IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за брокер

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
    Бравус,ти или ще влезнеш в учебниците или ще изтрезнееш по трудния начин.
    пепел ти на езика за трудния начин, абе имаше едно мнение някъде четох че да се заиграваш с висок ливъридж е като да караш кола без ръце по стръмен склон но пък от скромния ми опит на демота от няколко месеца нещо това предупреждение не работи при мен чай да не уручасваме пу пу

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
      Не, не търгувам скалперската но свикнах с по- малка сума и по- голям ливъридж (1:500) ще опитам тези дни малко да разчупя на 1:200 да видя как ще я бъде и вече ще преценя за ливъриджа гледам че повечето бг брокери са до 1:200 , адмирала видях че има до 1:500
      Бравус,ти или ще влезнеш в учебниците или ще изтрезнееш по трудния начин.
      Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
      私は最高のトレーダーだ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
        nikodine, цитирам ти едно неангажиращо мнение:щом е лицензиран за работа на нашия пазар,брокерът няма как да не работи по правилата.
        В тоя смисъл,съм сключила договор с един от цитираните от теб в първия ти пост,но мога да работя и с всеки от останалите,без да се съмнявам в коректността им.Ако впоследствие се появи нещо,то задължително бих потърсила правата си чрез сигнал до регулаторния орган в областта.
        Ок, благодаря

        Коментар


        • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
          Аз съм на принципа - Изберете българското! Ако си с до 20 000 $ скачай при бенча,адмиралите или някой друг брокер с БГ украска. Ако мислиш да инвестираш повече пари,ще ти пратя банковата си сметка
          пп - и Делтите стават
          пп - пък и най - важното за това какъв брокер да избереш,е стила ти на търговия. Ако си скалпер,брокерите за теб са малко,ако не си- всички стават,включително и Варчев ламборгинито
          Не, не търгувам скалперската но свикнах с по- малка сума и по- голям ливъридж (1:500) ще опитам тези дни малко да разчупя на 1:200 да видя как ще я бъде и вече ще преценя за ливъриджа гледам че повечето бг брокери са до 1:200 , адмирала видях че има до 1:500

