IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Швейцарският франк ще пада или ще расте

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А, намерих... в зирохеджа

    Коментар


    • Muller, може ли да кажеш къде го прочете това за швейцарците?

      Коментар


      • Швейцарците се готвят за въвеждане на забрана теглене на пари от банкови смети в брой , предвид реалната възможност за въвеждане на още по отрицателни лихвени опасности и съответно отлив на капиталите от банковите сметки в трезори под формата на банкноти. Цирка е пълен щом и тези се оливат така

        Коментар


        • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
          Очаква ни вълнуваща седмица. Лека нощ

          лека и на теб. Но не забравяй че и през нощта работят пазарите
          http://dimitarmilov.blogspot.com/

          Коментар


          • Очаква ни вълнуваща седмица. Лека нощ
            ________________________________________
            без паника

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
              EUR/CHF 1.0346
              Нека да отворят пазарите, мисля че ще бъде по-голямо понижението. Дакса е -4% в момента на извънборсова търговия.

              Коментар


              • EUR/CHF 1.0346
                ________________________________________
                без паника

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
                  И аз чаках 1.10 но номера не стана. Пак го позапълниха гапа, но само до там...
                  Интересно е как ще отреагира курса утре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                    Да ама не четири месеца по-късно благодарение на интервенциите го държат на ниво малко над паритет, но да видими дали ще устискат те на 1,10 не можаха да го обезценят, въпреки че бешще логично да позапълнят гапа до към 1,10-1,12 да ама не
                    И аз чаках 1.10 но номера не стана. Пак го позапълниха гапа, но само до там...
                    http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      ше пада.
                      Да ама не четири месеца по-късно благодарение на интервенциите го държат на ниво малко над паритет, но да видими дали ще устискат те на 1,10 не можаха да го обезценят, въпреки че бешще логично да позапълнят гапа до към 1,10-1,12 да ама не

                      Коментар


                      • ше пада.
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Черешко каза че сме зле:

                          http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...ficita-189795/

                          задачата е колко ще е ЕУРО то ЛЕВ ако:

                          1)на 1 юни тази година ако не вземем заемот
                          2)на 1 Юни 2018 ако вземем заемот

                          Даваите предположения

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
                            Съгласен съм с теб едно, че спреда при долар/франк е по-добър и сигурността е по-голяма. А за евро/франк и аз си мисля, че ще стигне 1.1 и рейнджа ще започне там.
                            да не забравяме че след година две моге да изтръскат крушата отще веднъж

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Незавсимо какво е състоянието на коя да е икономика франка към евро ще се движи 1.08-1.12 след като се стабилизира около 1.1. Швейцарците не могат да си позволят толкова скъп франк дълго време и до месец два ще го свалят до 1.1 и после негласно ще го подържат около тези нива. Това разбира се докато съществува еврото. Краткосорочно е по добре да се заложи на долар/франк - далеч по безопасно е и почти сигурно.
                              Съгласен съм с теб едно, че спреда при долар/франк е по-добър и сигурността е по-голяма. А за евро/франк и аз си мисля, че ще стигне 1.1 и рейнджа ще започне там.
                              http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

                              Коментар


                              • Само на късо докато се скапе до 1,40.

                                Коментар

                                Working...
                                X