IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Швейцарският франк ще пада или ще расте

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Предстои ръст на франка.
    http://forex-trade-orb.blogspot.com/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Georgi Разгледай мнение
      За сега ще се помъчи на тази съпротива..............................

      май май доста ще го затрудни това ниво
      http://dimitarmilov.blogspot.com/

      Коментар


      • За сега ще се помъчи на тази съпротива..............................

        http://georgipiskov.blogspot.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tsvetkov Разгледай мнение
          След онова изненадващо решение, което взе швейцарската банка не съм го търгувал франка.
          А пък аз с изненада установих, че има куп хора, които го търгуват. Аз самата никога не съм го пипала...
          http://forex-trade-orb.blogspot.com/

          Коментар


          • След онова изненадващо решение, което взе швейцарската банка не съм го търгувал франка.
            http://tsvetantsvetkov1.blogspot.com/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
              ШЦБ се заканиха да го фиксират на 1.1 евро както по-рано беше на 1.2, но много им харесва да изтръскват крушата от наглите спекуланти и затова не съм му фен
              Те си водят политика в интерес на франка. Така че те ще печелят винати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ние от кога ви разправяме, че левът е феномен и така или иначе до него го докарвате ами вземете поне да се защитите от валутни манипулации с бфб-папири - вземете пример от Бъфет )) Инвестирайте в бизнес а не само в спекулация
                Аз това с бизнеса съм им го казал отдавна ама няма кой да те чуе.Искат да им обират парите и са неудържими.Трябва да си много глупав да инвестираш в нещо в което друг взема решенията и определя правилата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sunmoon Разгледай мнение
                  Какво става с швейцарският франк? Много започна да пада като златото ..............Сигурно ще стане пак левче.
                  ШЦБ се заканиха да го фиксират на 1.1 евро както по-рано беше на 1.2, но много им харесва да изтръскват крушата от наглите спекуланти и затова не съм му фен

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
                    1.62 лв, че да напазаруваме...
                    При такъв отговор бих заложило че и на 1.52 няма да ви дойде акъла Игра. логика и вероятност - имаше такава брошурка навремето )))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • 1.62 лв, че да напазаруваме...
                      ________________________________________
                      без паника

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunmoon Разгледай мнение
                        Какво става с швейцарският франк? Много започна да пада като златото ..............Сигурно ще стане пак левче.
                        Ние от кога ви разправяме, че левът е феномен и така или иначе до него го докарвате ами вземете поне да се защитите от валутни манипулации с бфб-папири - вземете пример от Бъфет )) Инвестирайте в бизнес а не само в спекулация
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Какво става с швейцарският франк? Много започна да пада като златото ..............Сигурно ще стане пак левче.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                            Мерси, прочетох за случая. Най-малкото банкерите няма да се прецакат да им заобиколят отрицателните лихви.
                            Така е, но в държава като Швейцария това означава загуба на доверие, а това е основнният им продукт за износ от столетия. Загубата на доверие води до колапс рано или късно и тази закономерност няма как да бъде заобиколена

                            Коментар


                            • Мерси, прочетох за случая. Най-малкото банкерите няма да се прецакат да им заобиколят отрицателните лихви.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                                А, намерих... в зирохеджа
                                cash.ch от първоизточника
                                И в момента пенсионните фондове имат забрана да обърнат капитала си в банкноти, не е официална но никой не им позволява да сложат парите си в сейф. То ибез друго в Цюрих и Базел няма свободни трезори от няколко години, но и да са намерили им отказват законното право да си изтеглят парите и то в Швейцария , а някой чака пари от издънената еврозона
                                Last edited by Muller; 29.06.2015, 17:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X