IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Нещо напоследък не съм фен на карането нощем... Одъртяхме....Едно е да спинкаш 1-2 мин или 10-20 секунди вървейки, макар с автомат, съвсем друго е когато го правиш карайки със 100км
    +111
    Преди 2-3 години страшно много пътувах...
    Връщам се към София и на Вакарел ми блесва слънцето и през очилата....
    Уж за 2-3сек си ги затворих веднъж, но на втория път съм заспал....по надолнището с 120+ км ....Сънувам един полицай, който ме спря в Гърция, че ми тропна с палката по капака на колата...!!!! Това бил камък от банкета....Наляво - надясно....спасих се...
    От тогава избягвам и да мигам, като карам...
    Като Швейк и аз да се върна в темата за съня и движението....Само си представете за тази част от секундата мозъка какво е направил - сън, спомен, рефлекс на ляво..(надясно е стръмно и т.н.)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
      Два пора си говорят:

      - Мен ХОРАТА много ме уважават...
      - 0_о?!?
      - ...даже и паметник ми издигнаха...
      - Къде ве?
      - В на Странник дупата.



      Странник, като гледам, няма голям напредък и хич не се замисляш на тема: "Къде греша?".
      колега объркал си халето, тук е за изправни сега трбва да дезинфекцираммежду другото разбрах къде греша , стегах се на подобни постове , сега ги приемам на шега
      Last edited by strannik; 29.02.2012, 09:52.
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • разбрах от че ецб то ще раздава кинти днес с тези къси маи и за мен ще има
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • Два пора си говорят:

          - Мен ХОРАТА много ме уважават...
          - 0_о?!?
          - ...даже и паметник ми издигнаха...
          - Къде ве?
          - В на Странник дупата.



          Странник, като гледам, няма голям напредък и хич не се замисляш на тема: "Къде греша?".

          Коментар


          • това последното издигане иска да каже"виж какви работи мога ,така че внимаваи с късите ще те отвея"
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Те спят по 1-2 минути, точно като Наивника....
              Нещо напоследък не съм фен на карането нощем... Одъртяхме....Едно е да спинкаш 1-2 мин или 10-20 секунди вървейки, макар с автомат, съвсем друго е когато го правиш карайки със 100км

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Тва със спането прав го бях модернизирал до спане вървейки у казармата. Нарядите ни бяха обход. Като тръгнех и се събуждах на другия край на оградата. Пушех една цигара и обратно
                Аз пък съм сънувал прав у казарматаНа пост на ГСМ-а от 1 до 3 след полунощ,студено и ветровито,имам една цигара скрита у мене,пък не съм си взел кибрит.Може би защото,сам знаеш,на ГСМ-а е особено голяма издънка да те набарат,че пушиш,ама що пък съм я взел тази цигара?И така съм се подпрял на една ламаринена ограда и само за цигарата си мисля,изведнъж се задава един от нашата рота,аз хич не се питам кво прай тоз в 2 часа на 2 километра от спалните,имаш ли огънче,имам,давай,че изгорях,братче,паля,дърпам с наслада.В един момент се сепвам,гледам цигарата я няма в ръката ми,оглеждам се,никъде я няма.Бъркам в джоба-цигарката си седи там незапалена.
                Фибо-мибо-грънци....

                Коментар


                • ."...В твоята тема е по-важен въпроса - защо се мина нивото от 1346 и дали е само краткотрайно отклонение ....."

                  Дали няма да се върне в коридора на Стамбата...????

                  Тихичко..- "даааваййй долареее"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Те спят по 1-2 минути, точно като Наивника....
                    между другото имаше един филм за сънуването нещо като матрицата ,филм послание ще го издиря и ще го постна
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                      а казват че били лоцмани , затова толкова корабокрушения , он спи а корабът по него
                      Те спят по 1-2 минути, точно като Наивника....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Даже има и такъв момент в природата - плува и спи като делфина....
                        а казват че били лоцмани , затова толкова корабокрушения , он спи а корабът по него
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                          ама ходи и спи, като кон от теб го чувам
                          Даже има и такъв момент в природата - плува и спи като делфина....

                          В твоята тема е по-важен въпроса - защо се мина нивото от 1346 и дали е само краткотрайно отклонение .....
                          Last edited by 4i40; 29.02.2012, 09:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Това да не ти е камък или камион....
                            Да си чул израза " спи прав като слон ( кон)"
                            ама ходи и спи, като кон от теб го чувам
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                              е това вече не бях го чувал ,уникално направо къртиш първата част от закона на Нютон "Всяко тяло запазва състоянието си на покой или на равномерно и праволинейно движение дотогава, докато външна сила не го изведе от това състояние." Покои нема
                              Това да не ти е камък или камион....
                              Да си чул израза " спи прав като слон ( кон)"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Външни сили винаги имаше, обаче понеже автоматите бяха заредени, не се ебаваха много. Имаше един дето още като тръгнеше на проверка викаше много силно "Киртааааак, къде си бре? Не стреляй аз съм....")
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X