IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • лека от мен ще оставя ордер продаи на 3447 без лимит, със стоп на 3464рисково е ,защото няма да видя как ще премине движение средно 189, с тяло или не
    Last edited by strannik; 28.02.2012, 23:34.
    Мъдростта от този свят е безумие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      изключително доброжелателен съм. дано прозреш отвъд иронията
      връщам се от там , на където си се запътил
      разбира се ,че вдевам, не ме подценяваи преценил съм те и знам че си доброжелателен
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        Руки подписът ми е сентенция от едно явление в Русия с име юродство или юродивство,
        което в основата си е вярващ с маска на идиот . така че не си далече от заключенията
        изключително доброжелателен съм. дано прозреш отвъд иронията
        връщам се от там , на където си се запътил
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
          не се ласкай
          Руки подписът ми е сентенция от едно явление в Русия с име юродство или юродивство,
          което в основата си е вярващ с маска на идиот . така че не си далече от заключенията аиде че идва момента за вход след малко
          Last edited by strannik; 28.02.2012, 22:25.
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            ааа не, идиота не може да ги направи ,може обаче да ги изгуби

            не се ласкай
            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

            Коментар


            • До новия в занаята КРАСИ."ЩО ДИРИШ ТУКА БРЕ, ВЕДНАГА ТЕГЛИ ВСИЧКО И ДА НЕ СЪМ ТЕ ВИДЕЛ ПОВЕЧЕ."след време да почерпиш непременно и мене ме навикаха в началото, но аз не ги послушах и сгреших не толкова финансово
              Last edited by strannik; 28.02.2012, 22:11.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                Здравей Странник, аз съм нов в занаята и ви следя мненията, но това не го разбрах добре, искаш да кажеш, че сега ще обърне тренда чак до 3300? Може ли да разясниш...?


                Краси.
                ако видя на 1 мин ,червен бар да преминава с тяло движение средно 189 и се отдалечи посока юг на 13 пипа от него , влизам къс за 3301 като по пътя може да корегирам момента е близо[/QUOTE]

                Мерси много, аз те имам за много далновиден ИГРАЧ, за другите не мога да кажа нищо, освен за РЕДА - той също е ....

                Respect for Real !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                  майсторлука е , не да ги увеличиш 5-10 пъти за отрицателно време, това всеки идиот с малко късмет го може , а да успееш да ги опазиш , след като вече си ги направил ..........
                  дотогава си просто един комарджия дет си губи времето пред талавизора и си мисли , че прави нещо
                  ааа не, идиота не може да ги направи ,може обаче да ги изгуби
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от slavov.krasimir Разгледай мнение
                    пп и понеже стана въпрос за пазара, имам някъкво усещане, че тези нива 34+ ще ги напускаме вече връщаики се в реинджа под 3300ще го отиграя .като ще изчакам на 1 мин, бара да премине с тяло средно движение 189 посока юг и да се отдалечи от него на 13 пипа Руки това в книгите го няма

                    Здравей Странник, аз съм нов в занаята и ви следя мненията, но това не го разбрах добре, искаш да кажеш, че сега ще обърне тренда чак до 3300? Може ли да разясниш...?


                    Краси.[/QUOTE]
                    ако видя на 1 мин ,червен бар да преминава с тяло движение средно 189 и се отдалечи посока юг на 13 пипа от него , влизам къс за 3301 като по пътя може да корегирам момента е близо
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                      .....................
                      Руки преди коледа с 400лева ги докарах до 3800 за един месец ,така, че няма невъзможни неща падаш ,ставаш знаеш как е докато разбереш че всичко е преходно , а ти вече гониш петдесетака "Б" ГРУПА , така да се кажеОптимистите ща кажат" дааа ама и там футбол се игре" играе се да, ама всеки мач е прощален
                      майсторлука е , не да ги увеличиш 5-10 пъти за отрицателно време, това всеки идиот с малко късмет го може , а да успееш да ги опазиш , след като вече си ги направил ..........
                      дотогава си просто един комарджия дет си губи времето пред талавизора и си мисли , че прави нещо
                      Last edited by NYSERookie; 28.02.2012, 21:55.
                      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                      Коментар


                      • пп и понеже стана въпрос за пазара, имам някъкво усещане, че тези нива 34+ ще ги напускаме вече връщаики се в реинджа под 3300ще го отиграя .като ще изчакам на 1 мин, бара да премине с тяло средно движение 189 посока юг и да се отдалечи от него на 13 пипа Руки това в книгите го няма[/QUOTE]


                        Здравей Странник, аз съм нов в занаята и ви следя мненията, но това не го разбрах добре, искаш да кажеш, че сега ще обърне тренда чак до 3300? Може ли да разясниш...?


                        Краси.

                        Коментар


                        • със форекса установих едно основно правило "глупавите и умните винаги губят еднакво.Само хитрите, и то хитри колкото пазара не повече,печелят"може да влезе в употреба като "странното правило на странник"

                          пп и понеже стана въпрос за пазара, имам някъкво усещане, че тези нива 34+ ще ги напускаме вече връщаики се в реинджа под 3300ще го отиграя .като ще изчакам на 1 мин, бара да премине с тяло средно движение 189 посока юг и да се отдалечи от него на 13 пипа Руки това в книгите го няма
                          Last edited by strannik; 28.02.2012, 21:31.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                            Straniik,вие на демоли сте?
                            НИЕ сме на реални
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                              мина през късмета на новобранеца
                              сега остава якото четене и учене следващите няколко години
                              никакво четене ,ако изпразня акаунта чао , макар че да си призная, сте здрава компания още малко и влизам в сезона на моят бизнес, така че и време няма да има рано е да се вдига бяло знаме , мисля че шоуто предстои

                              Руки преди коледа с 400лева ги докарах до 3800 за един месец ,така, че няма невъзможни неща падаш ,ставаш знаеш как е докато разбереш че всичко е преходно , а ти вече гониш петдесетака "Б" ГРУПА , така да се кажеОптимистите ща кажат" дааа ама и там футбол се игре" играе се да, ама всеки мач е прощален
                              Last edited by strannik; 28.02.2012, 20:52.
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                                още малко ми остава и ще почнаако трябва да съм сериозен,демо не съм търгувал и няма да търгувам. по скоро ще се разделя с форекса.ще цъкам малкото което ми остана ,да видим
                                мина през късмета на новобранеца
                                сега остава якото четене и учене следващите няколко години
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X