IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • гледам; гледам ,и все едно и също казва бобамарджин няма да има ще се спусне то чно до лошият ми вход 3222 след което отново ще отскочи този път по малко.но явно за другата седмица ще остане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
      е посети я, и сега накъде туи е въпросакъм 1.3700/следващата дневна цел/или обратноизненада нема до тук , аз разчитах на такава.ако продължи така
      по устав следва 3700 и аут от пазара. мисля си дали не е време да се справи и с удължилите маи е време за взимане на решенияминалата седмица ми оставаха 2 лева до марджин и ми върна парите ЗАЩОЩе помисля сериознопрогнозите ми са разбити тоталнозасега ще разчитам на картинката от аватарът ми
      защо и как реши ,че следващата цел е 1,37 ... това мерак ли е или се основава на някаква графична зависимост ( фибо , ган , елиът и подобни )
      а на шуменските простотии е загуба на време да им отговаряш...човека хал хабер си няма от нещата за които се опитваш да говориш в тази тема и е един обикновен форумен лаладжия .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        НЕпознавач 1,
        оди да фърляш боб. Има някакъв шанс да познайш!

        Всеки който си мисли, че може да познае какво число ще се падне от тотото е малоумник!
        благодаря ти Колега

        Коментар


        • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
          на тези нива около и под 3300 ще е до 11.00ч ,после 3175
          НЕпознавач 1,
          оди да фърляш боб. Има някакъв шанс да познайш!

          Всеки който си мисли, че може да познае какво число ще се падне от тотото е малоумник!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
            има дожита, аз се опитах да отиграя нещо но цяла нощ висях за съвсем малко полза
            Уф,ти си кличал цяла нощ на дожитата.Аз пък заспах. Ей ти на отскок вече,след правенето на база цяла нощ

            Коментар


            • трети път 3144,за днес провизиите взеха да намаляват ,армията е демотивирана,жертвите много,назад са празните джобове на дедите ни, напред е тяхната славаАТАКА
              http://www.youtube.com/watch?v=27FMR...eature=related
              Last edited by познавач 1; 24.02.2012, 09:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                Е ха добро утро!
                добро

                Коментар


                • Е ха добро утро!

                  Коментар


                  • има дожита, аз се опитах да отиграя нещо но цяла нощ висях за съвсем малко полза
                    молим?айде нема нужда

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                      голямо пропадане а
                      всичко виждах.даже го постнах. но не го отиграхборим се с курсокато гламав

                      наблюдавам пшеницата за жокер
                      Last edited by познавач 1; 24.02.2012, 06:35.

                      Коментар


                      • голямо пропадане а
                        молим?айде нема нужда

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                          Познавач1, разрешете да доложи.
                          Затворих на малко над нивото което разпоредихте за дневен връх, но някак си ми е празно - вътрешно, щото не съумях събалян да го прогнозирам.
                          С душевна празнота се оттеглям.
                          Лека вечер Познавач1!

                          Отлично Комарджия,повишавам ви в чин "търговец"и три дни градцканадявам се и аз да се оттегля по същият начин,инъче голям срам за главното командване
                          пп не оставяите празнотата дълго на гости,напълнете я с част от днешната плячка и я изпиите до дъно за мое здравелека и на вас ТЪРГОВЕЦ между другото в деня в които нещата се обърнаха срещу мен имах рожден ден,приемам го като подарък скрит в наи -малката кутиика на ДЪНОТО на привидно празният кашон
                          Last edited by познавач 1; 24.02.2012, 06:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                            колеги предлагам да изчакаме деня и после тези които се съмняваха да коментират пак
                            Познавач1, разрешете да доложи.
                            Затворих на малко над нивото което разпоредихте за дневен връх, но някак си ми е празно - вътрешно, щото не съумях събалян да го прогнозирам.
                            С душевна празнота се оттеглям.
                            Лека вечер Познавач1!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                              днес оствам с прогнозата от вчера 1.3144.
                              надявам се да не посети дневната цел 1.3366
                              е посети я, и сега накъде туи е въпросакъм 1.3700/следващата дневна цел/или обратноизненада нема до тук , аз разчитах на такава.ако продължи така
                              по устав следва 3700 и аут от пазара. мисля си дали не е време да се справи и с удължилите маи е време за взимане на решенияминалата седмица ми оставаха 2 лева до марджин и ми върна парите ЗАЩОЩе помисля сериознопрогнозите ми са разбити тоталнозасега ще разчитам на картинката от аватарът ми
                              Last edited by познавач 1; 23.02.2012, 22:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anisia Разгледай мнение
                                ...
                                Давайте по-констуктивно:по-малко лични критики и нападки....
                                Конечно, критика нужна и обязательна, но при одном условии: если она не бесплодна ! Й.Сталин
                                PS: Днес е Ден на Хората, чийто мисли помним и никога не забравяме
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X