IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купи от 3466 за 3482

    Коментар


    • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...en_za_proshka/
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • добро утропоздрав
        http://www.youtube.com/watch?v=E5NByiEIbD8
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
          strannik, нещо ти липсват запетайките, та не мога да схвана, каква точно ти е била прогнозта тука, но въпреки това , моята е, че 1.37 няма да видим близките месеца
          искал съм да кажа че 1.3700 е следващата дневна цел
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            аз съм аут останаха ми 120 лева ще селвам отновоот 3446 цел 3404 до 18 ч ако не се върнем под 3300 до сряда 3700 е на ред
            strannik, нещо ти липсват запетайките, та не мога да схвана, каква точно ти е била прогнозта тука, но въпреки това , моята е, че 1.37 няма да видим близките месеца

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение

              основния пазарен механизъм е надлъгването, а да се бориш с надлъгването ти трябва свободен мозък с двупосочна възможност за възприемане на информацията .... ти какво правиш ли, ами запушваш си каналите с прогнози, ей това правиш.
              тук съм съгласен с теб и както писах по долу преди да се появиш, с прогнозите ще спра
              Last edited by strannik; 25.02.2012, 11:59.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anonimen komardjia Разгледай мнение
                Забелязвам, че изреченията са ти станали кратки, без каквато и да е следа на патос.
                Вземи отговора си към моята препоръка от миналата събота и днешните си разсъждения и ги сравни – градацията е натрапчива, дори не трябва сериозно взиране. Що така? Щото сега си паднал по гръб ли, ами и тогава беше погръб, ама не го осъзнаваше.
                Сега разкажи ни какво е усещането от миналата събота и от настоящата. Смяната на тона осъзната нужда от промяна ли е или се чувстващ просто облъскан и след кратка почивка ще станеш за нов рунд с пазара - за нов „турбо“ кьотек както си си кръстил ММ-ма.

                Препоръки ... какви препоръки да ти дам.
                Фондови, стокови, парични пазари всичкото извън потребностите и набирането на капитал е правене на пари от въздуха. Ако имаше някакви зависимости, то пазара нямаше да съществува, щото ако всички застанем от едната страна на зависимостта от другата кой ще стои .... основния пазарен механизъм е надлъгването, а да се бориш с надлъгването ти трябва свободен мозък с двупосочна възможност за възприемане на информацията .... ти какво правиш ли, ами запушваш си каналите с прогнози, ей това правиш.

                Относно рекорда.
                Точно април 2011 бях активно пишещ, а за такъв рекорд за първи път чувам, дори че съществува някаква надпревара не съм предполагал .... ква е тази работа, какво е това вдетиняване, как съм го пропуснал. Страник имам усещането, че си силно изразен интаверт, който е погълнат от вътрешния си свят и ко продължиш по този път е възможно да станеш опасен за околните си ... надявам се да бъркам.
                бъркаш разбира се това ако е падане по гръб даи боже всеки муне се взимам насериозно затова много от постовете са ми бъзик.Пак ти казвам ЦЯЛАТА ТАЗИ РАБОТА МИ Е ИНТЕРЕСНА.Относно оная прогноза от 18 .04 беше първият ми пост в темата "валутна търговия" затова я помня, а тя за късмет се изпълни 100% до пип
                суетата отдавна е фактор в живота на всеки от нас .ти не правиш изключение ,защото самият факт че си позволяваш да наставляваш от последна инстанция без да се познаваме, вече говори за траини и трудно обратими процеси, което е нормално и не те прави опасен за околните като менгледам на всичко с усмивка със никого не съм подхванал заядлив разговор,само отговарям на такива ако си забелязъл , без да поучавам и наставлявам.Еи в нета има и нормални споко

