IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за брокер

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    Ето една статийка, която може да ти е полезна: http://sobstvenbiznes.net/kak-da-izb...oker-a183.html

    Аз лично за форекс в България, най-доволен съм от Бенчмарк трейдър
    Благодаря, от прочетеното тук и на много други места, и аз съм се насочил към Бенчмарк, ех всички да отговараха като теб точно и конкретно с мнение чакам само че нещо има ъпдейт на системата за демо сметки, че да им пробвам и тяхната MT4.
    Поздрави!

    Коментар


    • Ето една статийка, която може да ти е полезна: http://sobstvenbiznes.net/kak-da-izb...oker-a183.html

      Аз лично за форекс в България, най-доволен съм от Бенчмарк трейдър
      Мнението не е препоръка за сделки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
        Не мисля,че си рисков играч,което означава,че ти е противопоказно да рискуваш на тия пазари.Няма да прежалиш изгубеното.Така че,първият ми съвет е да не се правиш на тоя,който не си.Валутните пазари не са тия,които са твое амплоа.Заложи на по-малко рисковите,където и загубите не са така големи-моля,запиши си тоя съвет с големи букви и го прочитай поне веднъж дневно.
        Вторият ми съвет,ако все пак решиш да не се съобразиш с първият:открий сметка на случаен признак,без предварително проучване.Така ще елиминираш субективността на 3-4 мнения тук,които не са представителна извадка за вероятността за коректност на брокера ти.
        Благодаря за съвета, в крайна сметка щом хората се запитват при кой брокер да отидат, значи има защо (визирам други теми на същия въпрос, но тъй като са от по-минали години, това ме мотивира и аз да отворя такава). Засега съм си извадил няколко варианта, пък така или иначе ще се отвори при някой.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
          .... няма да те убие да дадеш някой съвет за брокер вместо да хейтваш нали така?
          Айде със здраве
          Не мисля,че си рисков играч,което означава,че ти е противопоказно да рискуваш на тия пазари.Няма да прежалиш изгубеното.Така че,първият ми съвет е да не се правиш на тоя,който не си.Валутните пазари не са тия,които са твое амплоа.Заложи на по-малко рисковите,където и загубите не са така големи-моля,запиши си тоя съвет с големи букви и го прочитай поне веднъж дневно.
          Вторият ми съвет,ако все пак решиш да не се съобразиш с първият:открий сметка на случаен признак,без предварително проучване.Така ще елиминираш субективността на 3-4 мнения тук,които не са представителна извадка за вероятността за коректност на брокера ти.

          Коментар


          • [QUOTE=nadyia;1059349195]Очевидно е, че според теб не си подставено лице. Приемам това на доверие.
            И какво разбра ти от същността на поста ми по-долу,щом ми говориш за "след премерени рискове",които ти определяш като непремерени,защото аз по твоята логика съм представител на посредник!!!
            И къде е логиката ти при това ти твърдение?Нали накрая пак ще отвориш реалната си сметка при някого,а ако играеш още по-рисково на рисковият пазар-веднага ще почнеш да говориш срещу оня,който според болшинството от тук пишещите е добър,но поради това,че твоята сметка е издухана,то субективното ти мнение е за това,че не препоръчваш еди кого си на хората,които сега зацепват във форекса.
            Спри се малко и помисли реално,влизаш ли,или-не.Откъде накъде,ако съм брокер няма да ти кажа къде да вкараш парите си,а най-общо ще ти казвам да идеш при другите?
            Много си логичен!Преливаш отвсякъде.[/QUOTE

            Добре, не си подставено лице, приемам те за хейтър намерил къде да избива комплексите си за малоценност като се прави на велика личност която всъщност не е Не съм човек който обвинява другите за личните си неуспехи, така че твърдениет оти за субективното ми мнение в случая се издухва! За непремерени рискове приемам мнението ти тъй като предполагам можеш да видиш откога са постовете, и логично тъй като пускам още постове и въпроси значи има какво още да разбера, ти като ги знаеш нещата що не ги споделиш като си тъй- голям спец?
            А и нямам намерение да издухвам сметките си, ако ти си издухала много смети- честито ,значи не си такъв експерт за каквато се смяташ.
            А и щом никой не ти е помагал със съвети, ами съжалявам че не си потърсила тези съвети какво да те правя... Аз съм научен така- приемам съвети от всеки, но отсявам и премислям всеки поотделно за да ми бъдат полезни, литература и аз чета не само българска, но там някъде да видя да пише към кой брокер да се насочиш? Защото аз не, и поради тази причина е и темата тук, нали така, а ти го отклони...... не знам къде... така че ако си кадърна както се имаш няма да те убие да дадеш някой съвет за брокер вместо да хейтваш нали така?
            Айде със здраве

