IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
    предупреждавам удължилите всеки момент ще има развръзка.ЛЕБО ЩЕ СЕ ИЗСИПЕ.
    Е/Д може и с гап да отвори в 10.00
    Здравей,странник! Поздравления за темата,но пред очите ми изниква една рулетка и комарджии около нея,единият от които си ти и докато се върти рулетката ти обявяваш на висок глас:
    ,,предупреждавам заложилите на червено всеки момент ще има развръзка.ЛЕБО ЩЕ СЕ ИЗСИПЕ.Черно ще е !"
    За какво ти е това нещо?Самотният играч на форекс е винаги губещ ,освен ако не извади късмет да направи един голям удар и воля след това да се оттегли-също като самотния комарджия.Виж тука каква хубава тема се е зародила:

    http://forexforum.bg/viewtopic.php?f...p=37961#p37961
    Фибо-мибо-грънци....

    Коментар


    • предупреждавам удължилите всеки момент ще има развръзка.ЛЕБО ЩЕ СЕ ИЗСИПЕ.
      Е/Д може и с гап да отвори в 10.00
      Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 09:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
        не ме бива със стоповете ,винаги ми ги удря.Пробвал съм.Разчитам на вярно определената основна посока.
        +1
        молим?айде нема нужда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Д-р Хаус Разгледай мнение
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          да се връщаш дето ти е мястото и да спираш да се правиш на смел
          рицар без броня,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
            Две трети затворено на 10 плюс

            Добавено към едната трета пак къси от 81.
            Страх лозе пази, добавкат
            заворена на 1 пипс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Д-р Хаус Разгледай мнение
              на коя цифра финишираш без стоп
              кажи да го добутам до там да мирясаш.инак ако успееш ще се пробваш пак.
              рано или късно питоня......
              ми около 300 пипа от входа.

              Коментар


              • Добро утро.

                Аз ще изчакам още малко за късите..
                http://www.vbox7.com/play:c807b7b6

                Коментар


                • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                  АЗ казвам просто да пишеш стоп
                  заедно с поръчката, щото си на 100 %
                  и стават бели ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                  не ме бива със стоповете ,винаги ми ги удря.Пробвал съм.Разчитам на вярно определената основна посока.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                    до момента без последният вход 25 % доходност за три дни.не е нищо особенно, но сме средата на седмицата.Целта е 100% и нагоре процента за седмица.така че изоставам.
                    на коя цифра финишираш без стоп
                    кажи да го добутам до там да мирясаш.инак ако успееш ще се пробваш пак.
                    рано или късно питоня......
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Добър ден
                      Извън темата Е/$
                      По едно око на Е/Ф
                      Под 1.2050 е подходящо за дълги
                      Бавно става, но по безрисково
                      Деградацията - висша форма на градация

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        може,
                        хиляди други са го постигали преди теб, включая и моя скромна милост.ма знай ли човек, може да си мазохист некъв дет обича да гледа как му се изпаряват кинтите от сметката.
                        комарджито много убав лаф за мишката и питона ти е казал
                        до момента без последният вход 25 % доходност за три дни.не е нищо особенно, но сме средата на седмицата.Целта е 100% и нагоре процента за седмица.така че изоставам.

                        Коментар


                        • Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          да се връщаш дето ти е мястото и да спираш да се правиш на смел
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                            Само за да подкрепя Познавача късо и от мен на 78 цели близки
                            Две трети затворено на 10 плюс

                            Добавено към едната трета пак къси от 81.
                            Last edited by dim11; 23.02.2012, 09:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                              благодаря , експеримента си заслужава да се види може ли да набъбна многократно за нищожно време и мах риск.
                              АЗ казвам просто да пишеш стоп
                              заедно с поръчката, щото си на 100 %
                              и стават бели ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                                благодаря , експеримента си заслужава да се види може ли да набъбна многократно за нищожно време и мах риск. Имаи ми малко доверие ,все пак стъпвам на наблюдения.
                                може,
                                хиляди други са го постигали преди теб, включая и моя скромна милост.ма знай ли човек, може да си мазохист некъв дет обича да гледа как му се изпаряват кинтите от сметката.
                                комарджито много убав лаф за мишката и питона ти е казал
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X