IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Да не би кризата в еврозоната да свърши без да съм разбрал?!
    То добре, че е Германия иначе кризата щеше да е доста по-болезнено осезаема. Като им гледам макроикономическите показатели, хич не са за жалене немците. Ръст на БВП, пъст на експорта, нива на безработица от преди кризата 2008г. Верно е, че са станали по умерени в харчовете, но ми се ще и БГ да беше толкова зле като Швабия. Освен това в Германия няма проблеми с къщичките и ипотеките за разлика от САЩ , Фени и Фреди. Това надявам се да е достатъчно като отговор. Ама ако не е, бих могъл да се развихря на 2-3 страници по-задълбочен анализ да направя. Ама няма да е в този форум, да знаеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Да не би кризата в еврозоната да свърши без да съм разбрал?!
      Фори,важен е момента!!!Вземи парите и бягай!!!

      100% и прииждат ,прииждат!!!Избори по социалистическо време ,де!!!
      Last edited by kefala; 27.10.2011, 16:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
        И защо трябва да се срива, след като сентимента днес се обърна? Питам, че нещо не ми става ясно ?
        Да не предполагаш че ще изоре до 7000 без почивка
        Деградацията - висша форма на градация

        Коментар


        • ДАВАЙ ЕВРОТО !!!!
          http://www.youtube.com/watch?v=LEJlyyyAlDE
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Еуфорията за дългите е неуместна. Съвсем скоро и неминуемо пазарът ще си зададе много въпроси кой от кои по-трудни за отговор от факторите в еврозоната.
            Това ще се случи рано или късно, но, когато се случи, ще сме доста над последния връх в 1.49. Филмът вече сме го гледали...

            Хубу, че е Хоската, за да вкара лъч надежда. Изводът е ясен - колкото и да си зле, колкото и да те пори пазара, никога не е късно, да се пробваш отново.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
              И защо трябва да се срива, след като сентимента днес се обърна? Питам, че нещо не ми става ясно ?
              Да не би кризата в еврозоната да свърши без да съм разбрал?!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Чууууш!Контра 4140,цел 4080,стоп ръчен
                Фибо-мибо-грънци....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  айде някой да извика де
                  на мен не ми отива.нов съм тука
                  ДЕ познах

                  Коментар


                  • айде някой да извика де
                    на мен не ми отива.нов съм тука
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                      Шо става бре? Никой ли няма да даде акъл накъде ще вървим? Нещо спИцялистите се шмугнаха, що ли?
                      Аз по-отдоле съм го коментирал КАРДИНАЛНО
                      Само playmen требе да уточни къде
                      точно му е над 1.45 стопа и
                      всичко ще е ясно
                      --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                      http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                        Аз от половин час не дишам на дълги скалпиращи в ДАХ и се чудя кога ще се срине а тия с късите не ги мисля
                        И защо трябва да се срива, след като сентимента днес се обърна? Питам, че нещо не ми става ясно ?

                        Коментар


                        • мда,спокойствие и силна храна и за надолу има ред!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                            По скоро скъсилите са затаили дъх. Ама и това не помага.
                            Аз от половин час не дишам на дълги скалпиращи в ДАХ и се чудя кога ще се срине а тия с късите не ги мисля
                            Деградацията - висша форма на градация

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от deo Разгледай мнение
                              И на нашата улица ще изгрее слънце )
                              Ааааа.......ще...ще..... иска се само здрава сметка, нерви и да няма марджин кол заради обемите.

                              Коментар


                              • Еуфорията за дългите е неуместна. Съвсем скоро и неминуемо пазарът ще си зададе много въпроси кой от кои по-трудни за отговор от факторите в еврозоната.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X