IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Долар срещу евро?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
    Е не, ти ме уби. Таквизи прогнози като ги видя и направо ме избива на смях
    Първоначално изпратено от Бате Пешо
    Това е култово.И спрямо лева ли ще се сринат или рублата или турската лира??
    Не говори добре за вас да му се подигравате на момчето. Да не мислите че му е лесно?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
      Задържане около 1,15 -1,25 за година . После срив на $ и Е на 1,50-и 1,70 в дългосрочен план.
      Това е култово.И спрямо лева ли ще се сринат или рублата или турската лира??

      Коментар


      • Що си мислиш че Б.О. има такива божествени възможности във този мулти трилионен пазар, той трябва да се бори с други неща като безработица ,здравеопазване ,бюджетни разходи и т.н ,а за 2-3есеца едвали ще може да поправи това което не е свъшил за почти 4 години.А и защо си мислиш ,че богатите в Америка им пука кой е на власт и ако им пука ,че желаят тоз палячо да ги управлява още ..
        Първоначално изпратено от Copacabana Разгледай мнение
        САЩ ще се опитат за задържат долара стабилен до президентските избори. Всеки ход сега на Обама се следи много стриктно и той ще направи всичко възможно да задържи високо валутата. А след септември-октомври... кой знае

        Коментар


        • САЩ ще се опитат за задържат долара стабилен до президентските избори. Всеки ход сега на Обама се следи много стриктно и той ще направи всичко възможно да задържи високо валутата. А след септември-октомври... кой знае

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mesoiadess Разгледай мнение
            Задържане около 1,15 -1,25 за година . После срив на $ и Е на 1,50-и 1,70 в дългосрочен план.
            Е не, ти ме уби. Таквизи прогнози като ги видя и направо ме избива на смях
            Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

            Коментар


            • Задържане около 1,15 -1,25 за година . После срив на $ и Е на 1,50-и 1,70 в дългосрочен план.

              Коментар


              • Краткосрочна прогноза - слабо покачване на еврото. Средносрочна - силно покачване на еврото.

                Коментар


                • Не се занимавам с форекс отдавна, но макроикономически спасението за Европа е ниското евро, а и проблемите с Гърция, Италия, Испания не са решени. Средносрочно за мен- 1,21-1,25. Дългосрочно- 1,15-1,22

                  Коментар


                  • Ще се завърне в бащината къща - демек около нивата на своето раждане под паритета - още преди две години го казах http://forexmasters.hit.bg/mont.png

                    Краткосрочно това че не бихме сериозно 21 ми се чини че е възможно покачване до около и под 1,27 - стига да пернем 1,24 - с две думи ми е малко мътно докато не видя ход над това 1,24 но грубо е възможно http://forexmasters.hit.bg/urusd-daily.png

                    Коментар


                    • Lucifer

                      Напротив само акции- новите пари и имоти , като диверсификация.Ще има и нови възможности - в нови технологии. Злато не , по скоро титан и алуминий.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zaigush Разгледай мнение
                        Момчета,каква ви е краткосрочната и средносрочна прогноза за кръстосания курс между двете валути? Знам ,че прогнозата в момента е трудна,но нека да направим лек brain storm по темата. Благодаря на всеки предварително!
                        До президентските избори през ноември $ ще е стабилен, след това всеки имащ $ ще пие по една студена вода, но за Еврото студената вода ще е още през септември. Поне за сега не виждам друго спасение от печатниците за Евро и $, освен физическо злато...щото и при акций и имоти кошмарът ще е пълен....особенно в първите месеци на 2013г, като нищо могат да пробутат някоя купонна система....

                        Коментар


                        • Долар срещу евро?!

                          Момчета,каква ви е краткосрочната и средносрочна прогноза за кръстосания курс между двете валути? Знам ,че прогнозата в момента е трудна,но нека да направим лек brain storm по темата. Благодаря на всеки предварително!
                        Working...
                        X