IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е то... като ти говоря сериозно, съм сухар, като те бъзикам, пак не вдяваш...

    Изкарал си някакви бързи пари по някакъв начин, повярвал си си и после резонно си ги загубил. Защо? Какво се е променило? Ти ли грешиш или пазарът? "Системата" ли се ебава, риск мениджмънтът ли куца, психологическата настройка, опитът или липсата на такъв, информираността или дезинформираността? Вместо да се "отдръпнеш", да се проанализираш, да почетеш малко и да помислиш, правиш точно обратното и натискаш все повече газта, купувайки върхове и продавайки дъна и търгувайки, когато трябва да почиваш. Независимо от мотивите ти, да се захванеш с форекс, определено не трябва да подценяваш пазара. Най- малкото си лош пример за всички, които започват сега...

    Дано пък този път те накарам да се замислиш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
      Според мене е добре да изчакаме до 12 и нещо да видим как пазарът ще реагира на второто LTRO
      вътре съм
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
        Един МАЛОУМЕН фатмак дето обичаше
        да проверява караула промъквайки се
        нощно време го държахме 6 часа на леда
        с ръце зад вратЪ
        Стой не Мърдай !!!!
        Зареждане патрон в цевта !!
        Ръцете зад вратЪ !!!
        Млък!!!! Не тЪ виждам кои си!!!!!
        Като се расъмне ще тЪ видя !!!!
        Три-четери смени сменихме докато се
        разсъмне дългата зимна нощ !!
        Даже не се оплака на никогo МРЪСНАТА ГАД !!!!
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
          Външни сили винаги имаше, обаче понеже автоматите бяха заредени, не се ебаваха много. Имаше един дето още като тръгнеше на проверка викаше много силно "Киртааааак, къде си бре? Не стреляй аз съм....")
          Един МАЛОУМЕН фатмак дето обичаше
          да проверява караула промъквайки се
          нощно време го държахме 6 часа на леда
          с ръце зад вратЪ
          Стой не Мърдай !!!!
          Зареждане патрон в цевта !!
          Ръцете зад вратЪ !!!
          Млък!!!! Не тЪ виждам кои си!!!!!
          Като се расъмне ще тЪ видя !!!!
          Три-четери смени сменихме докато се
          разсъмне дългата зимна нощ !!
          Даже не се оплака на никогo МРЪСНАТА ГАД !!!!
          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            чакам го на 15 мин да прехвърли на или под 3456 за късо
            Според мене е добре да изчакаме до 12 и нещо да видим как пазарът ще реагира на второто LTRO
            Фибо-мибо-грънци....

            Коментар


            • чакам го на 15 мин да прехвърли на или под 3456 за късо
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                Благодаря.Други има ли да дават акъл?Най-продаваната марка била Lenovo?
                Lenovo-то на племеницата гръмна ден преди изтичане на гаранцията. Мисля че видеокартата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                  ослушваи се за промоции в технополис изпадат изгодни предложения ако трябва да е нов.ползваи саита им не съм разбирач от компютри с друга техника се занимавам но не скачаи в наи модернотоскоро купих на дъщеря ми от там и е доволна.
                  10Х,ще ги погледна
                  Фибо-мибо-грънци....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                    Странник,ще извиняваш,ама то така или иначе вече ти оспамихме темата-препоръчайте ми някой лаптоп за работа,за жена ми,не много голям хард,няма да играе игри естествено,да може да пуска на голям екран HD.Има ли желаещи да споделят опит?
                    ослушваи се за промоции в технополис изпадат изгодни предложения ако трябва да е нов.ползваи саита им не съм разбирач от компютри с друга техника се занимавам но не скачаи в наи модернотоскоро купих на дъщеря ми от там и е доволна.
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                      Честно да ти кажа имам един извънземен DELL за камара мангизи. Обаче ми разтапя ташаците от жега. Дома си ползвам една 4-5 годишна Тошиба Сателит. Е няма мърдане тва нящо Нито спира, нито грее
                      Благодаря.Други има ли да дават акъл?Най-продаваната марка била Lenovo?
                      Фибо-мибо-грънци....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                        Странник,ще извиняваш,ама то така или иначе вече ти оспамихме темата-препоръчайте ми някой лаптоп за работа,за жена ми,не много голям хард,няма да играе игри естествено,да може да пуска на голям екран HD.Има ли желаещи да споделят опит?
                        Честно да ти кажа имам един извънземен DELL за камара мангизи. Обаче ми разтапя ташаците от жега. Дома си ползвам една 4-5 годишна Тошиба Сателит. Е няма мърдане тва нящо Нито спира, нито грее

                        Коментар


                        • Странник,ще извиняваш,ама то така или иначе вече ти оспамихме темата-препоръчайте ми някой лаптоп за работа,за жена ми,не много голям хард,няма да играе игри естествено,да може да пуска на голям екран HD.Има ли желаещи да споделят опит?
                          Фибо-мибо-грънци....

                          Коментар


                          • почвам и в двете посоки като акцентирам на късите така ще пусне повече краина спирка 3301
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              +111
                              Преди 2-3 години страшно много пътувах...
                              Връщам се към София и на Вакарел ми блесва слънцето и през очилата....
                              Уж за 2-3сек си ги затворих веднъж, но на втория път съм заспал....по надолнището с 120+ км ....Сънувам един полицай, който ме спря в Гърция, че ми тропна с палката по капака на колата...!!!! Това бил камък от банкета....Наляво - надясно....спасих се...
                              От тогава избягвам и да мигам, като карам...
                              Като Швейк и аз да се върна в темата за съня и движението....Само си представете за тази част от секундата мозъка какво е направил - сън, спомен, рефлекс на ляво..(надясно е стръмно и т.н.)
                              Годинките, мамка му. Навремето си перках в Петък след обед за Варна, в 10 часа вече бях на кръчма и така до неделя рано сутринта когато тръгвах обратно за Софето. Случвало се е и в един ден да пътувам и да се връщам. Сега не съм ли се наспал, го правя по 7-8 часа, понеже спирам често за спане И все повече се оглеждам за самолеДи до там

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                +111
                                Преди 2-3 години страшно много пътувах...
                                Връщам се към София и на Вакарел ми блесва слънцето и през очилата....
                                Уж за 2-3сек си ги затворих веднъж, но на втория път съм заспал....по надолнището с 120+ км ....Сънувам един полицай, който ме спря в Гърция, че ми тропна с палката по капака на колата...!!!! Това бил камък от банкета....Наляво - надясно....спасих се...
                                От тогава избягвам и да мигам, като карам...
                                Като Швейк и аз да се върна в темата за съня и движението....Само си представете за тази част от секундата мозъка какво е направил - сън, спомен, рефлекс на ляво..(надясно е стръмно и т.н.)
                                извод :ако видиш на полицая палката , може да не е за лошо
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X