IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
    Аз по-отдоле съм го коментирал КАРДИНАЛНО
    Само playmen требе да уточни къде
    точно му е над 1.45 стопа и
    всичко ще е ясно
    1.4520
    Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
      Ами какво ще кажеш тогава за БВП, за експорта, за ръста в промишлеността и произведственият сектор, за сектора на услугите нещо или за ниската им инфлация ?
      За мегакорпорации като Сименс, като Тисен, като Даймлер, като Хенкел и много др. не е никакъв проблем счетоводно да натъкмят нещата. Казват му вътрешнофирмен трансфер. Клонът им в Бразилия да речем превежда голяма сума в централата и го осчетоводяват като износ.... Разбира се всичко това се извършва под строй и по заповед от правителството.

      Вчера от Пежо обявиха, че съкращават 7 хил. човека през следващите 5 години. Не вярвам някой да си мисли че френските авто производители ще са зле а германските добре?! Като гледам масираната реклама на БМВ и там нещата явно се забавят като обем продажби...

      Еврозоната се бори за оцелевянето си и всички средства са позволени...Натъкмената статистика е най-малката им лъжа. Барозу вече на няколко пъти си го казва - Whatever it takes!... Играе се ва банк.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от chicago Разгледай мнение
        SELL 1,415
        SL 1,4182
        ADD 1,364
        TP 1,315

        1.42 е софт таргет-а до края на деня

        До края на седмицата 1.44

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
          знам ама по добре ми се отразява на нервите поне за сега
          А още по трудно и неефективно е когато е по време на тренд
          погледни ДАХ днес и се сети как съм играл
          Фицомире,Ни Съ уплаквай. Днес при DAX-а си е урожай, па аз отдавна заех удобна позиция в Комерца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Всичко това е лъжа! Статистиката е лъжа. Безработицата е такава, защото масово са ги накарали да работят на 4 часа!!!
            О.К. за безработицата, щом казваш че е лъжа няма да споря (макар,че Германия не е България и ако не си забелязал, изнасяните данни за немските показатели почти винаги съвпадат с прогнозните. Немски перфекционизъм и прецизност) Ами какво ще кажеш тогава за БВП, за експорта, за ръста в промишлеността и произведственият сектор, за сектора на услугите нещо или за ниската им инфлация ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              то скалпирането е най трудната част
              мое мнение
              знам ама по добре ми се отразява на нервите поне за сега
              А още по трудно и неефективно е когато е по време на тренд
              погледни ДАХ днес и се сети как съм играл
              Деградацията - висша форма на градация

              Коментар


              • Първоначално изпратено от chicago Разгледай мнение
                SELL 1,415
                SL 1,4182
                ADD 1,364
                TP 1,315
                А ? Чикаго щом се появи, значи смятайте, че Е/$ 1.70 минимум трябва да го видм до края на годината

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  то скалпирането е най трудната част
                  мое мнение
                  Е станахме двама на това мнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                    Аз играя само скалпиращо щото още съм нов и опарен и го кълцах на дълги по малко защото определено не очаквах чак такова движение
                    то скалпирането е най трудната част
                    мое мнение
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                      По важно е ти до къде ще издържиш ако си къс, а не до къде ще лети ДАХ
                      Аз играя само скалпиращо щото още съм нов и опарен и го кълцах на дълги по малко защото определено не очаквах чак такова движение
                      Деградацията - висша форма на градация

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Всичко това е лъжа! Статистиката е лъжа. Безработицата е такава, защото масово са ги накарали да работят на 4 часа!!!
                        за 4 часа си прав.
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • EUR/USD

                          SELL 1,415
                          SL 1,4182
                          ADD 1,364
                          TP 1,315
                          Рискът е тънката граница между страха и благоприятната възможност.
                          [url]http://www.standartnews.com

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                            То добре, че е Германия иначе кризата щеше да е доста по-болезнено осезаема. Като им гледам макроикономическите показатели, хич не са за жалене немците. Ръст на БВП, пъст на експорта, нива на безработица от преди кризата 2008г.
                            Всичко това е лъжа! Статистиката е лъжа. Безработицата е такава, защото масово са ги накарали да работят на 4 часа!!!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                              Да не предполагаш че ще изоре до 7000 без почивка
                              По важно е ти до къде ще издържиш ако си къс, а не до къде ще лети ДАХ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пенчев Разгледай мнение
                                Чууууш!Контра 4140,цел 4080,стоп ръчен
                                кепенци на всичко и пас
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X