IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
    е това вече не бях го чувал ,уникално направо къртиш първата част от закона на Нютон "Всяко тяло запазва състоянието си на покой или на равномерно и праволинейно движение дотогава, докато външна сила не го изведе от това състояние." Покои нема
    Външни сили винаги имаше, обаче понеже автоматите бяха заредени, не се ебаваха много. Имаше един дето още като тръгнеше на проверка викаше много силно "Киртааааак, къде си бре? Не стреляй аз съм....")

    Коментар


    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
      Тва със спането прав го бях модернизирал до спане вървейки у казармата. Нарядите ни бяха обход. Като тръгнех и се събуждах на другия край на оградата. Пушех една цигара и обратно
      е това вече не бях го чувал ,уникално направо къртиш първата част от закона на Нютон "Всяко тяло запазва състоянието си на покой или на равномерно и праволинейно движение дотогава, докато външна сила не го изведе от това състояние." Покои нема
      Last edited by strannik; 29.02.2012, 09:05.
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
        до болка позната история, даже съм спал прав в автобуса, защото от навалица не можеш да паднеш
        Тва със спането прав го бях модернизирал до спане вървейки у казармата. Нарядите ни бяха обход. Като тръгнех и се събуждах на другия край на оградата. Пушех една цигара и обратно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Мамката си е е... И моят синковец е първа смяна и ставам всяка сутрин в 6 да го карам. Не е малък вече, но ако не ставам аз в 6 ще се налага той да става в 6, а така си поспива поне още 30-40 мин Навремето си спомням във Варна тръгвах на училище от 1-ва спирка на автобуса и му удрях един хубав сън докато стигна у Аспарухово
          до болка позната история, даже съм спал прав в автобуса, защото от навалица не можеш да паднеш
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            е спах доста 6 часа, карам сутрин малката ми дъщеря на училище
            Мамката си е е... И моят синковец е първа смяна и ставам всяка сутрин в 6 да го карам. Не е малък вече, но ако не ставам аз в 6 ще се налага той да става в 6, а така си поспива поне още 30-40 мин Навремето си спомням във Варна тръгвах на училище от 1-ва спирка на автобуса и му удрях един хубав сън докато стигна у Аспарухово

            Коментар


            • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
              Странниче, спи бе човек!! Спи!! Не става така, ще се поболееш
              е спах доста 6 часа, карам сутрин малката ми дъщеря на училище после и синас голямата вече отпадна това задължение
              Last edited by strannik; 29.02.2012, 08:43.
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • време е за лав извън тематаето нещо за настроение

                http://www.youtube.com/watch?v=WC7tzEi7D3o&ob=av2e
                Last edited by strannik; 29.02.2012, 08:19.
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • Странниче, спи бе човек!! Спи!! Не става така, ще се поболееш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                    един гап имам аз на 1.3464 който според мен трябва да се запълни
                    потече, ще си трая да не плашим курсополезно РЕДОВО правило
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • един гап имам аз на 1.3464 който според мен трябва да се запълни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                        със форекса установих едно основно правило "глупавите и умните винаги губят еднакво.Само хитрите, и то хитри колкото пазара не повече,печелят"може да влезе в употреба като "странното правило на странник"

                        пп и понеже стана въпрос за пазара, имам някъкво усещане, че тези нива 34+ ще ги напускаме вече връщаики се в реинджа под 3300ще го отиграя .като ще изчакам на 1 мин, бара да премине с тяло средно движение 189 посока юг и да се отдалечи от него на 13 пипа Руки това в книгите го няма
                        горните условия изпълнени
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Добро утро ,тиси готин чеси 4eстен странник ,ама за6то си кас когато вси4ки биат далаг
                          ба ли го 6то чувство може би за да не изпусна кабела надолу
                          Last edited by strannik; 29.02.2012, 07:00.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Добро утро ,тиси готин чеси 4eстен странник ,ама за6то си кас когато вси4ки биат далаг
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • влизам по рано късо от 3481 за 3301 с непрекъснати добавки надолу
                              Last edited by strannik; 29.02.2012, 06:05.
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • добро утроордера не взетще го дебна за късото

                                http://www.youtube.com/watch?v=8Af37...eature=related
                                нещо за събуждане
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X