IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
    Маймун ти Сериозно ли играеш къс или се юркаш???
    Котаре, Ако нещо пак отложат със Гърция ще има падане по дупе

    Коментар


    • Маймун ти Сериозно ли играеш къс или се юркаш???
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Затваряй че сега ще летим нагоре.....Аз имах предвид нетова ами половин лот....ама нали сам скаран с писането.....
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Можели с юоловин
          И с вазелин може Котаре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Значи Надке кайш да купуваме памук Ми то може и далавера да излезе. Брях, той на 72 кинта слязъл
            Всеки сам подбира посоката и точното време за отваряне на позиция на пазара,както и времето за излизането си от пазара чрез закриването на отворената си позиция.
            Не напразно сполучливите трейдъри казват,че на борсата всичко е възможно...,също така-и противоположното.

            Коментар


            • Можели с юоловин
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                20 пипа за стоп са достатъчни.. вместо да влизаш с 4 лота ще влезеш с 1
                Ейййй, тва лотовете за нищо ги нямате

                Коментар


                • Тато Кадее си бре ....пак си до избата за винце....е завиждам ти
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Ей за тва не се скъпя да сложа 5 пипа горница за стоп Ама ще го земе сигурно мамицата му
                    20 пипа за стоп са достатъчни.. вместо да влизаш с 4 лота ще влезеш с 1
                    Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                    Коментар


                    • Ей за тва не се скъпя да сложа 5 пипа горница за стоп Ама ще го земе сигурно мамицата му

                      Коментар


                      • батки nzd/usd влизам къса..
                        Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                        Коментар


                        • А те Варненци банани неядът ....теса по рибена супа миди....и попчета....пари за калкан недават....Най големите тарикати ....живи дяволи......Аиде туй да тръгва че ....Е РЕДА ....ония гайди каде Анди тиги откраднал....голяма работа....доближава стопа и ги пускам и то бяга и душата ми се отпуска
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                            Наивник , усещам че си чичка с пари който върти 17 - 20 годишни момичета. Слушаш ли ГУмЕНИ ГлАВИ с Мишо Шамара
                            ..хубава е Варна и хубав е градът всички пички все по нас търчат.
                            Нито пари имам, нито 17-20 годишни въртя
                            Всъщност всичко е въпрос на гледна точка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                              Ти ме пита от къде съм Не къде живея
                              То всички знаят и затова не питат !!!
                              МАМУН жювее качен на БАНАНА !!!
                              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                              Коментар


                              • Пак ме Гепи неподготвен....значи сисе уредил у Софето...То нема дедае човек В Бг или слънчев бряг или София......Значи си Тарикат Ваненец
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X