IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
    Аз като гледам как вървят нещата май по-добре да изляза ваканция няма да изкарам кинти през лятото
    След днешните "движения" ще чакаме сряда в 21 часа.....,решението на FOMC..........
    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
    Джеси Ливърмор

    Коментар


    • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
      Отворих къса от 1.3533 с цел 1.31-1.32.....

      Успех на всички.....
      Аз като гледам как вървят нещата май по-добре да изляза ваканция няма да изкарам кинти през лятото

      Коментар


      • Кабелот целуна една тънка съпротива. И сега се чуди на къдя да хваща. А аз си пазя дългата, с надежда за по сериозно движение!!!
        http://georgipiskov.blogspot.com

        Коментар


        • Да, малка е печалбата и то заради това , че плаващият стоп е в експерт( там е направен така - първо трябва да се качи цената над 10 пипса и ти го слага на нула и тепърва почва да го вдига като цената се качва).

          Една малка къса пускам от 1.3573 евро/долар , с цел 1.3510. стопа е при 1.36
          Успех на всички
          Last edited by Novakat; 13.06.2014, 12:24.

          Коментар


          • кви евра кви долари я вижте паунда кво прави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
              От скука взех една малка дълга от 1.3535, за 1.3567( там е МА 89 на 1 час), като има вързан плаващ стоп 10 пипса
              Успех на всички
              Май ти е излезнала на печалба..........,аз за сега съм на загуба.....
              „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
              Джеси Ливърмор

              Коментар


              • От скука взех една малка дълга от 1.3535, за 1.3567( там е МА 89 на 1 час), като има вързан плаващ стоп 10 пипса
                Успех на всички

                Коментар


                • Голяма скука на пазара, слагам една чакаща къса при евро/долар на 1.3497 .
                  На дневна иска да ходи доста на долу, ама този рейндж .....
                  Успех на всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivaceda Разгледай мнение
                    А пък аз отворих дълга от 1.3540, лимит 1.3580, стоп 1,.3516. Използвам една стратегия с ББ и фракталите на Бил Уилямс. Да видим обаче дали ще сработи, защото трендът ми се вижда доста силен..
                    Малко си се пресилила. Но дано имаш късмет!
                    http://trader-idimitrov.blogspot.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
                      Включил съм са на 56. И стопа вече ми е на плюс. Та да видим.
                      Отворих къса от 1.3533 с цел 1.31-1.32.....

                      Успех на всички.....
                      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                      Джеси Ливърмор

                      Коментар


                      • А пък аз отворих дълга от 1.3540, лимит 1.3580, стоп 1,.3516. Използвам една стратегия с ББ и фракталите на Бил Уилямс. Да видим обаче дали ще сработи, защото трендът ми се вижда доста силен..
                        http://forex-trade-orb.blogspot.com/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от deresel Разгледай мнение
                          И аз се включвам от 1.3540
                          Включил съм са на 56. И стопа вече ми е на плюс. Та да видим.
                          http://georgipiskov.blogspot.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandimitrov1024 Разгледай мнение
                            Къс съм от 1.3555. И все още храня надежди че ще продължи да се изсипва. Ако бях сложил стоп в плюсовата зона, до сега да ми бе отнесен на няколко пипа.
                            И аз се включвам от 1.3540
                            http://jennykaravacheva.blogspot.com/

                            Коментар


                            • Мже би. Ама надали!!

                              Коментар


                              • Аз ще почакам да падне под 1.35 и отваря за надолу.....
                                „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
                                Джеси Ливърмор

                                Коментар

                                Working...
                                X