IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къс съм от 1.3555. И все още храня надежди че ще продължи да се изсипва. Ако бях сложил стоп в плюсовата зона, до сега да ми бе отнесен на няколко пипа.
    http://trader-idimitrov.blogspot.com

    Коментар


    • eur/$

      Дълга от 1.3545 цел 30 пипа стоп 30 пипа

      Коментар


      • Затворих късата от 1.3577( Още 70 еврака , в джоба на Новака ) и сега ще чакам да видя докъде ще върне(ако върне) и ще дебна пак за къси , но от по високи нива ( ( някъде 1.36 евор/долар) .
        Успех на всички

        Коментар


        • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
          Аз съм заложил за 1.35.....,с малко корекции,разбирасе..........
          Нема лошо. И аз съм се прицелил там. Напоследък почна да се цели все около кръгли числа. Завършващи на 00 или на 50.
          http://georgipiskov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
            а дано да тръгва на някъде че мухлясах
            Аз съм заложил за 1.35.....,с малко корекции,разбирасе..........
            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
            Джеси Ливърмор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
              ЛАКУКАРАЧА, ЛАКУКАРАЧА, сметката ми здраво запоскача .....
              Много съм доволен от тази седмица, дано и другата да е така добра.
              Днеска очаквах че ще връща повече но .....
              Явно остава за другата седмица да разберем дали ще тръгва нагоре или пак ще почне да се изсипва (дали като почне ще успее от раз да пробие дъното 1.35 ? ).
              Успех на всички
              а дано да тръгва на някъде че мухлясах

              Коментар


              • Лягайте да спите спокойно .....ТАТО се е договорил до 18.06. (ФЕД ) да нема ексцесии
                21:00 USD Fed QE3 Pace (JUN)
                High
                21:00 USD Fed Pace of Treasury Pur (JUN)
                High
                21:00 USD Fed Pace of MBS Purchases (JUN)
                High
                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                Коментар


                • При EUR_USD имате sell от мен .. 1.3587 . обема е малък с цел да допълваме ако тръгне нагоре . цел около 1.35 .. .05/08

                  Коментар


                  • Eй най-сетне разбрах защо падаме цял ден. То нямало подкрепа заради празници в Германия, Франция и Швейцария. Да видим утре дали ще се запази посоката или ще обърне

                    * не е препоръка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                      Единствената сто процентова гаранция във форекса е че ще се занули сметката..разбрах колко ги разбираш нещата..успех
                      aa не така , ТАТО ги разбира ама само когато пуска подводници . не знам защо се захвана с тия му ракети . не си в свои води ТАТО

                      Коментар


                      • TATO къде са ръкетите май на корекцие заприлича и после пак надоло...
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                          И това е част от бизнеса. Но нека се научим първо да падаме с финес. Така че да не се натъртваме много и да е поносима болката. Щом падаме, значи сме още като малките деца. Все някога ще порастем!
                          Замисли се за принципа по който функционира форекса и ще разбереш, че няма как да се порасне...но все пак успех

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от turbalan Разгледай мнение
                            Единствената сто процентова гаранция във форекса е че ще се занули сметката..разбрах колко ги разбираш нещата..успех
                            И това е част от бизнеса. Но нека се научим първо да падаме с финес. Така че да не се натъртваме много и да е поносима болката. Щом падаме, значи сме още като малките деца. Все някога ще порастем!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              Космонавти след 5 минути на дейли ке имаме класическо бичо поглъщане ...айде да ви е честито -гаранция -отиваме до 3747 50Фибо%
                              Единствената сто процентова гаранция във форекса е че ще се занули сметката..разбрах колко ги разбираш нещата..успех

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                                Още петък 4 часовата направи финта.
                                1.3577 при евро/долар там някъде е долният болинджър банд, пробие ли го това ниво, продължаваме за 1.35
                                Нямам позиции, сутринта изтървах да влезна
                                Успех на всички
                                Аз вече леко си мисля, че след като големите банки заеха къси позиции миналата седмица, май искат просто да си докарат цената до техните цели

                                Коментар

                                Working...
                                X