IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за брокер

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
    Ок, мерси, и аз каквото успях да прочета за него в форумите само лоши неща се говорят.
    Аз ти го казвам от горчив опит имам впечтление от бенчмарк(коректни) и Варчев( крищящо некоректен) а имам познат много добър трейдър с който мислехме да ги съдим, но се отказахме и пихме по една много студена вода. Това е моето мнение може да има доволни от Варчев и не доволни от Бенча (аз лично не съм чувал за близо 6 години активна търговия)
    Лека вечер

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
      За Варчев забрави (имам снимки на екрана мога да ти ги покажа да видиш за какво става въпрос), за Бенча стават много са коректни от опит ти го казвам за другите не знам само съм чувал за Булброкърс хубави думи, но пак ти казвам за Варчев меко казано забрави
      Ок, мерси, и аз каквото успях да прочета за него в форумите само лоши неща се говорят.

      Коментар


      • За Варчев забрави (имам снимки на екрана мога да ти ги покажа да видиш за какво става въпрос), за Бенча стават много са коректни от опит ти го казвам за другите не знам само съм чувал за Булброкърс хубави думи, но пак ти казвам за Варчев меко казано забрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
          Паричките ги внасяте по тяхна сметка. трябва да прецените в каква валута ще Ви е акаунта при тях, пък захранването може и касово в банка да стане. при теглене или в същата валута или ще се превалутира в зависимост от вашата сметка.

          много важно : РЕАЛЪТ НЯМА НИЩО ОБЩО С ДЕМОТО. при който и да е брокер. психологията е друга, поведението на брокера е друго !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          всеки си носи риска.......
          Тоест няма значение в каква валута ми е банковата сметка, аз искам иначе акаунта при брокера да ми е в долари, предполагам че и в банката сметката ще я направя в долари да си е, за да не се превалутирват постоянно, пък предполагам че като си тегля от банкомат директно ще ги обръща в левове, или се бъркам?

          Коментар


          • Паричките ги внасяте по тяхна сметка. трябва да прецените в каква валута ще Ви е акаунта при тях, пък захранването може и касово в банка да стане. при теглене или в същата валута или ще се превалутира в зависимост от вашата сметка.

            много важно : РЕАЛЪТ НЯМА НИЩО ОБЩО С ДЕМОТО. при който и да е брокер. психологията е друга, поведението на брокера е друго !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            всеки си носи риска.......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
              Зависи дали е за БФБ , Форекс или др. Аз за Форекс съм от години при Булброкърс / от времето на Матеев /. За БФБ - също. Доволен съм.
              Да за форекс става дума, и аз също демото го въртя на Булброкърс, но идва време разбира се когато тръгваш на реална сметка и се интересуваш къде, за да не сбъркаш Доста добре ми върви с демото и точно затова и разпитвам дали не са проблемен брокер, щото ако не са направо там да откривам.
              Само още нещо ще запитам, тъй като съм от Пловдив, А гледам офисите примерно на Булброкърс, както и на други брокери са по София и прочие, та явно ще се отваря банкова сметка... Има ли значение в каква валута ще отворя банковата сметка, ако примерно съм свикнал и ще търгувам в долари?

              Коментар


              • Зависи дали е за БФБ , Форекс или др. Аз за Форекс съм от години при Булброкърс / от времето на Матеев /. За БФБ - също. Доволен съм.

                Коментар


                • [QUOTE=nikodine;1059348501]Бих искал да питам за съвет към кой брокер да отворя реална сметка, чета толкова много оплювания че свят ми се зави.... едните променяли котировките по никое време, други не ти ударали стоповете, трети бавели изпълнението на поръчката....
                  Свикнах на МТ4 платформа на демо, и бих желал да продължа с такава но при кой? Тези които знам за по- известни са:
                  Trader bg (но там няма МТ4... отпада като вариант)
                  Делтасток
                  Адмирал
                  Бенчмарк
                  Булброкърс
                  Варчев

                  Ако може да помоля да конкретизирате отговорите си за да не изменяме темата, важна е както за мен а вярвам и за други хора.[/QUOTEПървите 4 години и на мен ми се струваха всичките измамници но след като изгубих бая парици и нерви и научих доста неща и нещата тръгнаха на плюс установих,че май няма значение кой е брокера.По важно е задкормилното устройство.Ползвам Делта,Варчев и бенча и нямам някакви сериозни оплаквания.
                  За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                  Коментар


                  • Лятото ползвах услугите на Адмирал Маркетс и си отворих стандартна сметка. Останах с впечатление, че имат много голям slippage. Чувал съм, че този проблем го няма, ако си отвориш Pro сметка при тях, но пък тогава имаш разни други комисионни при всяка сделка.

                    Като цяло съм доволен от адмиралите. Не са ми правили проблеми с тегленето на пари, а това е важен момент, ако случайно си на печалба.

                    Коментар


                    • Аз съм доволен от Бенча.

                      Коментар


                      • Препоръка за брокер

                        Бих искал да питам за съвет към кой брокер да отворя реална сметка, чета толкова много оплювания че свят ми се зави.... едните променяли котировките по никое време, други не ти ударали стоповете, трети бавели изпълнението на поръчката....
                        Свикнах на МТ4 платформа на демо, и бих желал да продължа с такава но при кой? Тези които знам за по- известни са:
                        Trader bg (но там няма МТ4... отпада като вариант)
                        Делтасток
                        Адмирал
                        Бенчмарк
                        Булброкърс
                        Варчев

                        Ако може да помоля да конкретизирате отговорите си за да не изменяме темата, важна е както за мен а вярвам и за други хора.
                      Working...
                      X