IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брей голяма съпротива на $/К$ да падне....

    Коментар


    • Изкам да попитам нещо, някой ползва ли Традер.бг? Вчера си отворих демо акоунт и вече за 3 път ми обърква заявките.... А тази нощ не ми е отворило и ордер макач че на бай нивото на маркета е паданало под моето поне с 5 пипс...

      Коментар


      • Мисля,че още понеделник,вторник када,ще удари 1.06.Спада на петрола обикновено се калкулира на следващия ден,но нищо не е сигурно така ,че внимателно.Успех на всички през другата седмица .Аз ще се разходя малко из Карпатите.

        Коментар


        • Добър вечер, колеги,

          странно е, че ще го кажа, но искам да ви поздравя. Днес сте си пописали доста и за разлика от вчера преобладават смислените мнения!

          Еврото ми е ударило лимита на втората 1/3 от дългата, отворена на 3612 на 3782. Принципно потенциална на тази трета е до 3830, но предпочетох по- консервативното отиграване. Като цяло гоним цели около/малко над 3900. Пазарът леко не е бил за игра тази седмица и дано сте се измъкнали невредими!

          Приятна почивка.

          Коментар


          • Колеги какво се силите с този кад -не виждате ли че на 4 ч прави 2В

            Коментар


            • Даже още сега ще му вкарам една добавка .
              Да видим какво ще стане.
              Наложи се обаче да затворя късия кабел,защото ... нали.
              Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mitac
                На тоя кад му махам стопа и го замествам с добавка 1.0565 стоп на всичко 1.0615.
                Да видим какво ще стане.
                И моя стоп е там - добавка от текущи нива с цел 50 пипона

                Коментар


                • Почти всички индикатори които ползвам освен петрола са в правилната посока, но ако и оила се тръгне и той да се качва не виждам как ще задържим 1.05.

                  Коментар


                  • На тоя кад му махам стопа и го замествам с добавка 1.0565 стоп на всичко 1.0615.
                    Да видим какво ще стане.
                    Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould
                      Първоначално изпратено от VIP
                      Първоначално изпратено от Jay Gould
                      Първоначално изпратено от Jay Gould
                      EUR/ USD ме зарадва.
                      Като гледам нищо чудно да се катерим до 8 ми или 13 ти, но няма да е зле преди това да минем 1.3790
                      Ако пробием отиваме на 1.3910 или 1.4040
                      а какво ти говорята датите за киви и ауд ?
                      ...на AUD/NZD покачване поне до Понеделник, а може и до 7 ми или 13 ти .. по дългосрочно качване до 21 ви или 14 септември ..
                      Нищо чудно ако пробие сега да отиде до 1.1396..
                      Но все пак не забравяйте, не търгувам на тази двойка и това са само преположения, защото нямам много натрупан поглед там ..
                      Благодаря,

                      Ама аз имах предвид НЗД/УСД и АУД/УСД , а не кроса
                      чакай че ме хвърли в джаза в първия момент

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plamen1967
                        Брей Канадеца голяма борба му удря с $. Но събуели гащите хамериканеца много лесно ще ударим 1.0450
                        Борбата е такава че канадеца бие шамари и долара ги яде. Ще ходиме
                        май да видим дъно ли сме или не сме )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VIP
                          Първоначално изпратено от Jay Gould
                          Първоначално изпратено от Jay Gould
                          EUR/ USD ме зарадва.
                          Като гледам нищо чудно да се катерим до 8 ми или 13 ти, но няма да е зле преди това да минем 1.3790
                          Ако пробием отиваме на 1.3910 или 1.4040
                          а какво ти говорята датите за киви и ауд ?
                          ...на AUD/NZD покачване поне до Понеделник, а може и до 7 ми или 13 ти .. по дългосрочно качване до 21 ви или 14 септември ..
                          Нищо чудно ако пробие сега да отиде до 1.1396..
                          Но все пак не забравяйте, не търгувам на тази двойка и това са само преположения, защото нямам много натрупан поглед там ..
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Брей Канадеца голяма борба му удря с $. Но събуели гащите хамериканеца много лесно ще ударим 1.0450

                            Коментар


                            • Не е препоръка:
                              лонг на долар-йена от 118,52, ТП-119,30, СЛ-117,70.

                              Коментар


                              • Местя стоп паунд-йена на 241,85, макар че грешка, ама да не се набутвам...

                                Коментар

                                Working...
                                X