IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
    Към колко часа ще обират печалби днес според вас ?
    ако чакаш мен ТАТОвото да знаеш аз нема да прибирам днеска нищо че ази си чекам таргето 3333
    Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
      target >3040....
      Ей тука на 2967 има едно скрито вълно-фибо, та може и да стига за тази седмица, другата пак.

      Коментар


      • Към колко часа ще обират печалби днес според вас ?

        Коментар


        • target >3040....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            ..такаче честито на скасилите.....стопа на 30.25
            добре е че има стоп ТАТОвото че кат гледам кУрсо как се е надиплил на М1 и М5 за нагоре кат ТРИОН да не се порежете ей да внимавате
            пп.добрата новина е че най много още 100 пипса да направи до края на деня и седмицата а веке месечния кендъл позеленя
            Last edited by ТАТО; 23.11.2012, 17:31.
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • добра вечер,тарикати
              айде ,пускаме гайдите.поздрав
              http://www.youtube.com/watch?v=JB2gw...eature=related
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                аха, оцелял друг път, падал, ставал, но най-големите ми загуби са били точно при добавки в едни такива мазни потегляния и после кат се юрне нагоре, се хвщаш за главата.
                както казваше един по-стар търговец, падам, ставам ,изтупвам се и пак влизам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tarantulata Разгледай мнение
                  щом си оцелял до върха пак бива
                  аха, оцелял друг път, падал, ставал, но най-големите ми загуби са били точно при добавки в едни такива мазни потегляния и после кат се юрне нагоре, се хвщаш за главата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                    Богатейте ли еврооптимисти. Кат гледам днска 2966 е прекрасна цел, независимо от половината почиващи фондове.

                    В кратката си 10 годишна история като трейдър, такива мазни плъзгания като последните 4 дни, на няколко пъти съм ги ползал да добавям СРЕЩУ тренда, демек тука да скъся и няколкото пъти яздих мулето наопаки после до върха.

                    Един съвет от препатил трейдър, НЕ скъсявайте, по-добре изчакайте и понеделник-вторник ще има пазар.
                    щом си оцелял до върха пак бива

                    Коментар


                    • Богатейте ли еврооптимисти. Кат гледам днска 2966 е прекрасна цел, независимо от половината почиващи фондове.

                      В кратката си 10 годишна история като трейдър, такива мазни плъзгания като последните 4 дни, на няколко пъти съм ги ползал да добавям СРЕЩУ тренда, демек тука да скъся и няколкото пъти яздих мулето наопаки после до върха.

                      Един съвет от препатил трейдър, НЕ скъсявайте, по-добре изчакайте и понеделник-вторник ще има пазар.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        По добре сега що от 29 губиш 40 пипа
                        Абе гледам да се подсигуря ужким..

                        Коментар


                        • По добре сега що от 29 губиш 40 пипа
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • днес като за Петък може ли да го пратим на 1,3020

                            Коментар


                            • От 2900 мисля да влезна на къси. В понеделник може и да ядеме дървото ама....
                              Ако има въобще къси....
                              Last edited by vavas; 23.11.2012, 16:25.

                              Коментар


                              • Цел 24.30
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X