                пп. сега изреченията достатъчно дълги ли са или да удължавам ощетова последното пак е с цел весело да става.уточнявам инъче току виж пак си се афектирал вместо да се усмихнеш въобще, гледаи на темата ми ,като забавен форекс ,
                ако може да има такова понятие
                Last edited by strannik; 25.02.2012, 12:08.
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • сега проектирах всичките САР на графката ми......то от то4ки нищо не се видимисля че е претрупано аз ползвам само стандартен САР и моментум също но на другия комп
                  молим?айде нема нужда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    параболичен SAR стандартен 0,02 /0,2
                    параболичен SAR 0,2 / 0,02
                    параболичен SAR 0,002 /0,02
                    алигатор стандартен 13,8,5
                    болинджър стандартен 2/10 прост
                    средно движение 110 експоненциално
                    средно движение 189 прост

                    при саровете цифрите след наклонената черта са максимумите .това еразчитането е определящо специално внимание обръщам на преминаването през 189 ,дали ще е с тялото на бара или не. в подробностите е ключът
                    ползвам 3-5 различни прозореца с различни индикатори защото на 1-2 графики ще емного претрупано, ползвам стандартните индикатори но основната ми графика на цял екран е болинджър +сар + ма+ема
                    молим?айде нема нужда

                    Коментар


                    • Забелязвам, че изреченията са ти станали кратки, без каквато и да е следа на патос.
                      Вземи отговора си към моята препоръка от миналата събота и днешните си разсъждения и ги сравни – градацията е натрапчива, дори не трябва сериозно взиране. Що така? Щото сега си паднал по гръб ли, ами и тогава беше погръб, ама не го осъзнаваше.
                      Сега разкажи ни какво е усещането от миналата събота и от настоящата. Смяната на тона осъзната нужда от промяна ли е или се чувстващ просто облъскан и след кратка почивка ще станеш за нов рунд с пазара - за нов „турбо“ кьотек както си си кръстил ММ-ма.

                      Препоръки ... какви препоръки да ти дам.
                      Фондови, стокови, парични пазари всичкото извън потребностите и набирането на капитал е правене на пари от въздуха. Ако имаше някакви зависимости, то пазара нямаше да съществува, щото ако всички застанем от едната страна на зависимостта от другата кой ще стои .... основния пазарен механизъм е надлъгването, а да се бориш с надлъгването ти трябва свободен мозък с двупосочна възможност за възприемане на информацията .... ти какво правиш ли, ами запушваш си каналите с прогнози, ей това правиш.

                      Относно рекорда.
                      Точно април 2011 бях активно пишещ, а за такъв рекорд за първи път чувам, дори че съществува някаква надпревара не съм предполагал .... ква е тази работа, какво е това вдетиняване, как съм го пропуснал. Страник имам усещането, че си силно изразен интаверт, който е погълнат от вътрешния си свят и ко продължиш по този път е възможно да станеш опасен за околните си ... надявам се да бъркам.

                      Коментар


                      • параболичен SAR стандартен 0,02 /0,2
                        параболичен SAR 0,2 / 0,02
                        параболичен SAR 0,002 /0,02
                        алигатор стандартен 13,8,5
                        болинджър стандартен 2/10 прост
                        средно движение 110 експоненциално
                        средно движение 189 прост

                        при саровете цифрите след наклонената черта са максимумите .това еразчитането е определящо специално внимание обръщам на преминаването през 189 ,дали ще е с тялото на бара или не. в подробностите е ключът.110 ми е полезно при продължителни движения в една посока, като следя двоиката сарове без стандартния.когато са много близко един до друг в реид,кога ще пресечат движението 110 експ.това е сигнал, че предстои изчерпване на продължителното движение.има и още няколко подробности които съм забелязъл ще ги споделя после.
                        Last edited by strannik; 25.02.2012, 10:47.
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                          постни го тук направо
                          добре
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            високите технологии не са лъжица за всяка уста
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                              получено е
                              ок
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • получено е
                                молим?айде нема нужда

                                Коментар

                                Working...
                                X