IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
    нали темата е за двоиката е/д и как я търгуват всички и опитни и новобранци като мен ,защо като правя точно това срещам отпор. даваите и по- някои вход

    Стеб съм братле, пиши си не ги слушай. Аз ти казах моята прогноза. Ама сега не търгувам така че няма да спамя, като започна пак и аз ще пиша.

    П.П. въпреки че Крителина е много печен. Вслушвай се ако вземе да ти даде акъл няма да сбъркаш.
    Bulls make profits, bears make profits, only the hungry pigs get slaughtered. Don't be a hungry pig!

    Коментар


    • нали темата е за двоиката е/д и как я търгуват всички и опитни и новобранци като мен ,защо като правя точно това срещам отпор има нещо което не схващам явно и затова на постове които нарушават добрият тон няма да отговарям
      Last edited by strannik; 29.02.2012, 13:40.
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kritelin Разгледай мнение
        Не си видял нито един, защото не стига, че си новобранец ами и ти знае много устата и за това пазарът ти раздава шамарите. Блейката когато е поствал входове тука ти още си бърсал в покривката бялото около устата
        Защо не оставите човека да търгува както реши ?? Времето си е негово , парите също , акъл не иска от никого. Дали ще изгуби или спечели си е негова грижа. Ако някой няма собствено мнение и копира входовете му - проблема си е негов !!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kritelin Разгледай мнение
          Не си видял нито един, защото не стига, че си новобранец ами и ти знае много устата и за това пазарът ти раздава шамарите. Блейката когато е поствал входове тука ти още си бърсал в покривката бялото около устата
          ок затова е сигурно, но все пак те помолих даи 10 входа и ще видиш че безгрешни хора няма, това исках да споделя .нали знаеш че идва един момент в които, тия с бялото около устата остаряват , и те се изкушават да научат или открият , това онова виждам че си опитен , не съм искал да го оспорвам моите уважения към всички които са изпъквали с умения .,ако въобще имам право на това
          Last edited by strannik; 29.02.2012, 13:16.
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
            ти имаш ли за себе си всичките отговори, и ако е 'да' наи- вероятно вече не търгуваш ,ако разбираш наистина толкова ако ли пък 'не", значи ги търсим заедно по различни начиничат ли си ,или да дешифрирам
            пп за дъната и върховете можеш да говориш само тогава когато постнеш в реално време поне десет входа ,и аз ще ги коментирам обективно послезасега не съм видял нито един
            Не си видял нито един, защото не стига, че си новобранец ами и ти знае много устата и за това пазарът ти раздава шамарите. Блейката когато е поствал входове тука ти още си бърсал в покривката бялото около устата

            Коментар


            • къс от 3440 за3390
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • затворих късото на дъното и чакам
                Мъдростта от този свят е безумие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                  +1024-и аз не мисля да давам много пари за такова чупливо и капризно нещо,по-добре някой за 1000 лв и след 2-3 години друг,отколкото някоя скъпа гъзария
                  Амииииии,,,,,,,,,,,,,,
                  Ако е за форекс, филмчета и мюзик
                  требе и 7-8 години да откара даже
                  Едно ХП се регва и пей сърце !!!
                  ,,,,,,, гледах скоро една машина
                  дето съм я събирал на един познат
                  преди 3-4 години с 64 битов АМД процесор
                  1024 RAM и много добто видио и захранване.
                  Та да се похваля, че ХП-то хвърчеше на компа,
                  а ся ела виж тука бутни нещо да тръгне,
                  че като зъл охлюф
                  А те ръгнали една 7-ца и компютърчето
                  направо издъхнало.
                  Те така!!!!!
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • Ако имах всички отговори, щях да ти ги дам наготово, но пак нямаше да има ефект. Ти просто не поемаш...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                      Не мога, щото не съм много в час в момента,
                      но препоръчвам да не се вземат скъпи марки,
                      щото железото им на всички е едно и също !!!!
                      Дето се казва 1000 лева са много и малко
                      +1024-и аз не мисля да давам много пари за такова чупливо и капризно нещо,по-добре някой за 1000 лв и след 2-3 години друг,отколкото някоя скъпа гъзария
                      Фибо-мибо-грънци....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                        Дай препоръка тогаз де
                        Не мога, щото не съм много в час в момента,
                        но препоръчвам да не се вземат скъпи марки,
                        щото железото им на всички е едно и също !!!!
                        Дето се казва 1000 лева са много и малко
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение
                          Е то... като ти говоря сериозно, съм сухар, като те бъзикам, пак не вдяваш...

                          Изкарал си някакви бързи пари по някакъв начин, повярвал си си и после резонно си ги загубил. Защо? Какво се е променило? Ти ли грешиш или пазарът? "Системата" ли се ебава, риск мениджмънтът ли куца, психологическата настройка, опитът или липсата на такъв, информираността или дезинформираността? Вместо да се "отдръпнеш", да се проанализираш, да почетеш малко и да помислиш, правиш точно обратното и натискаш все повече газта, купувайки върхове и продавайки дъна и търгувайки, когато трябва да почиваш. Независимо от мотивите ти, да се захванеш с форекс, определено не трябва да подценяваш пазара. Най- малкото си лош пример за всички, които започват сега...

                          Дано пък този път те накарам да се замислиш!
                          ти имаш ли за себе си всичките отговори, и ако е 'да' наи- вероятно вече не търгуваш ,ако разбираш наистина толкова ако ли пък 'не", значи ги търсим заедно по различни начиничат ли си ,или да дешифрирам
                          пп за дъната и върховете можеш да говориш само тогава когато постнеш в реално време поне десет входа ,и аз ще ги коментирам обективно послезасега не съм видял нито един
                          Last edited by strannik; 29.02.2012, 12:25.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                            Дай препоръка тогаз де
                            +1
                            И аз съм на тая вЪлна ...


                            Байдавей
                            Сори за офтопика ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                              Тошиба яко шиба !!!!!
                              МАМУН напоследък Тошибите много
                              греят и затова са проблемни !!!!
                              Дай препоръка тогаз де
                              Фибо-мибо-грънци....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Честно да ти кажа имам един извънземен DELL за камара мангизи. Обаче ми разтапя ташаците от жега. Дома си ползвам една 4-5 годишна Тошиба Сателит. Е няма мърдане тва нящо Нито спира, нито грее
                                Тошиба яко шиба !!!!!
                                МАМУН напоследък Тошибите много
                                греят и затова са проблемни !!!!
                                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X