IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
    Само за да подкрепя Познавача късо и от мен на 78 цели близки
    благодаря

    Коментар


    • Само за да подкрепя Познавача късо и от мен на 78 цели близки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
        познавач1 .... класика - ефекта на мишката и питона, стои и не мърда.
        на форекс аджамия му се закеркенчело нещо в някой ценър - мозъчен и не пуща, то така се ловят и маймуни и те хванат ли не пущат въпреки опасността .... но пък няма да си капо, ако не си наплюс със кинтите, то ще си морално на плюс от 3366.
        .... а пък най голямата аномалия, като си говорим за аномалии, е че зоните са прекалено близо да се предприема каквото и да е било.
        здрасти, както винаги си брилянтен в изказа даи и прогноза ,еи така . Между другото питона е сит с намалена до смърт жизненост ,мишката знае това и го чака под дървото да се сгромоляса безжизнено и да стъпи победоносно с крак върху него, за снимка .
        Всичко върви по план" миши капан" /прогнозата ми от 19. 02 /за лениви питони.
        Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 09:21.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
          Добрю ютрю Странник !!!

          То хубаво ти казва КРТАДЛИВАТА МИЖАТУРКА,
          но ти не слушаш, а тои знае ги нещата !!!
          Забрави за тоз "ръчен" стоп !!!!!
          Ще се разсеяш за момент и сметката я няма
          Ей така като поспре курсо и винаги
          задължително наваксва от РАЗ !!!
          Успех
          благодаря , експеримента си заслужава да се види може ли да набъбна многократно за нищожно време и мах риск. Имаи ми малко доверие ,все пак стъпвам на наблюдения.
          Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 09:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            днес оствам с прогнозата от вчера 1.3144.
            надявам се да не посети дневната цел 1.3366
            познавач1 .... класика - ефекта на мишката и питона, стои и не мърда.
            на форекс аджамия му се закеркенчело нещо в някой ценър - мозъчен и не пуща, то така се ловят и маймуни и те хванат ли не пущат въпреки опасността .... но пък няма да си капо, ако не си наплюс със кинтите, то ще си морално на плюс от 3366.
            .... а пък най голямата аномалия, като си говорим за аномалии, е че зоните са прекалено близо да се предприема каквото и да е било.

            Коментар


            • Поздрави и от мен за смелоста да постваш позиции и да даваш прогнози публично.
              Двойката е в рендж, това е ясно. Решил си да го отиграваш по ексремно и тук добре.
              Не разбирам само защо къс от 22 а не от 60 и нещо, където е мястото на късата поръчка.
              Добре е да се вслушваш в Рукито той знае кво казва и прави,
              Успехи.
              П.П
              Тая позиция сигурно ще излезе , но другата??!!

              Коментар


              • Добрю ютрю Странник !!!

                То хубаво ти казва КРТАДЛИВАТА МИЖАТУРКА,
                но ти не слушаш, а тои знае ги нещата !!!
                Забрави за тоз "ръчен" стоп !!!!!
                Ще се разсеяш за момент и сметката я няма
                Ей така като поспре курсо и винаги
                задължително наваксва от РАЗ !!!
                Успех
                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                Коментар


                • през ноща се спусна почти до мен 10 пипа загуба ,но не затворих позицията.В момента всичко сочи на горе.има обаче аномалия на часова при нива 3230 която му пречи да излети,и би трябвало да се върне да я поправи,а върне ли се ще се окаже на 10 пипа под средно движение 77 и отвори ли там нов бар , забравете за дълги днес. С тези непазарни интервенции на еврото няма шанс да посети високи нива.
                  Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 08:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                    Странник,

                    Току що видях темата ти.
                    Уважение към труда ти и успех!

                    На добър час!
                    благодаря,да ти се връща.
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Странник

                      Странник,

                      Току що видях темата ти.
                      Уважение към труда ти и успех!

                      На добър час!

                      Коментар


                      • днес оствам с прогнозата от вчера 1.3144.
                        надявам се да не посети дневната цел 1.3366
                        http://www.youtube.com/watch?v=qSYou...eature=related
                        поздрав
                        пп от понеделник търгувам с целият капитал в една позиция с ръчен стоп и лимит,в момента съм къс от 3222
                        нарочно оставих само 400 лева в сметката за да намаля загубите до мин..интересно с подобна стратегия до къде ще я докарам, ще ви държа в течение.
                        Прави впечатление лекотата на дългите движения почти винаги когато си убеден къс.Това според мен отказва късите мераклии и дава самочувствие на любителите на реинджа..Дали днес ще промени модела, ще видим.В момента като че ли взима стоповете на къси ордери под 3225и пстепенно разчиства пътя на юг.На 1 час ако премести бар на повече от 9 пипа под средо движение 77 очквам по- сериозно спускане.
                        Last edited by strannik; 23.02.2012, 03:52.
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                          Познавач1,
                          не се тормози толкова да броиш успешните дни - те ще бъдат безчет, затова пусни една сметка в зулуту, за да ни радваш повече. Пък ако те мързи пусни едно демо успоредно на реалната .... улеснявам те.
                          ти кажи нещо за курсо, ще се радвам да даваш прогнози тук.особенно сутрин.винаги е по добре да погледнеш графиката през чужди очи.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            ми щото доброжелателно кат е не чуваш. рано или късно ще си изпатиш от пазара с начина ти на търговия и самоувереността. дано поне не е много болезнено и скъпо.
                            разбирам, но си мисля еи така, че някои като тръгне на път, едно "на добър път" ,като че ли е за предпочитане.Инъче си прав пазара гат.
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                              нема кръв има пипчета,у турбето.
                              а защо и ти така с лошо
                              ми щото доброжелателно кат е не чуваш. рано или късно ще си изпатиш от пазара с начина ти на търговия и самоувереността. дано поне не е много болезнено и скъпо.
                              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                                при мен отиде до 3215около 14.00ч
                                е тва пробив ли е ?
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X