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
              .... Или ти всичко знаеш и на теб никой не ти помагал макар и със съвет?
              Разбира се,че никой не ми е помагал със съвет,нито с каквото и да е друго.Има досатъчно литература,която може да ти бъде полезна.Какво значи да се придържаш към нечий съвет?Именно тогава,когато следваш нечии съвети,ще губиш.Не схващаш ли това,че сметката е твоя и ти лично си отговорен за нея?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                Хм, приемам извиненията ти, тъй като не съм никакво подставено лице ...след премерени рискове ...?
                Очевидно е, че според теб не си подставено лице. Приемам това на доверие.
                И какво разбра ти от същността на поста ми по-долу,щом ми говориш за "след премерени рискове",които ти определяш като непремерени,защото аз по твоята логика съм представител на посредник!!!
                И къде е логиката ти при това ти твърдение?Нали накрая пак ще отвориш реалната си сметка при някого,а ако играеш още по-рисково на рисковият пазар-веднага ще почнеш да говориш срещу оня,който според болшинството от тук пишещите е добър,но поради това,че твоята сметка е издухана,то субективното ти мнение е за това,че не препоръчваш еди кого си на хората,които сега зацепват във форекса.
                Спри се малко и помисли реално,влизаш ли,или-не.Откъде накъде,ако съм брокер няма да ти кажа къде да вкараш парите си,а най-общо ще ти казвам да идеш при другите?
                Много си логичен!Преливаш отвсякъде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                  Ако те интересува още едно неангажиращо мнение,това е моето.
                  Значи,то не бяха въпроси,не бяха питанки.Ако ще отваряш реална сметка,до сега да го беше направил/а.За мен ти си подставено лице,което се опитва да направи нещо,но все още не съм сигурна,дали ще ни наложиш нечие име,което "си чул/чула",че еди какво си прави,нечувано на тия пазари, или нещо друго.Не зная до кога ще я влачиш тая тема с въпросите си.
                  Ако реално си преценил/а ситуацията,няма лоши посредници и платформи.Ако разчиташ да играеш рисково,то и така това,за което говориш си е достатъчно рисково начинание.
                  Ако греша,мога да се извиня,но това влачене и разпитване с дни до нищо няма да доведе,най-малко пък ще ти даде възможност за обективно сравняване на възможностите.Ако искаш,продължавай да провокираш дискусията.
                  Все пак бъди сигурен/сигурна,че големите играчи не те лъжат, ако казват,че: "От една пета от борсата живеят спекулантите, от четири пети брокерските фирми." ,т.е.,ако ти мислиш да попаднеш между тия 4/5,то тактиката ти не е тая да стоиш тук като кандидат-трейдър.Разбираш ли това?
                  Успех!
                  Хм, приемам извиненията ти, тъй като не съм никакво подставено лице а младеж който може би като повечето вас преди години както вие сте започнали, така и аз се опитвам в момента. До колкото влаченето на темата.... мога да ти отговоря така- форума не е ли за това, дадени хора да кореспондират с цел взаимна помощ? Не видях когато се регистрирах тук да има някакво ограничение на запитванията или пък какво да питаш или как да питаш, така че може да не си играем на професори а?
                  Всъщност с този си пост мисля че ти подсказа че си служител на някоя от тези големи играчи (брокери) и незнам може би целта ти е да предизвикаш по- слабо психическите хора с изказването ти- "Ако ще отваряш реална сметка,до сега да го беше направил" да подмамиш наивните веднага да скочат и да си хвърлят парите там където още не са проверили всичко, това е като да вървиш в тъмното без да си си взел фенерче ( незнаеш какво има пред теб но все пак вървиш). Целта ми е да се насоча към брокер и неговата платформа така че да имам както в момента около 2 месеца свикване, и в началото на януари живот и здраве да отворя една реална сметка, след премерени рискове и достатъчно получени знания и съвети на съфорумци минали по този път. Ако ти имаш свободни пари че да ги хвърляш от денс за утре, аз нямам, и смятам да бъда предпазлив в това отношение. Ако те дразни темата, защо влизаш и си правиш труда да отговаряш? Или ти всичко знаеш и на теб никой не ти помагал макар и със съвет?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                    А запитах се днес, какво ще кажете за чужд брокер? Бихте ли предложили някой сериозен и коректен? Макар и мин. сума за започване да е доста по- голяма?
                    Ако те интересува още едно неангажиращо мнение,това е моето.
                    Значи,то не бяха въпроси,не бяха питанки.Ако ще отваряш реална сметка,до сега да го беше направил/а.За мен ти си подставено лице,което се опитва да направи нещо,но все още не съм сигурна,дали ще ни наложиш нечие име,което "си чул/чула",че еди какво си прави,нечувано на тия пазари, или нещо друго.Не зная до кога ще я влачиш тая тема с въпросите си.
                    Ако реално си преценил/а ситуацията,няма лоши посредници и платформи.Ако разчиташ да играеш рисково,то и така това,за което говориш си е достатъчно рисково начинание.
                    Ако греша,мога да се извиня,но това влачене и разпитване с дни до нищо няма да доведе,най-малко пък ще ти даде възможност за обективно сравняване на възможностите.Ако искаш,продължавай да провокираш дискусията.
                    Все пак бъди сигурен/сигурна,че големите играчи не те лъжат, ако казват,че: "От една пета от борсата живеят спекулантите, от четири пети брокерските фирми." ,т.е.,ако ти мислиш да попаднеш между тия 4/5,то тактиката ти не е тая да стоиш тук като кандидат-трейдър.Разбираш ли това?
                    Успех!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                      Много е лесно да ги засечеш отваряш още 2-3 демо сметки при други брокери и следиш яко когато има волативен пазар с просто око се вижда прави си постоянно снимки на екрана и сравнявай. Преди години пазара беше много волатилен и лесно се виждаше разликата на мен и на един познат Варчев точно така ми затвори марджин кола на точка на която не съществуваше а не коректните брокери точно от това печелят яките пари когато има волатилен пазар и уж ти затварят позицията заради марджин кол а те въобще не ти я заварят ами си я оставят и след няколко часа като се върне пазара си пребират една тлъста и бърза печалба. Спомням си че няколко часа след това бях на +15 000 долара чисто ама гадовета я бяха затворили на не съществуваща за онова време цена. И после защо раздавали няколко стотин долара бонус само за да започнеш- сам си отговори?
                      Ясно, благодаря ти, трябва да знам какво би ме очаквало примерно, и за какво да внимавам, ако има и други схеми за измами ще помоля да ги споделите и как да ги открия на графиката.
                      И исках да попитам има ли някой опит с брокера- http://www.forex.com/uk/ и мнението ви, като за чужд брокер. Виждам че не са от най ниските спредове за Метатрадер 4 но... ако имате други предложения?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                        Хм, доста сложно нещо е да се спреш на някой.... до момента тези за които съм се спрял като варианти и според вас и според това което и аз търся и ровя за мнения и условия на брокерите, вариантите се свеждат до:

