IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX (архив до 29.11. 2012г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    От Варна
    Наивник , усещам че си чичка с пари който върти 17 - 20 годишни момичета. Слушаш ли ГУмЕНИ ГлАВИ с Мишо Шамара
    ..хубава е Варна и хубав е градът всички пички все по нас търчат.
    Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
      Що бре...обичам Варна....има много хубави жени и добри заведения....джинджар коста графити ....и най вече...Ча ча Час Пикккк....само каде няма хаус клубове...а котара е по Хауса......Като идвам щети пиша дасе запием
      Ти ме пита от къде съм Не къде живея

      Коментар


      • Що бре...обичам Варна....има много хубави жени и добри заведения....джинджар коста графити ....и най вече...Ча ча Час Пикккк....само каде няма хаус клубове...а котара е по Хауса......Като идвам щети пиша дасе запием
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Ооо значи сме градски я съм Бургас....JAY и той от варна.....варна градът на инвеститорите....Сега зимата по морето ...голяма скука...при вас как е имали живот.....тука е пълен Спек
          Хахах, бургазлия да каже на варненец градски

          Коментар


          • Ооо значи сме градски я съм Бургас....JAY и той от варна.....варна градът на инвеститорите....Сега зимата по морето ...голяма скука...при вас как е имали живот.....тука е пълен Спек
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Маимун ти от дека си бре....от Ссфето лиси?
              От Варна

              Коментар


              • Маимун ти от дека си бре....от Ссфето лиси?
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nadyia Разгледай мнение
                  На мен също ми направи впечатление:какво друго може да се очаква от финансови министри в еврозоната,освен срещи по тъмните доби.Искат уж тихомълком да се самоуспокоят,но как може да се омекоти шумът от една взривоопасна ситуация само с памук в ушите и наливане в губещи икономики?
                  Значи Надке кайш да купуваме памук Ми то може и далавера да излезе. Брях, той на 72 кинта слязъл

                  Коментар


                  • Пак към моя стоп отива....Да ама му хванах цаката.....пускам Гайдите на Анди и се оспокоявам....
                    Животът е огледало.....усмихвай се

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
                      В такиваа волувативни състояния най-добре се обърни към зависимостите на Фибоначи. Потърси ги в мрежата. Има ги.
                      В такива волувативни състояния, квото и да значи тва.... Най-добре да се викне ДомоОправител

                      Коментар


                      • Имаше някой....фибо мибо...грънци.....Той дакаже
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • така мозе
                          викам да не е дейли скалп...
                          Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          Не бърдзам бре. Сичко с изключение на валутките го търгувам за до края на месеца

                          Коментар


                          • Добре

                            Надя, радваш ме с тези сравнения.
                            домоуправител

                            Коментар


                            • Мерси

                              Noker.bg е прав. Аз съм ги ползвал доста и в 80% от случаите са ми помагали много.
                              домоуправител

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                Някой пораздрусал крушата посред нощята в 00:09 това заради франсетата ли бря ?
                                На мен също ми направи впечатление:какво друго може да се очаква от финансови министри в еврозоната,освен срещи по тъмните доби.Искат уж тихомълком да се самоуспокоят,но как може да се омекоти шумът от една взривоопасна ситуация само с памук в ушите и наливане в губещи икономики?

                                Коментар

                                Working...
                                X