IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ехееее когато ме няма всички играчи са тук...как е играчи падат ли кинти???
    странник как си ? Май май,а може и юни бая ще почакаме за късите.мене само ме е яд защо прибрах дългата от 1.3065 . гледам че германците здраво подкрепяли еврото и не знам...мисля ако прескочи 1.34 почвам да купивам без да се замислям
    Айде успешен ден....

    Коментар


    • Шишаааааааа, много мразим таквизи чикиджийски номера, когато съм в седлка. По дефаулт са срещу мен. Вчера мислех да удължа от 1.32 за 1.33 и то зе че стана като по учебник, днес леко скъсих и ето на шиш. Аз съм най- голямия антииндикатор не Странника
      Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        боба дава такава възможност и аз по него 2 часа графика

        пп а,ти наистина ли се усъмнислед12.30се почва надявам се
        Може, но само ако Израел удари Иран

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
          боба дава такава възможност и аз по него 2 часа графика
          това е чудовищен оптимизъм...да не е смилянски боба , че такива мащабни прогнози дава.... по скоро го сменяй с леща или кокълчета , че бая набутвация ще има..При този булиш момент боба да дава 3,5 фигури надолу е доста смущаващо..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
            наистна ли вярваш, че ще спадне еврото с 350 пипа днес?
            боба дава такава възможност и аз по него 2 часа графика

            пп а,ти наистина ли се усъмнислед12.30се почва надявам се
            Last edited by strannik; 27.03.2012, 12:15.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
              Тук много весело, искренно се забавлявам остана малко време и прочетох коментарите,
              голем маитап а моите къси никви ги нямазначи чакаме
              наистна ли вярваш, че ще спадне еврото с 350 пипа днес?
              молим?айде нема нужда

              Коментар


              • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                затварям ръчно на 1.3330 и спирам с прогнозите тук. Успех strannik, и както писах преди - без да се заяждам - за известно се превърна в доста добър индикатор. (почти 100% грешни прогнози).
                бъди обективен ,не се потдаваи защото 100% грешки е много добро постижение и е равно на 100% успешна търговия.
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • Тук много весело, искренно се забавлявам остана малко време и прочетох коментарите,
                  голем маитап а моите къси никви ги нямазначи чакаме
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • затварям ръчно на 1.3330 и спирам с прогнозите тук. Успех strannik, и както писах преди - без да се заяждам - за известно се превърна в доста добър индикатор. (почти 100% грешни прогнози).
                    Last edited by itso78; 27.03.2012, 10:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Ревизираш ли ревизията.......???
                      Е , чакай малко де, да стигне поне 1.32

                      п.п.: всички прогнози в тази тема са на база прогнозите на strannik, старая се да е в неговият стил
                      п.п.2: това , което го пиша не го отигравам - не съм толкова смел

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                        ревизирам , вход сега 1.3335 цел 1.3635
                        Ревизираш ли ревизията.......???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                          вход 1.3270 цел 1.3434 , засега без стоп, прогноза в твоя и птредизвикана от твоя стил
                          ревизирам , вход сега 1.3335 цел 1.3635

                          п.п. входа е от 3338
                          Last edited by itso78; 27.03.2012, 09:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                            добро утро, стопа ударенкакто вчера споменах днес ще се спускаме и понеже пак ще съм в движение пускам една къса от 3351 цел 3000, стоп 3434
                            вход 1.3270 цел 1.3434 , засега без стоп, прогноза в твоя и птредизвикана от твоя стил

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                              ......пускам една къса от 3351 цел 3000, стоп 3434....
                              добро утро
                              най-вероятно ще ти прасне стопа и ще влезе в корекция...,ако питаш къде трябва да е ....от
                              другия край,по тренда е по-лесно...късмет.

                              Коментар


                              • ако продължи да нараства ,ще е бавно и отекчително,не го изключвам вече, но ми се струва
                                много малко вероятно. "Узряло" е за силни къси ,там е парата. Ако се издъня ще корегирам мерника . Пак повтарям ВНИМАТЕЛНО с дългите днес , Според мен ще видим до края на деня 1.3000 .
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X