green tea + SAUNA....
                                Глупости!

                                От сауната не се отслабва!!!

                                Само токсини и вода, гониш,която после възтановяваш,друго и е предназначението.

                                От зеления чай-мое се Усереш,ама и това не е начина за отслабване
                                Last edited by hemilio; 02.04.2013, 22:26.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X