IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Долар срещу евро?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dimka_1981 Разгледай мнение
    това е в краткосрочен план ... до година ,две ..Не мислиш ли ( щото и аз не съм експерт ) че в дългосрочен план на международната сцена като водеща валута ще излезе БЪЛГАРСКИЯ ЛЕВ ...
    Сложи поне един ухилен емотикон
    Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
      Не съм експерт, но ми се струва, че до края на годината доларът ще поскъпне. От там насетне какво ще стане не ми е много ясно. Сега еврото не е в много изгодна позиция. Ако се случи и така, че да ЕС да се върнат към старите си валути, тогава може на сцената да излезе нещо като китайския юан
      това е в краткосрочен план ... до година ,две ..Не мислиш ли ( щото и аз не съм експерт ) че в дългосрочен план на международната сцена като водеща валута ще излезе БЪЛГАРСКИЯ ЛЕВ ...

      Коментар


      • Паритет и то още 2013.

        Коментар


        • еврооооооооооооооооо и аз не съм експерт, но смятам, че долара е на отиване...

          Коментар


          • Не съм експерт, но ми се струва, че до края на годината доларът ще поскъпне. От там насетне какво ще стане не ми е много ясно. Сега еврото не е в много изгодна позиция. Ако се случи и така, че да ЕС да се върнат към старите си валути, тогава може на сцената да излезе нещо като китайския юан

            Коментар


            • Моето /неангажиращо!/ мнение е, че доларът ще поевтинее в краткосрочен план до 1,3 , ако преодолее тия нива, тестовете ще са на нивата около 1.33 - 1.35..., а ако намери подкрепа около тия нива, еврото ще ходи още нагоре...

              Логиката ми е: по каква причина, икономиките, деноминирани в долари - да е необходимо да крепят евровите, като им осигуряват комфорта на изкуствено предизвиквани котировки за ниското евро, защото Европа трябвало да "изплува"? Напротив, така ще живне износа на Америка, която ще изплува, стъпила върху потъваща Европа ...

              Разбира се, това са произволни твърдения, при допускането, че в света съществуват единствено две валути, което не е достоверно..., а и "краткосрочен-дългосрочен" планове - са много неопределени понятия...

              Лично и неангажиращо мнение! Успехи на сърфиращите по вълните!
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • "Ори, мели - яж"

                Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
                Задържане около 1,15 -1,25 за година . После срив на $ и Е на 1,50-и 1,70 в дългосрочен план.

                Коментар


                • Бреееейййййй.....тоя Марио бе, голям фокусник бил...ай кихне и еврото с него ....сещам се за Тодор Вълчев и неговите "инструменти"през оная зима на 1996-1997г в БГ, щом кажеше някоя глупост и $ потъваше на мига, но после след хиперинфлацията потъна и ТОЙ, някъде в Швейцария, стана псланник а ние си останахме с инструментите му...ако е още жив сигурно му преподава уроци на тоя Марио, досущ като него вади зайчетата от ръкава...

                  Коментар


                  • Сега да видим следващата изцепка от кого ще бъде? Меркел или някой друг. На мен ми прилича на последни напъни преди раждане. Но дали ще се роди €/$ 1/1 или нещо в обратната посока само времето може да покаже. Все повече имам чувството че тея хора горе наистина не знаят каквоще стане и всеки си дрънка квото му кефне...

                    Коментар


                    • Тея де чекат специална пукана за да си продадът доларите, да знайът че нема да получат такваз персонална пукана.

                      Коментар


                      • Стратегическото мислене трябва да бъде в големи мащаби , там и времето е без значение , да не говорим за некви запетайки.
                        На който му е писано да види истината , ще я види и завуалирана.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
                          Задържане около 1,15 -1,25 за година . После срив на $ и Е на 1,50-и 1,70 в дългосрочен план.
                          Поизял е запетайките, и не се знае за коя валута става, дума, аз разбрах де че е за Е/$ ама ми стана весело от времевия диапазон на прогнозата
                          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Това е култово.И спрямо лева ли ще се сринат или рублата или турската лира??
                            Долар срещу евро - няма място за други.
                            Ако прочетеш внимателно може да откриеш и друг смисъл.

                            .............Става въпрос за срив на долара спрямо Е .
                            Last edited by Mesoiadess; 25.07.2012, 00:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                              Иска ли ти се да бъде 1:1 ?
                              а дано ,ама надали
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zaigush Разгледай мнение
                                Момчета,каква ви е краткосрочната и средносрочна прогноза за кръстосания курс между двете валути? Знам ,че прогнозата в момента е трудна,но нека да направим лек brain storm по темата. Благодаря на всеки предварително!
                                Иска ли ти се да бъде 1:1 ?
                                Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                                Коментар

                                Working...
                                X