IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
    така е не ги виждам явно напоследъкще продължа с остатъка и ще коригирам мерникавсе пак рекорда за дневна прогноза с точност до пип от 280 пипа продължава да е мои на 18 04 2011г.и много други след това.Комаржията сигурно е прав че нещо съм се бъгнал. опитите продължават резултати ще има
    пп когато ти казах днес за ниво 3428 стана точно така един грешен вход ме провали но ми остави 120 лева за реваншакъл доста давах и то успешно запомни ,един грешен вход, които можех да затворя но не го направих заради експеримента не е основание за
    за горните ти препоръки освен ,ако не извадиш по добри постижения с реални пари от моя рекорд, които е и рекорд на темата "валутна търговия" не скромно е но трябваше да го напомня за да си по обективен
    един грешен вход, както вече на свой гръб разбра ,е достатъчен да ебе майката на многомесечни усилия и положителни резултати
    точността на прогнозите е за анализаторите.за нас е важно да правим кинти а не да 'познаваме' capisce?
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • всичко затворено
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • аз ще ти дам една,
        НУЛИРАЙ СЕ,
        става и с ракия
        наспи се хубаво,
        направи с жена си един
        хубав сех и ще си като нов


        Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        прав си тотална хипнозаи сега като по опитен каквосе правитрябва да има решение, измъкванедаваи с рецептитеакъл приемам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
          На днешния ден щом си се омотал, значи си под хипноза и то под сериозна хипноза.
          Това е положението.
          прав си тотална хипнозаи сега като по опитен каквосе правитрябва да има решение, измъкванедаваи с рецептитеакъл приемам
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
            от поредицата ти постове разбирам само едно..има още много да учиш и доста книжки да почетеш... а ти реши ,че можеш акъл да даваш.Чудно ми е кога реши ,че си можещ в океана на форин ексченча... Някой демо конкурс ли спечели или нещо друго...
            така е не ги виждам явно напоследъкще продължа с остатъка и ще коригирам мерникавсе пак рекорда за дневна прогноза с точност до пип от 280 пипа продължава да е мои на 18 04 2011г.и много други след това.Комаржията сигурно е прав че нещо съм се бъгнал. опитите продължават резултати ще има
            пп когато ти казах днес за ниво 3428 стана точно така един грешен вход ме провали но ми остави 120 лева за реваншакъл доста давах и то успешно запомни ,един грешен вход, които можех да затворя но не го направих заради експеримента не е основание за
            за горните ти препоръки освен ,ако не извадиш по добри постижения с реални пари от моя рекорд, които е и рекорд на темата "валутна търговия" не скромно е но трябваше да го напомня за да си по обективен
            Last edited by strannik; 24.02.2012, 20:48.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
              аз съм аут останаха ми 120 лева ще селвам отновоот 3446 цел 3404 до 18 ч ако не се върнем под 3300 до сряда 3700 е на ред
              от поредицата ти постове разбирам само едно..има още много да учиш и доста книжки да почетеш... а ти реши ,че можеш акъл да даваш.Чудно ми е кога реши ,че си можещ в океана на форин ексченча... Някой демо конкурс ли спечели или нещо друго...

              Коментар


              • На днешния ден щом си се омотал, значи си под хипноза и то под сериозна хипноза.
                Това е положението.

                Коментар


                • аз съм аут останаха ми 120 лева ще селвам отновоот 3446 цел 3404 до 18 ч ако не се върнем под 3300 до сряда 3700 е на ред
                  Last edited by strannik; 24.02.2012, 17:30.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Д-р Хаус Разгледай мнение
                    знам,знам
                    успех ти желая
                    Докторе останаха почти 0 лв ,поддържащият марджин ми голям сега го видях що таканещо са изменили условията сигурно на кантар съмпусни едно малко сел, да го подкараш надолу давал си хипократова клетва, не се бъзикам
                    Last edited by познавач 1; 24.02.2012, 15:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                      благодаря тизнаеш че разбирам и нося на качествен бъзик ,така че всичко е ок Докторе ,а за пипоните ще постарая повече
                      знам,знам
                      успех ти желая
                      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                        искаш да кажеш 1.3387 .. т.е над 1.3428 гоним 1.37, а под това ниво какво очакваме 1.3144 ли ?...както си споменал...
                        3144 е само началото на спада до долната граница споменатият канал 2770между другото това покачване също го предвидих в прогнозата ми от 19. 02 но както и там писах го очаквах през март за два три дни, около200 пипа над 3300. понеже стана сега надявам се амплитудата му да е двоино по малко т.е.от тези нива да обърне

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                          индикаторна зависимост, но само при положение че премине3428вероятноста нараства ако това стане днес
                          на часова със всеки бар променя котировката при която ,ако я вземе ще обърне надолусега е 12.53 , стоиноста на въпросната котировка е 3287 и разте със 2 пипа на всеки кръгъл час т.е. за бара които ще започне в 13.00 тя вече ще е 3289 и т.н.
                          искаш да кажеш 1.3387 .. т.е над 1.3428 гоним 1.37, а под това ниво какво очакваме 1.3144 ли ?...както си споменал...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Д-р Хаус Разгледай мнение
                            голяма си шамандура да знайш
                            аз те тровя дето се отцепи тука .... а той рожден ден имал и мълчи
                            ся го прочетох това.реших да те прегледам и кво да гледам...

                            айде на куц крак ЧРД
                            да си жив и здрав и всички ,които са край теб и ти дават сила
                            да ПОЗНАВАШ ,повече пожелавам и много пипони

                            п.п тюламор пия.скромен съм пусни по един ред ефирно
                            ако имаш време
                            благодаря тизнаеш че разбирам и нося на качествен бъзик ,така че всичко е ок Докторе ,а за пипоните ще постарая повече

                            Коментар


                            • голяма си шамандура да знайш
                              аз те тровя дето се отцепи тука .... а той рожден ден имал и мълчи
                              ся го прочетох това.реших да те прегледам и кво да гледам...

                              айде на куц крак ЧРД
                              да си жив и здрав и всички ,които са край теб и ти дават сила
                              да ПОЗНАВАШ ,повече пожелавам и много пипони

                              п.п тюламор пия.скромен съм пусни по един ред ефирно
                              ако имаш време
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                защо и как реши ,че следващата цел е 1,37 ... това мерак ли е или се основава на някаква графична зависимост ( фибо , ган , елиът и подобни )
                                а на шуменските простотии е загуба на време да им отговаряш...човека хал хабер си няма от нещата за които се опитваш да говориш в тази тема и е един обикновен форумен лаладжия .
                                индикаторна зависимост, но само при положение че премине3428вероятноста нараства ако това стане днес
                                на часова със всеки бар променя котировката при която ,ако я вземе ще обърне надолусега е 12.53 , стоиноста на въпросната котировка е 3287 и разте със 2 пипа на всеки кръгъл час т.е. за бара които ще започне в 13.00 тя вече ще е 3289 и т.н.
                                Last edited by познавач 1; 24.02.2012, 13:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X