IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jay Gould
    Първоначално изпратено от Jay Gould
    EUR/ USD ме зарадва.
    Като гледам нищо чудно да се катерим до 8 ми или 13 ти, но няма да е зле преди това да минем 1.3790
    Ако пробием отиваме на 1.3910 или 1.4040
    а какво ти говорята датите за киви и ауд ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould
      EUR/ USD ме зарадва.
      Като гледам нищо чудно да се катерим до 8 ми или 13 ти, но няма да е зле преди това да минем 1.3790
      Ако пробием отиваме на 1.3910 или 1.4040
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Mitac
        Пуснато на: 17:50:35 ч. | 03.08 Заглавие:
        Забележете само д/й как удържа 118.40.
        Бих я купил с малък стоп ако не ме беше страх.


        На дълго съм там и макар да нагълтах малко вода засега ще стискам и ще изляза едва ако има пробив на 115.00
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Ей сега е момента $/К$ да пробие надолу

          Коментар


          • Ядосах се и продадох малко кабели на 2.0420 стоп 2.0525.
            Добавка на 2.0500.
            Отивам да разпусна малко.
            Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

            Коментар


            • Задействана къса позиция паунд йена на 242.00 242.50 СЛ, ТП 240

              Коментар


              • Дълга ауд-усд чисто интуитивно-корелативно ,да влачи крак след еврото ама положителен суап...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VIP
                  Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                  Първоначално изпратено от VIP
                  Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
                  Вимавай- кери трейд !
                  Има го и този момент, но киви определено има един път около поне 100-150 пипса ъп ... Гладна кокошка...

                  Излизам на малък минус от киви ... но нещата не ми харесват !

                  скъсявам хиената от 242 ако го видя !

                  Коментар


                  • Забележете само д/й как удържа 118.40.
                    Бих я купил с малък стоп ако не ме беше страх.
                    Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mitac
                      Еврото и кабела къртят американски мивки здраво,тоя кад какво чака още.
                      Да тръгва че ме нерви вече.
                      Ако искаш да падне ще трябва търпение. Петрола много падна а и Канадския ISM е под очаванията... В момента канадския $ е на кръстопът. Макар че според мене тренда е все още $/К$ надолу но ще му трябва пробив под 1.05 за да скочат всички играчи на "трена" и да го "отнесат" пак до 1.03+

                      Коментар


                      • От 2.0420/50 и 1.3785/3815 е за скъсяване.
                        Йената ще ревърсне и познай какво ще стане със стопа ти.
                        Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

                        Коментар


                        • EUR/ USD ме зарадва.
                          Като гледам нищо чудно да се катерим до 8 ми или 13 ти, но няма да е зле преди това да минем 1.3790
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pic
                            Дълга паунд -йена 30к 241,65 стоп 240,60 цел 245,00.Стоп над гепа от понеделник,малко японска система..
                            Ще изгърмиш .
                            Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

                            Коментар


                            • Дълга паунд -йена 30к 241,65 стоп 240,60 цел 245,00.Стоп над гепа от понеделник,малко японска система..

                              Коментар


                              • Еврото и кабела къртят американски мивки здраво,тоя кад какво чака още.
                                Да тръгва че ме нерви вече.
                                Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

                                Коментар

                                Working...
                                X