IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
    по кой метод стигна до тази цена - 1,25 евро / долар ..И кога ще я видим тази котировка

    Базира се изцяло на закона на Мърфи. Там ми беше таргета на късата която ми изплющя. Следователно курсо ще отиде до там 1.25 може би до месец максимум.
    Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
      Изкушавам се да се присъединя и аз
      Като монах ли???
      Фибо-мибо-грънци....

      Коментар


      • купи при 3427 лимит 3476 стоп ръчен 6 пипа при достигане на лимита възможност за дневен реиндж
        Last edited by strannik; 28.02.2012, 09:46.
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
          добро утро
          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=km-qg-USmcw
          нещо интересно по темата изборът на един брокер
          Изкушавам се да се присъединя и аз
          Анализи EUR/USD

          Коментар


          • добро утро
            http://www.youtube.com/watch?feature...&v=km-qg-USmcw
            нещо интересно по темата изборът на един брокер
            Last edited by strannik; 28.02.2012, 07:40.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от POSTMAN Разгледай мнение
              Ти обърни една и не го мисли... той курсо ще си дойде на мястото..
              Мисля, че сега се върна малко да обере стоповете и после пак надоле..
              надоле не требе да лети както в тази песен ще видим поне нов връх

              http://www.youtube.com/watch?v=EOGAqA10XIA
              Last edited by strannik; 27.02.2012, 18:20.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Ти обърни една и не го мисли... той курсо ще си дойде на мястото..
                Мисля, че сега се върна малко да обере стоповете и после пак надоле..

                Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                чудя се кои ще обърне пръв, курсо или аз една отлежала мускатова или и "двамата"ще го отложим
                http://www.vbox7.com/play:c807b7b6

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                  пикаеш срещу вятъра. в една друга тема писах че всичките ми къси са затворени на голям минус. от тук нататък посоката е юг. минимум до 1.25, където ми беше лимита на вече споменатите затворени къси
                  по кой метод стигна до тази цена - 1,25 евро / долар ..И кога ще я видим тази котировка

                  Коментар


                  • чудя се кои ще обърне пръв, курсо или аз една отлежала мускатова или и "двамата"ще го отложим
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jason_Thorn Разгледай мнение
                      пикаеш срещу вятъра. в една друга тема писах че всичките ми къси са затворени на голям минус. от тук нататък посоката е юг. минимум до 1.25, където ми беше лимита на вече споменатите затворени къси
                      дневната ми дава основание за дълги 1.3680 не е невъзможна цел особенно след като излязохме от реинжа. в момента сме около ключово ниво 3399 да видим няма ли да обърне ако не затварямтази позиция ми даде малка печалба но не я касирах
                      Last edited by strannik; 27.02.2012, 14:43.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от познавач 1 Разгледай мнение
                        така е да видим каво ще ни поднесе деняаз съм дълъг от 3459
                        пикаеш срещу вятъра. в една друга тема писах че всичките ми къси са затворени на голям минус. от тук нататък посоката е юг. минимум до 1.25, където ми беше лимита на вече споменатите затворени къси
                        Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stone kold Разгледай мнение
                          4.5 пипа на 1.1 лота късо успешни..много малка волатилност им аняма 5-6 пипа цяла нощ
                          така е да видим каво ще ни поднесе деняаз съм дълъг от 3459

                          Коментар


                          • 4.5 пипа на 1.1 лота късо успешни..много малка волатилност им аняма 5-6 пипа цяла нощ
                            молим?айде нема нужда

                            Коментар


                            • добро утро

                              Коментар


                              • затв3274

                                Коментар

                                Working...
                                X