IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Толкова със спада на Дау - до месец, месец и нещо отиваме на нов medium term връх.
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
      6969, с удоволствие бих те поканила
      Дон Карлос, благодаря за отговора, но шамарът беше точно от евро/долар - на злополучния 13 септември. Чета най-различни анализи, някои твърдят че щяло да стигне 1.34 в началото на 2013. На мен ми прави впечатление, че не разните графики определят тренда, а политическите събития. Големите промени винаги са след някакви новини. Конкретно за петрола, понеже с него търгувам и го следя непрекъснато, можеш винаги да разбереш накъде ще тръгне.
      http://www.youtube.com/watch?v=Lasbh...eature=related

      ...язе сум мнооооо капризен....не мойш ма изтарпя.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Charts Разгледай мнение
        Първо си задай въпроса - готова ли си изобщо да търгуваш? Имаш ли нужната подготовка? Или си била на курс за зарибяване (безплатен организиран от някой брокер).
        Не, не съм била на никакъв курс, просто кликнах върху един линк в пощата ми. После, понеже имах свободно време, взех че се регистрирах и не щеш ли, купих си злато (в средата на юли) а то взе,че скочи с 50 долара само за уикенда. Оттам нататък, като наркоманите. И за беда, много добре ми вървеше на демото. Сега имам да си връщам ИСТИНСКИ пари. Никаква подготовка нямам, само чета новините.

        Коментар


        • 6969, с удоволствие бих те поканила
          Дон Карлос, благодаря за отговора, но шамарът беше точно от евро/долар - на злополучния 13 септември. Чета най-различни анализи, някои твърдят че щяло да стигне 1.34 в началото на 2013. На мен ми прави впечатление, че не разните графики определят тренда, а политическите събития. Големите промени винаги са след някакви новини. Конкретно за петрола, понеже с него търгувам и го следя непрекъснато, можеш винаги да разбереш накъде ще тръгне.

          Коментар


          • Дон Карлос - признак на зловещ ЕГОцентризъм е някой сам да цитира глупостите които е написал !
            Ай сиктир, аман от "специалисти"

            Коментар


            • евро

              Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
              Благодаря, SPARТ, благодаря! Наздраве и на тебе! И хубавото да ти се връща двойно!

              ПП. Има вероятност за леко покачване на еврото. Най-малкото задържане на и около тези нива. И така вероятно ще бъде докато продължават да "помагат" на Гърция, т.е. докато протакат помощта. Парадоксално, но факт! След като отпуснат най-сетне /може би едва ли/ хваналата вече мухъл помощ от 31.3 млрд. евро и след като минат законните три дни за "чудото", очаквам еврото да започне да пада.


              Първоначално изпратено от Дон Карлос
              Както се казва във вица "Ние ви предупредихме". Още вчера. То си беше нарисувано, с това протакане за Гърция, което пък води до "поддържане" на оптимизма и изкуствен крепеж на еврото. Другата седмица, ако отпуснат мухлясалия от чакане и протакане транш, всичко ще си дойде на мястото.
              Обаче!
              Нещо почна да ме съмнява този транш, много понеделници станаха вече. А Гърция още през септември обяви, че парите ще й стигнат само до 12.11. И се принуди да емитира нови облигации за спасяване на положението, с което затъна още.
              Нещо ми се мяркат два възможни сценария.
              1. Безкрайно протакане на отпускането на помощта, с цел поддържане на интереса, надеждата, оптимизма - стар изпитан трик. Защото г-жа Меркел си е въобразила, че само силното евро е добро за Европа. От това страда цялата Еврозона, но е друга тема.
              2. По-неприятния вариант - помощта никога да не бъде отпусната и Гърция да бъде принудена да напусне Еврозоната сама. Щото май за страни като Германия и страни като Гърция няма място под един покрив, най-малкото абсолютно невъзможно е да имат обща монетарна политика. Което е добро за единия е лошо за другия и обратно. Не би могло да е иначе.
              Ще пита някой защо не го кажат директно и да изхвърлят Гърция от Еврозоната. Ами защото май управниците ги избират на избори...

              ПП. Не е зле да имаме едно на ум и за изборите в Испания.

              ППП. Извинете за повторението, но ми се изгуби цитата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                Здравейте. Отдавна ви чета, днес реших да се престраша и да се регистрирам. На демо-сметката бях доста добра, но на реалната изядох два страшни шамара и парите ми паднаха на повече от половината. Зная, че е нахално да питам, и предварително се извинявам, но може ли някой да ми даде съвет с какво да търгувам?
                От моя никакъв опит страха го остави за момента на откриване на позицията, ако и малко нещо те спира не ги откривай ... и най важното не приемай казаното от който и да е относно пазара за съвет слушай само себе си. Това е от мен ...

                Коментар


                • Първо си задай въпроса - готова ли си изобщо да търгуваш? Имаш ли нужната подготовка? Или си била на курс за зарибяване (безплатен организиран от някой брокер).

                  Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                  Здравейте. Отдавна ви чета, днес реших да се престраша и да се регистрирам. На демо-сметката бях доста добра, но на реалната изядох два страшни шамара и парите ми паднаха на повече от половината. Зная, че е нахално да питам, и предварително се извинявам, но може ли някой да ми даде съвет с какво да търгувам?
                  Ай сиктир, аман от "специалисти"

                  Коментар


                  • колежке ,
                    да добавя нещо към твоите анализи.не да давам акъл.да не бъда разбран погрешно,
                    освен 200 дневни не знам кви седмични и свещи и т.н има още нещо.то според мен е най важно.ЦЕНАТА...никой досега веднъж не каза нещо за цена.и аз гледам 200,50 дневни и не знам колко още индикатори.но те не са ми мерилото за откриване на позиция.цената е мерилото някой ще ме разберат други не.важно е и на края на всеки месец да сме на печалба.няма значение каква.има значение да вземем повече от колкото сме дали и да си направим равносметка,къде...в кои позиции сме сгрешили и защо
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                      Здравейте. Отдавна ви чета, днес реших да се престраша и да се регистрирам. На демо-сметката бях доста добра, но на реалната изядох два страшни шамара и парите ми паднаха на повече от половината. Зная, че е нахално да питам, и предварително се извинявам, но може ли някой да ми даде съвет с какво да търгувам?
                      ...намери си един ''умник'' и го паркирай пред компа...

                      Коментар


                      • И днес няма как да не съм доволен от позициите си
                        Ай сиктир, аман от "специалисти"

                        Коментар


                        • да ви спомена нящо секретно малко преди да стане уикли кендъло два пъти по голем от миналата седмица (който беше 140 пипса дълъг) ,ке спре кУрсо - значи е трудно за пробиване 3016
                          Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                            според мен ще имаме форсиран мажорен weekly close + GAP !!!
                            Демек няма да затварят, а ще има гап в понеделник ...

                            Коментар


                            • Здравейте. Отдавна ви чета, днес реших да се престраша и да се регистрирам. На демо-сметката бях доста добра, но на реалната изядох два страшни шамара и парите ми паднаха на повече от половината. Зная, че е нахално да питам, и предварително се извинявам, но може ли някой да ми даде съвет с какво да търгувам?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hristo72 Разгледай мнение
                                Към колко часа ще обират печалби днес според вас ?
                                според мен ще имаме форсиран мажорен weekly close + GAP !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X