IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • високите технологии не са лъжица за всяка уста
    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

    Коментар


    • постни го тук направо
      молим?айде нема нужда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        добре ,пак го пускам
        пак няма
        молим?айде нема нужда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
          не не съм
          добре ,пак го пускам
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            пуснах го получи ли го ползвам го с обикновенни барове
            не не съм
            молим?айде нема нужда

            Коментар


            • пуснах го получи ли го ползвам го с обикновенни баровеза по ясна картина ,раполагам графиката на съответната часова зона да запълни максимално екрана и по време и по амплитуда т.е. да се вижда цялата възможна история
              Last edited by strannik; 25.02.2012, 09:56.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                какво ще кажеш на лични да ти пусна предишният боб с които давах резултати и да го коментираш тук .комбинация от няколко индикатора разбира се е необходимо разчитане муако и според теб дава вярни тенденции ще го посна тук, ако някои прояви интересидеята е повече очи по малко грешки
                най-интересното е 4е аз се осланям и на вътрешна интуиция и индикатори но като скалпер мога да кажа къде ще е котировката след 5-10 пипа но не и къде ще е след 50 пипа...лично мое мнение е че от известно време честотата на свещите и трептението им е малко .....трудно е за скалпване има много объркващи моменти и 4есто изненади....ок пусни боба да го видя но всяка система е уникална за човека който борави с нея и за мен може да е неприемлива а за теб да носи добри резултати.лично за мен най-добри резултати и успеваемост имам след няколко часово висене пред компа преди да започна да търгувам..може би след около 5-6-7 часа съм вече загрял и в такт с пазара
                молим?айде нема нужда

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                  е ясно е положението сега малко назад и пак нагоре..аз лично съм скъсил 3452 с близка цел, преди това също скъсявах но всичко е затворено
                  какво ще кажеш на лични да ти пусна предишният боб с които давах резултати и да го коментираш тук .комбинация от няколко индикатора разбира се е необходимо разчитане муако и според теб дава вярни тенденции ще го посна тук, ако някои прояви интересидеята е повече очи по малко грешкидва месеца се мъчих да го подобря, не успях, напротив развалих го и сега се връщам към първоначалният му вид.
                  Last edited by strannik; 25.02.2012, 09:15.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    Добро утро прогнози няма да давам една семица,връщам се към боба които ползвах преди ,ще поствам само входовете и изходите ми от пазара.Приятна почивка
                    е ясно е положението сега малко назад и пак нагоре..аз лично съм скъсил 3452 с близка цел, преди това също скъсявах но всичко е затворено
                    молим?айде нема нужда

                    Коментар


                    • Добро утро прогнози няма да давам една семица,връщам се към боба които ползвах преди ,ще поствам само входовете и изходите ми от пазара в реално време.Приятна почивка
                      Last edited by strannik; 25.02.2012, 09:02.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от deBill Разгледай мнение
                        странник не входа те е провалил а изхода. и докато не осъзнаеш че входа е само едно от многото важни неща които трябва да знаеш и прилагаш ще има да патиш. Отделно трябва да знаеш че еврото много отдавна го е хванал тефлона и трябва да се съобразяваш с това.
                        входа е изхода беше принудителенза екперимента бях си казал че загуби няма да затварям.
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • странник не входа те е провалил а изхода. и докато не осъзнаеш че входа е само едно от многото важни неща които трябва да знаеш и прилагаш ще има да патиш. Отделно трябва да знаеш че еврото много отдавна го е хванал тефлона и трябва да се съобразяваш с това.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                            това ми хареса ще го запомня уникално и вярно
                            това се опитвахме всички да ти кажем , още с появяването ти и 'познаването'
                            в чужда тиква обаче акъл трудно се налива.явно е трябвало да го изпиташ сам на собствен гръб. дано да е за първи и последен път
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                              един грешен вход, както вече на свой гръб разбра ,е достатъчен да ебе майката на многомесечни усилия и положителни резултати
                              точността на прогнозите е за анализаторите.за нас е важно да правим кинти а не да 'познаваме' capisce?
                              това ми хареса ще го запомня уникално и вярно
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                                аз ще ти дам една,
                                НУЛИРАЙ СЕ,
                                става и с ракия
                                наспи се хубаво,
                                направи с жена си един
                                хубав сех и ще си като нов

                                това с ракията го не мога не съм пияч за другото си прав но резултати на форекса не дава
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X