IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jazabel Разгледай мнение
    А самотния комарджия победител съществува само във филмите ,а дори и там не побеждава само с късмет.Но за сметка на това самотните шарани си съществуват и то поради простата причина че ги развъждат ,тъй като са необходими.
    10 пипа преразход съм от тях ли ти идват тези никулденски прозрения.а в момента съм60 пипа под границите на обявения каналтрябва да отворя и една тема за баш рибари там можем да се отприщимне е лошо една прогноза да чуя може и да ти клъвне
    пп има противоречие в тезата ти развъждането на шарани става с хиляди в един водоем , така те не могат да са самотни искам като те напъне пак да пишеш, да си го четеш по три пъти преди това
    Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 16:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
      За какво ти е това нещо?Самотният играч на форекс е винаги губещ ,освен ако не извади късмет да направи един голям удар и воля след това да се оттегли-също като самотния комарджия.
      А самотния комарджия победител съществува само във филмите ,а дори и там не побеждава само с късмет.Но за сметка на това самотните шарани си съществуват и то поради простата причина че ги развъждат ,тъй като са необходими.
      Где нет вопросов - всегда есть ответ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        И кога ще е това после? Щото предричаш падане до ниво преди повече от ПЕТ дни. Та после след час ли е? След ден ли е? Или след седмица?
        да кажем още днесзащото съм писал по долу прогноза за деня

        Коментар


        • Прогнозите отидоха у жаза. Аз не че съм цъфнал де.
          Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

          Коментар


          • колеги предлагам да изчакаме деня и после тези които се съмняваха да коментират пак
            пресконференцията започва в 19.00ч до тогава ще съм пас.весело да става
            с гап битка не се печели требе челен сблъсък какъвто не видех
            темата в 19 .00 ч ще е "със гапове към гафове"
            Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 12:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
              не се ли страхуваш, че нещо много ти станаха грешните прогнози - дотук някъде около 99% , което все пак си е добър индикатор
              А и другото, после кое ще е 1.3175 и после кога? щото може да се каже - първо 1.36, после 1.3175 .
              Е от какво да се страхува, нали играе с лични средства, не с Вашите!
              Давайте по-констуктивно:по-малко лични критики и нападки,повече прогнози!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                не е грешна още съм в обявената грешка , чети внимателно прогнозата ми от 19.02там съм обявил 32 пипа възможна грешка т.е. ако мине 3232 тогава ще си прав
                само вчера имам не изпълнена дневна цел , днес още има време.
                вече съм 8 пипа преразход току що ги взепоказва 3340 абе работата е на капитулация и го направи с гап от 3030 , прескочи ме гаттаа не мина през парадният вход като победител
                ще трябва да си ходи от където доиде ,аиде нагледах се на подскоци .приемам го лично, а това не е добре за възходящото движение в момента запълни гапа с които ме прескочи , пожелавам му да ги запълни всичките надолу
                Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 11:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                  не е грешна още съм в обявената грешка , чети внимателно прогнозата ми от 19.02там съм обявил 32 пипа възможна грешка т.е. ако мине 3232 тогава ще си прав
                  само вчера имам не изпълнена дневна цел , днес още има време.
                  ами пожелавам ти да излезнеш прав, още повече , че и аз съм къс, а и вижданията ти за движенията през годината се припокриват донякъде с моите
                  разликата е , че аз аз очаквам до края на месеца да се задържи на тези нива (първоначално мислех , че ще е около 1.3050, но явно може да е около 1.3250), след което до към 4 Април посока надолу някъде около 1.2350, но може и 1.21 - това по нятам ще го предполагам От началото на Април пак сме нагоре , като може и 1.40 да стигне, но това засега е много далече, така че засега да видим каков ще стане тия дни , пък после ще мислим

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                    не се ли страхуваш, че нещо много ти станаха грешните прогнози - дотук някъде около 99% , което все пак си е добър индикатор
                    А и другото, после кое ще е 1.3175 и после кога? щото може да се каже - първо 1.36, после 1.3175 .
                    не е грешна още съм в обявената грешка , чети внимателно прогнозата ми от 19.02там съм обявил 32 пипа възможна грешка т.е. ако мине 3232 тогава ще си прав
                    само вчера имам не изпълнена дневна цел , днес още има време.
                    вече съм 8 пипа преразход току що ги взепоказва 3340 абе работата е на капитулация и го направи с гап от 3030 , прескочи ме гаттаа не мина през парадният вход като победител
                    Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 11:43.

                    Коментар


                    • Не бързаите
                      Нека все пак да пробие и задържи над 3320
                      В противен случаи бързо може да го срине
                      аз съм без позиции
                      Деградацията - висша форма на градация

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                        на тези нива около и под 3300 ще е до 11.00ч ,после 3175
                        не се ли страхуваш, че нещо много ти станаха грешните прогнози - дотук някъде около 99% , което все пак си е добър индикатор
                        А и другото, после кое ще е 1.3175 и после кога? щото може да се каже - първо 1.36, после 1.3175 .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                          на тези нива около и под 3300 ще е до 11.00ч ,после 3175
                          днес провал до тук ,чакам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                            на тези нива около и под 3300 ще е до 11.00ч ,после 3175
                            И кога ще е това после? Щото предричаш падане до ниво преди повече от ПЕТ дни. Та после след час ли е? След ден ли е? Или след седмица?
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • на тези нива около и под 3300 ще е до 11.00ч ,после 3175

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                                Здравей,странник! Поздравления за темата,но пред очите ми изниква една рулетка и комарджии около нея,единият от които си ти и докато се върти рулетката ти обявяваш на висок глас:
                                ,,предупреждавам заложилите на червено всеки момент ще има развръзка.ЛЕБО ЩЕ СЕ ИЗСИПЕ.Черно ще е !"
                                За какво ти е това нещо?Самотният играч на форекс е винаги губещ ,освен ако не извади късмет да направи един голям удар и воля след това да се оттегли-също като самотния комарджия.Виж тука каква хубава тема се е зародила:

                                http://forexforum.bg/viewtopic.php?f...p=37961#p37961
                                [QUOTE=strannik;1059218815]ето и прогнозата ми за идващата седмицаРЕИНДЖ границите на реинжда 3300 до 2770...........
                                пп тук няма правила, не се чувствам самотен/ сам със себе си/ защото не ми е скучно
                                напротив ,често компаниите и шумните места ги пълнят хора които им е скучно със себе си, а това издава интелектуална недостатъчност.
                                Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 10:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X