IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръка за брокер

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наистина много е важно как търгуваш и оттам кой брокер да избереш.
    Може чуждия брокер дори да предлага по малък спред и да ти е по неподходящ.

    Мисля че са малко тези,които да знаят какво искат точно и как да търгуват,
    ама това са много стари и изтъркани теми за тези с дългогодишен опит.

    Ако ще и 0,1 пипа спред да ти предложат с мигновено изпълнение,ако ти е кофти
    стила - гориш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
      Аз съм на принципа - Изберете българското! Ако си с до 20 000 $ скачай при бенча,адмиралите или някой друг брокер с БГ украска. Ако мислиш да инвестираш повече пари,ще ти пратя банковата си сметка
      пп - и Делтите стават
      пп - пък и най - важното за това какъв брокер да избереш,е стила ти на търговия. Ако си скалпер,брокерите за теб са малко,ако не си- всички стават,включително и Варчев ламборгинито
      това хем патриотично хем малко неясно защо ... всеки избира най-тънкото и най-сигурното в същото време, а дали е българско "българското" също може да се спори

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Avalaon Разгледай мнение
        ЗАЩО ?
        Да, и аз се питам защо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
          ................За дългосрочни позиции стават всички останали с изключение на булброкърс.
          ЗАЩО ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PETRONATOR Разгледай мнение
            В момента съм на BenchMark MT4 и не мога да се оплача. Всичко е точно, но се чудя дали Slippage от порядъка на средно 10 пипса е нормален. Сблъсках се с него по време на новина.
            Нормален е, рядко се случва,но затова през останалото време имаш 0,9 - 1,5 пипа. Ако искаш постоянен фиксиран спред - 2 пипа на другата им платформа Бил съм на нея 3 г , но МТ 4 повече ми допада, а и всеки брокер я има и ако реша да сменя брокера,няма да ми се налага да разучавам платформи.
            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
            私は最高のトレーダーだ

            Коментар


            • Скалпиране брокер

              В момента съм на BenchMark MT4 и не мога да се оплача. Всичко е точно, но се чудя дали Slippage от порядъка на средно 10 пипса е нормален. Сблъсках се с него по време на новина.
              "We at Chrysler borrow money the old-fashioned way. We pay it back."
              Lee Iacocca

              Коментар


              • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                MT 4-5 на Бенча
                Мисля,че колегата е изчерпал всичко в едно изречение.За дългосрочни позиции стават всички останали с изключение на булброкърс.
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • .........

                  Благодаря.
                  "We at Chrysler borrow money the old-fashioned way. We pay it back."
                  Lee Iacocca

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от PETRONATOR Разгледай мнение
                    Бихте ли дали мнение за брокер за скалпиране.
                    MT 4-5 на Бенча
                    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                    私は最高のトレーダーだ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
                      Демо врата не е врата бре
                      Казах го метафорично ве тоз пък и от майтап не разбира

                      Коментар


                      • ........

                        Бихте ли дали мнение за брокер за скалпиране.
                        "We at Chrysler borrow money the old-fashioned way. We pay it back."
                        Lee Iacocca

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                          Съгласен съм при мен засега вратата се отваря като сложа ключа да видим занапред при реал дали няма да проскърца вратата
                          Демо врата не е врата бре
                          Анализи EUR/USD

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
                            Пич , Ливъриджа е златно ключе стига да знаеш вратата . Иначе ще си останеш само с ключето
                            Съгласен съм при мен засега вратата се отваря като сложа ключа да видим занапред при реал дали няма да проскърца вратата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                              пепел ти на езика за трудния начин, абе имаше едно мнение някъде четох че да се заиграваш с висок ливъридж е като да караш кола без ръце по стръмен склон но пък от скромния ми опит на демота от няколко месеца нещо това предупреждение не работи при мен чай да не уручасваме пу пу
                              Пич , Ливъриджа е златно ключе стига да знаеш вратата . Иначе ще си останеш само с ключето
                              Анализи EUR/USD

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nikodine Разгледай мнение
                                пепел ти на езика за трудния начин, абе имаше едно мнение някъде четох че да се заиграваш с висок ливъридж е като да караш кола без ръце по стръмен склон но пък от скромния ми опит на демота от няколко месеца нещо това предупреждение не работи при мен чай да не уручасваме пу пу
                                Демото нямя прилика с реала !!!
                                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X