          Коментар


          • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
            Аз съм на принципа - Изберете българското! Ако си с до 20 000 $ скачай при бенча,адмиралите или някой друг брокер с БГ украска. Ако мислиш да инвестираш повече пари,ще ти пратя банковата си сметка
            пп - и Делтите стават
            nikodine, цитирам ти едно неангажиращо мнение:щом е лицензиран за работа на нашия пазар,брокерът няма как да не работи по правилата.
            В тоя смисъл,съм сключила договор с един от цитираните от теб в първия ти пост,но мога да работя и с всеки от останалите,без да се съмнявам в коректността им.Ако впоследствие се появи нещо,то задължително бих потърсила правата си чрез сигнал до регулаторния орган в областта.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
              кажи тогава щом знаеш повече ти към кой брокер си и каква е причината да те привлече като клиент? Нека и ние тук неуките да се поучим
              Аз съм на принципа - Изберете българското! Ако си с до 20 000 $ скачай при бенча,адмиралите или някой друг брокер с БГ украска. Ако мислиш да инвестираш повече пари,ще ти пратя банковата си сметка
              пп - и Делтите стават
              пп - пък и най - важното за това какъв брокер да избереш,е стила ти на търговия. Ако си скалпер,брокерите за теб са малко,ако не си- всички стават,включително и Варчев ламборгинито
              Last edited by skorpio; 27.11.2012, 13:34.
              Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
              私は最高のトレーダーだ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                И къде я видя тая злоба в "твоята" тема?Темата и всичко онова,което пишем не е твое,а ти сам трябва да свикнеш и с алтернативни на твоето мнение.
                Да ти кажа все пак и още нещо,по темата:именно,за да не ме идентифицираш като рекламодател на брокер ти казах да се ориентираш към брокер на случаен признак.
                Сега ти крайно произволно правиш извода си,че това ще те принуди 50 години да ги сменяш.Това няма никакъв смисъл,защото ти си вече ориентиран към определен посредник.
                При хипотезата,че двама участници във форума пуснат някакви свои фантазии тук,то ти веднага ще се "преориентираш".Именно по тая причина ти казах,че мненията на 3-4 участници тук не би трябвало да са решаващи за теб.
                Отделно,дори и да опитат да те "разубедят",то ти трябва да си сигурен, че щом посредниците имат лиценз за своята дейност от КФН,то ти винаги си в правото да потърсиш отговорност от тая институция,щом не са фиксирали правилно стойностите на валутните двойки и ти можеш да докажеш това си твърдение,за което не би трябвало да имаш никакви проблеми.
                Та,въпросът ми към теб тук е следният:смяташ ли,че един лиценз на компания,работеща в областта,се получава така лесно?Ако веднъж компанията е получила лиценза си за работа на нашия пазар,толкова лесно ли би рискувала да изгуби лиценза си заради твоята мижави сумичка?
                Я си седни малко на задните части и се опитай да говориш по същество в тая област от "твоята" тема,защото нещо ми се виждаш все още недоизлюпен.
                Оооо започнахме да говорим нормално, значи можело. Не знам дали се получава лесно или не лиценз, тъй като в България всичко е възможно, ако не си се убедила. Като казах младеж, нямах предвид 17-18 годишен пубер но както и да е, може да се окаже че сме и набори. Друго си е да получиш мнения на хора практикуващи тази професия и имащи далеч по голям опит в тази сфера от мен и видяли и изпатили повече, така че да, за мен мненията на съфорумците може да се каже че е до една степен мерило за насока, а вече избора си остава разбира се мой. А заради мижавите сумички ще ти кажа едно, днес моята мижава сумичка, утре на още 1000 човека мижавите сумички, то накрая се натрупва нали знаеш, може пък да действат с правилото- колкото повече толкова по- добре. Добре, поговорихме си доста с теб и тъй като съм недоизлюпен айде излюпи ме ти и ми кажи тогава щом знаеш повече ти към кой брокер си и каква е причината да те привлече като клиент? Нека и ние тук неуките да се поучим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                  Абе ти си баси алабалиста чесно! Не знам откъде такава злоба, ама госпожо, земи мини в психиатрията на 4 км. Друсаш ли се незнам... И други хора пускат да не кажа същите теми, но подобни ама ти като се захвана с моята... омаца я с лайна, ти вкъщи така ли цапаш по стените?

                  И къде я видя тая злоба в "твоята" тема?Темата и всичко онова,което пишем не е твое,а ти сам трябва да свикнеш и с алтернативни на твоето мнение.
                  Да ти кажа все пак и още нещо,по темата:именно,за да не ме идентифицираш като рекламодател на брокер ти казах да се ориентираш към брокер на случаен признак.
                  Сега ти крайно произволно правиш извода си,че това ще те принуди 50 години да ги сменяш.Това няма никакъв смисъл,защото ти си вече ориентиран към определен посредник.
                  При хипотезата,че двама участници във форума пуснат някакви свои фантазии тук,то ти веднага ще се "преориентираш".Именно по тая причина ти казах,че мненията на 3-4 участници тук не би трябвало да са решаващи за теб.
                  Отделно,дори и да опитат да те "разубедят",то ти трябва да си сигурен, че щом посредниците имат лиценз за своята дейност от КФН,то ти винаги си в правото да потърсиш отговорност от тая институция,щом не са фиксирали правилно стойностите на валутните двойки и ти можеш да докажеш това си твърдение,за което не би трябвало да имаш никакви проблеми.
                  Та,въпросът ми към теб тук е следният:смяташ ли,че един лиценз на компания,работеща в областта,се получава така лесно?Ако веднъж компанията е получила лиценза си за работа на нашия пазар,толкова лесно ли би рискувала да изгуби лиценза си заради твоята мижави сумичка?
                  Я си седни малко на задните части и се опитай да говориш по същество в тая област от "твоята" тема,защото нещо ми се виждаш все още недоизлюпен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                    Моля, спрете със спама и заяжданията.
                    И аз това викам, ама таз госпожа.... мислех че тук е място за взаимопомощ, и се надявах темата да е полезна и на други, все пак подобните теми са от години назад а нещата се менят

