IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Странник, защо предаде късите от миналата седмица целта ти е 1,27 а сега пък дълги?

    Коментар


    • купи на 3334 лимит 3412 стоп 3312
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • добро утро.ДВА сюжета за тази седмица. 1ви: 3412, 3444,и обратно към 2770.
        2ри:направо към 2770
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • пак съм вън, взех още малко този път стига, требе да се почива
          Мъдростта от този свят е безумие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
            strannik, гледам , че много нетърпеливо ги чакаш разпродажбите, затова в твой стил :
            Насроченият час за старт на разпродажбите е 19:00 бг време, дотогава - отиди, разходи се малко, пий една бира и в седем ела да гледаш мача
            добре че се върнах че си забравих картата за автобуса и гледам подвел си ме . НЕ ТЪ Е СРАМ . ТА ВЗЕХ НАБЪРЗО 30 ПИПОНЯ и влезнах дълги от 3325и смених със зелена салата
            Last edited by strannik; 01.04.2012, 08:09.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение
              Рубини: Еврото трябва да поевтинее до паритет с долара
              още не съм му пратил прогнозите си и се притеснявам че греши
              Мъдростта от този свят е безумие.

              Коментар


              • Рубини: Еврото трябва да поевтинее до паритет с долара

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                  Едно подобие на диамант се образува на М30 и Н1,дано да извадиш късмет,защото той коварна птица е.
                  с транспортира съм се прицелил ,а с него грешка нямаама голям зор докато го открия на малкия в чантатасамо в петък мога да го ползвам защото го носи на училишес пергела си боцкам от салатата и нарочно е само с червени зеленчуци да съм в тон с пазара
                  Last edited by strannik; 30.03.2012, 16:54.
                  Мъдростта от този свят е безумие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                    ето и перфектният вход по учебник 1.3350 ,стоп 3360 лимит 3300 и псле пакВЪТРЕ СЪМ
                    иии ко правят 100 грама от убавата
                    Едно подобие на диамант се образува на М30 и Н1,дано да извадиш късмет,защото той коварна птица е.
                    Фибо-мибо-грънци....

                    Коментар


                    • ето и перфектният вход по учебник 1.3350 ,стоп 3360 лимит 3300 и псле пакВЪТРЕ СЪМ
                      иии ко правят 100 грама от убавата
                      Last edited by strannik; 30.03.2012, 16:25.
                      Мъдростта от този свят е безумие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                        Скъси ли чадо? Може да съм лелка ама знам какво правя
                        мисля че е добре да премислиш ,при това бързо още един път нещата
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • аиде наздраве вече гледам и се изкушавам да влезна с късите след последното слизане до 3338 вече съм сигурен че ще атакува 3300
                          Last edited by strannik; 30.03.2012, 16:08.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                            странник, тук е момента да спреш и да се замислиш какво правиш. Трейдър без стоп е обречен да фалира. Добрите трейдъри са прави 50% от случаите, но губят много по-малко, отколкото когато печелят. Тази игра се "учи" доколкото се научиш да оперираш оптимално, а това кои прогнози са верни и кои не е божа работа. Успех.
                            споко забележките ги приемам, вече е коментирано много пъти ,но при този пазар това мога
                            пп1.3165 само напомням
                            Last edited by strannik; 30.03.2012, 15:54.
                            Мъдростта от този свят е безумие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от itso78 Разгледай мнение
                              strannik, гледам , че много нетърпеливо ги чакаш разпродажбите, затова в твой стил :
                              Насроченият час за старт на разпродажбите е 19:00 бг време, дотогава - отиди, разходи се малко, пий една бира и в седем ела да гледаш мача
                              слушам и изпълнявам
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stkv Разгледай мнение
                                странник, тук е момента да спреш и да се замислиш какво правиш. Трейдър без стоп е обречен да фалира. Добрите трейдъри са прави 50% от случаите, но губят много по-малко, отколкото когато печелят. Тази игра се "учи" доколкото се научиш да оперираш оптимално, а това кои прогнози са верни и кои не е божа работа. Успех.
                                спрях замислих се и затворихза днес
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X