                        Бенчмарк
                        Булброкърс
                        ActivTrades

                        Но добре, да речем че няма идеални нали (нормално), поне може ли да ми обясните как мога да засека по време на търговия дали даден брокер ме мами или не? Попрочетох за сплидж и за рекотиране, къде мога да ги следя тези неща дали са в норма, прочетох че и от тези 3-те брокера по- горе Бенча и Актив имали- no dealing desk, толкова голям + ли е че човек само заради тази опция да се метне при тях?
                        Много е лесно да ги засечеш отваряш още 2-3 демо сметки при други брокери и следиш яко когато има волативен пазар с просто око се вижда прави си постоянно снимки на екрана и сравнявай. Преди години пазара беше много волатилен и лесно се виждаше разликата на мен и на един познат Варчев точно така ми затвори марджин кола на точка на която не съществуваше а не коректните брокери точно от това печелят яките пари когато има волатилен пазар и уж ти затварят позицията заради марджин кол а те въобще не ти я заварят ами си я оставят и след няколко часа като се върне пазара си пребират една тлъста и бърза печалба. Спомням си че няколко часа след това бях на +15 000 долара чисто ама гадовета я бяха затворили на не съществуваща за онова време цена. И после защо раздавали няколко стотин долара бонус само за да започнеш- сам си отговори?

                        Коментар


                        • А запитах се днес, какво ще кажете за чужд брокер? Бихте ли предложили някой сериозен и коректен? Макар и мин. сума за започване да е доста по- голяма?

                          Коментар


                          • Хм, доста сложно нещо е да се спреш на някой.... до момента тези за които съм се спрял като варианти и според вас и според това което и аз търся и ровя за мнения и условия на брокерите, вариантите се свеждат до:

                            Бенчмарк
                            Булброкърс
                            ActivTrades

                            Но добре, да речем че няма идеални нали (нормално), поне може ли да ми обясните как мога да засека по време на търговия дали даден брокер ме мами или не? Попрочетох за сплидж и за рекотиране, къде мога да ги следя тези неща дали са в норма, прочетох че и от тези 3-те брокера по- горе Бенча и Актив имали- no dealing desk, толкова голям + ли е че човек само заради тази опция да се метне при тях?

                            Коментар


                            • Разгледай и ActivTrades
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • ЕЛАНА!!
                                http://globaltrader.elana.net/
                                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                                Коментар

                                Working...
                                X