IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
    Екстравагантен си... А говориш ли български?
    ТАТО ми речи да си тaрся преподавателйница....

    Коментар


    • [QUOTE=Nadia_Ivanova;1059348175]Екстравагантен си... А говориш ли български?[/е

      е сега остана и мерките да му поискаш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
        ...ама язе сум и иновативен....моа си го суздам коа си поискам...

        http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC...feature=relmfu
        Екстравагантен си... А говориш ли български?

        Коментар


        • Ох то тука Е пълно с Учители
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Другата седмица ще е доста успешна за някои и респективно неуспешна за повечето, които от днес започнат да контрят импулса. Така, че моят съвет е - охладете страсти и мераци, гасете РС и бягайте да купонясвате в петък вечер
            Ай сиктир, аман от "специалисти"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
              Не бой се. Майстор-готвач съм, със собствени запаси червено и кехлибарено. Пък и какво има толкова да ти търпя? Някъде назад четох един коментар, не помня чий беше, за форекса и свободното време. Как никой от вас няма такова, както и никакви други интереси, дори нямало време кафе да пиеш с приятели. Та, в този дух, кога ще намериш време за капризи?
              ...ама язе сум и иновативен....моа си го суздам коа си поискам...

              http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC...feature=relmfu

              Коментар


              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                Нема да се плаушиш !!!
                Отиваш на курс при Jay Gould и той ще те научи !!!
                http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0
                С най-голямо удоволствие, при това зная че сме от един и същи град

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6969 Разгледай мнение
                  http://www.youtube.com/watch?v=Lasbh...eature=related

                  ...язе сум мнооооо капризен....не мойш ма изтарпя.....
                  Не бой се. Майстор-готвач съм, със собствени запаси червено и кехлибарено. Пък и какво има толкова да ти търпя? Някъде назад четох един коментар, не помня чий беше, за форекса и свободното време. Как никой от вас няма такова, както и никакви други интереси, дори нямало време кафе да пиеш с приятели. Та, в този дух, кога ще намериш време за капризи?

                  Коментар


                  • Да
                    Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
                    Ти Пешо Караиванов ли си?
                    Ай сиктир, аман от "специалисти"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Charts Разгледай мнение
                      Дон Карлос - признак на зловещ ЕГОцентризъм е някой сам да цитира глупостите които е написал !

                      Ти Пешо Караиванов ли си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                        Не, не съм била на никакъв курс, просто кликнах върху един линк в пощата ми. После, понеже имах свободно време, взех че се регистрирах и не щеш ли, купих си злато (в средата на юли) а то взе,че скочи с 50 долара само за уикенда. Оттам нататък, като наркоманите. И за беда, много добре ми вървеше на демото. Сега имам да си връщам ИСТИНСКИ пари. Никаква подготовка нямам, само чета новините.
                        Нема да се плаушиш !!!
                        Отиваш на курс при Jay Gould и той ще те научи !!!
                        http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Дон Карлос няма да те разбере. Той от 2003г. чака паритет при Е/$

                          Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                          6969, с удоволствие бих те поканила
                          Дон Карлос, благодаря за отговора, но шамарът беше точно от евро/долар - на злополучния 13 септември. Чета най-различни анализи, някои твърдят че щяло да стигне 1.34 в началото на 2013. На мен ми прави впечатление, че не разните графики определят тренда, а политическите събития. Големите промени винаги са след някакви новини. Конкретно за петрола, понеже с него търгувам и го следя непрекъснато, можеш винаги да разбереш накъде ще тръгне.
                          Ай сиктир, аман от "специалисти"

                          Коментар


                          • А в близко време на доларовия индекс му предстои едно слизане до към 70, може даже и по-ниско. Господин Обама предвижда в 5 годишната си стратегия да удвои износа (national export initiative). Твърде вероятно е ФЕД да подкрепи тази стратегия със щедро наказание за зеленото.
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Nadia_Ivanova Разгледай мнение
                              Не, не съм била на никакъв курс, просто кликнах върху един линк в пощата ми. После, понеже имах свободно време, взех че се регистрирах и не щеш ли, купих си злато (в средата на юли) а то взе,че скочи с 50 долара само за уикенда. Оттам нататък, като наркоманите. И за беда, много добре ми вървеше на демото. Сега имам да си връщам ИСТИНСКИ пари. Никаква подготовка нямам, само чета новините.
                              Това звучи кат изтъркано клише. То тъпо да се дават съвети в анонимни форуми, но ще не изтеглиш останалите кинти и не купиш на лапето нещо. По-добре отколкото да ги дадеш на някой брокер.

                              А шанса да ги дадеш е близък до 100% и над 95%

                              Коментар


                              • Около 1.2975-80 ми мирише на край на покачването, или поне на корекция
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X