IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

STRANNIK EUR/USD - прогнози и коментари

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво точно ще стане, за да направи днес 300 пипса?

    Коментар


    • днес е деня в които се надявам да видим 1.3412
      Мъдростта от този свят е безумие.

      Коментар


      • купи 3077 таргет 100 пипа минимум
        пп нямах време да преценя целта , сега я фиксирах 1.3230
        Last edited by strannik; 10.04.2012, 10:58.
        Мъдростта от този свят е безумие.

        Коментар


        • нещо такова го виждам аз, изхождайки от Дневна и Седмична

          Дневна: http://prikachi.com/images/369/4626369M.png

          Седмична: http://prikachi.com/images/372/4626372s.png

          Коментар


          • добро утро15 мин е графиката по която ще взимам решения за вход днесв момента е категорично за дългитя е и наи бързата графика за правилни решения.1 и 5 мин са доста неясни на този етап продължавам да се "заблуждавам" че без 3412 късите са изчерпани.

            пп благодаря за постовете
            Last edited by strannik; 09.04.2012, 08:42.
            Мъдростта от този свят е безумие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
              не малко бяха,но мисля че без 1.3412 за повече къси не можем да говорим след днешният спад ти какво го вижгашаз ще удължавам пазара излезе от летаргията и ще има доста подскоци за напрединъче знаеш моята посока 1.2770 до средата на април и после над 1,4444
              едно седмично доджи е моята близка цел.А след 3412 ще се оглеждам за по сериозно късо
              Ето ти и моя анализ от тази сутрин.: в 11.18 часа
              Желев, на 4 часа се е образувала дивергенция по 3 индикатора. Възможно е да направи още един ход надолу., но корекция до към 1.3160 трябва да има.
              но може би няма да е днес заради ей това:
              08:01. Днес е почивен ден за държави от ЕС, Швейцария, Австралия и Канада. (АФ)
              П.П. Минимум корекция до 1.3111. ако мине нивата 1.3125-30 и над 1.32 ще отиде.
              Last edited by 4un4o; 06.04.2012, 23:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                не малко бяха,но мисля че без 1.3412 за повече къси не можем да говорим след днешният спад ти какво го вижгашаз ще удължавам пазара излезе от летаргията и ще има доста подскоци за напрединъче знаеш моята посока 1.2770 до средата на април и после над 1,4444
                едно седмично доджи е моята близка цел.А след 3412 ще се оглеждам за по сериозно късо
                След днеска ТА го забрави
                Ако погледнеш франка, ената и ФА и се сети че ТА не ги интересува вече нито банките нито правителства нито корпорациите
                Ще се дебнат кой да оцелее
                Деградацията - висша форма на градация

                Коментар


                • Виждам и аз къса идея , но днес и утре е важно дали ще иде до 1.3000 и как ще се държи там. Отблъсне ли се пак 3590 инак нови дъна
                  Анализи EUR/USD

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
                    Странник , где си бре ? Да не се излъга на дълги от 3250
                    не малко бяха,но мисля че без 1.3412 за повече къси не можем да говорим след днешният спад ти какво го вижгашаз ще удължавам пазара излезе от летаргията и ще има доста подскоци за напрединъче знаеш моята посока 1.2770 до средата на април и после над 1,4444
                    едно седмично доджи е моята близка цел.А след 3412 ще се оглеждам за по сериозно късо
                    Last edited by strannik; 04.04.2012, 22:30.
                    Мъдростта от този свят е безумие.

                    Коментар


                    • Странник , где си бре ? Да не се излъга на дълги от 3250
                      Анализи EUR/USD

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strannik Разгледай мнение
                        споко, посоката е вярна,ще атакува 3239 и ще се пробва да затвори дневната под тази котировка.С ТОВА обаче реинджа може и да остане докато не видим и 3412.За последното
                        се колебая ,ще видим в хода на търговията.
                        без коментар пазара е красноречив лимитът ми беше 3245 ,а 3239 ще го видим след малко.лека от мен.
                        Мъдростта от този свят е безумие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение
                          ще ревеш ти ама айде
                          споко, посоката е вярна,ще атакува 3239 и ще се пробва да затвори дневната под тази котировка.С ТОВА обаче реинджа може и да остане докато не видим и 3412.За последното
                          се колебая ,ще видим в хода на търговията.
                          Last edited by strannik; 03.04.2012, 07:07.
                          Мъдростта от този свят е безумие.

                          Коментар


                          • ще ревеш ти ама айде

                            Коментар


                            • 3325 е добър вход за къси ,??? аз избързах и влязох по от долу
                              Last edited by strannik; 02.04.2012, 19:43.
                              Мъдростта от този свят е безумие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lemon's Разгледай мнение
                                Странник, защо предаде късите от миналата седмица целта ти е 1,27 а сега пък дълги?
                                дълги бях до днешният връх, сега се каня за къси, за 3190
                                Last edited by strannik; 02.04.2012, 16:50.
                                Мъдростта от този свят е безумие.

                                Коментар

                                Working...
                                X