                    Коментар


                    • Моля, спрете със спама и заяжданията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                        Не мога да разбера коя точно е причината за твоето безкрайно шикалкавене,което ти наричаш "избор на брокер".И си казвам,че е добре това,че и майка ти не е била толкова нерешителна като теб,защото все още щеше да си те носи в корема,какъвто и младеж да се изкарваш по твоите думи.
                        Верно,бе,защо не се допиташ до нея:жената ще ти каже дали вече си достатъчно добре узрял,за да се излюпиш най-после.Тя най-добре си те познава.Внимавай с излюпването:първо се проплаква,после се отваря едното око,а после-внимателно-другото,после ще ти порасне и първото зъбче на долната челюст и така нататък.
                        Успех!
                        Абе ти си баси алабалиста чесно! Не знам откъде такава злоба, ама госпожо, земи мини в психиатрията на 4 км. Друсаш ли се незнам... И други хора пускат да не кажа същите теми, но подобни ама ти като се захвана с моята... омаца я с лайна, ти вкъщи така ли цапаш по стените?

                        Коментар


                        • Никодинчов, Надка яко те е метнала....
                          Иначе по темата. Лагай 30000 долара и се мятай на Interactivеbrokers
                          Last edited by НАИВHИК; 27.11.2012, 12:48.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                            Наде още ли обикаляш хейтър! не ти ли омръзна да смърдиш навсякъде а?
                            Не знам, може би ще ти е полезно колегата по- долу тези някои правила за избор на брокер да прочетеш малко и ти да се образоваш миличка, и пак ти казвам, някои хора нямат за трошене пари на ляво и надясно или хващат някакъв читав влак или обикаляш 50 години от брокер на брокер. Днес обаче мисля че в теб има градация, не си толкова хаплива, явно си яла.
                            Не мога да разбера коя точно е причината за твоето безкрайно шикалкавене,което ти наричаш "избор на брокер".И си казвам,че е добре това,че и майка ти не е била толкова нерешителна като теб,защото все още щеше да си те носи в корема,какъвто и младеж да се изкарваш по твоите думи.
                            Верно,бе,защо не се допиташ до нея:жената ще ти каже дали вече си достатъчно добре узрял,за да се излюпиш най-после.Тя най-добре си те познава.Внимавай с излюпването:първо се проплаква,после се отваря едното око,а после-внимателно-другото,после ще ти порасне и първото зъбче на долната челюст и така нататък.
                            Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                              Не виждам причина утре да не си се похвалил тук,че си открил реалната си сметка,но това е само ако "насочванията ти" не продължават вечно.Току-виж след 50 години си се похвалил за взетото от теб решение.
                              Дано все пак не си забравил точка първа от съветите,които ти дадох вчера.Този съвет е много ценен за теб,въпреки че твоите критерии за коректност в отговорите са различни!
                              Наде още ли обикаляш хейтър! не ти ли омръзна да смърдиш навсякъде а?
                              Не знам, може би ще ти е полезно колегата по- долу тези някои правила за избор на брокер да прочетеш малко и ти да се образоваш миличка, и пак ти казвам, някои хора нямат за трошене пари на ляво и надясно или хващат някакъв читав влак или обикаляш 50 години от брокер на брокер. Днес обаче мисля че в теб има градация, не си толкова хаплива, явно си яла.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                                Благодаря, от прочетеното тук и на много други места, и аз съм се насочил към Бенчмарк, ех всички да отговараха като теб точно и конкретно с мнение чакам само че нещо има ъпдейт на системата за демо сметки, че да им пробвам и тяхната MT4.
                                Поздрави!
                                Не виждам причина утре да не си се похвалил тук,че си открил реалната си сметка,но това е само ако "насочванията ти" не продължават вечно.Току-виж след 50 години си се похвалил за взетото от теб решение.
                                Дано все пак не си забравил точка първа от съветите,които ти дадох вчера.Този съвет е много ценен за теб,въпреки че твоите критерии за коректност в отговорите са различни!

                                Коментар

                                Working...
                                X