IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plamen1967
    Поунда отслабва доста. Днес тука (Англия) обявиха че имат рекорден брой на банкрупсис сред домакинствата, и очакват да се задълбочи проблема. Така че лихвите в УК едва ли ще се качит повече, а това е негативно за поунда.
    ...к"во да правиш.. вируси ..единственото хубаво на нашата Родина (за момента) е, че е далеч от глобализацията и е "имунизирана" от такива вируси (пак за момента)....единственото кофти е, че точно сега решихме да купим по-голямо жилище и направо ми се разказва играта.. на единия прозорец цените растат пред очите ми.. на другия криза в свтовен мащаб...

    Коментар


    • Аз затворих добра седмица. Мога да се оттегля на заслужена почивка. Лека нощ на всички [/code]

      Коментар


      • Звучи разумно. Може би наисрина ще изчакам до там за да вляза...
        Мерси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Plamen1967
          Определено Е/$ ще падне малко 20-30 пипс после пак ще натисне нагоре. Аз съсхто ще изчакам нов дип да купя 1.3770 може би.
          3725/35, ако падне по- сериозно веднага. Иначе зависи от времето и колкото повече протака, толкова по- нагоре отива нивото.

          Коментар


          • Поунда отслабва доста. Днес тука (Англия) обявиха че имат рекорден брой на банкрупсис сред домакинствата, и очакват да се задълбочи проблема. Така че лихвите в УК едва ли ще се качит повече, а това е негативно за поунда.

            Коментар


            • Определено Е/$ ще падне малко 20-30 пипс после пак ще натисне нагоре. Аз съсхто ще изчакам нов дип да купя 1.3770 може би.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plamen1967
                Хихихи, Йената наистина обърна посоката Ако падне и по 118.20 ще я търсим на 116...
                Чудно, чудно, нека и еврото да слезе малко, че да можем другата седмица да се хванем пак от по- ниско!

                Ст10, "сигналът" беше на 3610. За друг (добавка) ще трябва да почакаш до към средата на идната седмица. Наблюдавай себе си; ти (не конкретно, това важи за всеки един от нас) си най- добрия индикатор. Когато почнеш пак да продаваш, значи вече съм писал и предстои да купя, хехе.

                Коментар


                • Дано завършвате седмицата с усмивка ))
                  Приятна почивка и добро настроение!

                  Коментар


                  • Колеги
                    Какви са тези движения преди затваряне , да не би да са решили да работят и през почивните дни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the fan*
                      Първоначално изпратено от Plamen1967
                      Брей голяма съпротива на $/К$ да падне....
                      ...като вкараш риска (кредита и фондовия пазар) нищо чудно да си стои в реиндж...по-скоро в горната част от последните няколко дни...1.17 = 23.6 % от 1.1780... но...след "бягството" от 1.0340 за момента сме "buy dips" струва ми се....1.0520=50 % на покачването... SMA 14 и 21 се пресякоха вчера (1.0508 и 1.0502 в момента)..а като прибавим и гореспоменатия риск и керитата ......
                      Мислйа че си прав. 1.05 задържа, нормално е да се върне обратно на 1.0580+ мин. Но да влезе човек на лонг в момента нови много голям риск... А аз не обичам риска... Таке аут удоволствието от търгувията

                      Коментар


                      • Има ли някой буден
                        Очаквах че еврото ще скочи до 1,3770 , но то направо изкърти паважа.В тази връзка поздрави на Коко за точната прогноза.Остава да видим какво ще стане следващата седмица .Очаквам прогнози и мнения подкрепени с някакви сигнали,графики или който каквото има.Остава да завършим деня с надгробно дожи........

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plamen1967
                          Брей голяма съпротива на $/К$ да падне....
                          ...като вкараш риска (кредита и фондовия пазар) нищо чудно да си стои в реиндж...по-скоро в горната част от последните няколко дни...1.17 = 23.6 % от 1.1780... но...след "бягството" от 1.0340 за момента сме "buy dips" струва ми се....1.0520=50 % на покачването... SMA 14 и 21 се пресякоха вчера (1.0508 и 1.0502 в момента)..а като прибавим и гореспоменатия риск и керитата ......

                          Коментар


                          • В момента наблюдавате класическия "ефект на Фактс за кивито"...

                            Коментар


                            • Хихихи, Йената наистина обърна посоката Ако падне и по 118.20 ще я търсим на 116...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VIP
                                Първоначално изпратено от Jay Gould
                                Първоначално изпратено от VIP
                                Първоначално изпратено от Jay Gould
                                Първоначално изпратено от Jay Gould
                                EUR/ USD ме зарадва.
                                Като гледам нищо чудно да се катерим до 8 ми или 13 ти, но няма да е зле преди това да минем 1.3790
                                Ако пробием отиваме на 1.3910 или 1.4040
                                а какво ти говорята датите за киви и ауд ?
                                ...на AUD/NZD покачване поне до Понеделник, а може и до 7 ми или 13 ти .. по дългосрочно качване до 21 ви или 14 септември ..
                                Нищо чудно ако пробие сега да отиде до 1.1396..
                                Но все пак не забравяйте, не търгувам на тази двойка и това са само преположения, защото нямам много натрупан поглед там ..
                                Благодаря,

                                Ама аз имах предвид НЗД/УСД и АУД/УСД , а не кроса
                                чакай че ме хвърли в джаза в първия момент
                                ))) Сега ще ги видя ...
                                Хммм...! И за двата нищо не мога да кажа , но ако търгуваш там и двата заформят или двойно дъно или някаква сложна продължаваща корекция.. и накъдето и да забият е все едно ...
                                Бих изчакал и бих сложил лимитирани над двойното дъно и под негоможе би ...
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X