IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toma23
    някой изгорял иска да си отмъсти на традера платформата им е най лека за ползване и има достъп през интернет без инсталация
    Изгаряш да при новини като те изхвърлят от системата,или друг път когато не ти изпълнят ордер и не си пред компа да влезеш ръчно,а пазара тръгва в твоята посока,а ти разбира се изпускаш момента за вход тогава наистина изгаряш,а ако имаш предвид за цял акунт при тях не съм занулявал,не че в това отношение има значение при кои си,засега ще ги търпим още малко,но тези неща са много дразнещи така че спирам да ги коментирам.
    УСПЕХ НА ВСИЧКИ ПРЕЗ СЕДМИЦАТА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toma23
      някой изгорял иска да си отмъсти на традера платформата им е най лека за ползване и има достъп през интернет без инсталация
      Kолега ползвам платформата от 010107към днешна дата резултата е 88,4 на плюс.Незнам с коя друга от бг брокерите я сравняваш но старата беше много зле а новата е направо трагична.За изминалите 7месеца не сме си контактували нито веднъж с брокерите им,но за последните 10дни се чуваме по 2-3 на ден,като по често те ме търсят за уточняване на неизпълнени или погрешно изпълнени поръчки.Не съм против новостите но да викаш на черното бяло не го разбирам.
      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

      Коментар


      • Първоначално изпратено от toma23
        някой изгорял иска да си отмъсти на традера платформата им е най лека за ползване и има достъп през интернет без инсталация
        Оп, греда!
        From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
        България Над Всичко

        Коментар


        • Здравейте колеги
          Във връзка с платформата на трейдър.бг -WEb версията е много добра , има големи възможности за хора които знаят какво им трябва.Настолната версия неработи стабилно , поради конфликти на Java с по старите компютри, по време на новини , програмата изпълнява само чакащите поръчки и зависва (неработи по време на новини) което е ОГРОМЕН проблем.Няма добра графика и нестава за анализ.Предимствата са много от гледна точка на търговия , но всеки трябва сам да ги оцени.

          Сега искам да видя какви са стратегиите и идеите ви за търговия на
          е/$ за следващата седмица и да направим нещо полезно във форума а именно обмяна на стратегии.

          Коментар


          • някой изгорял иска да си отмъсти на традера платформата им е най лека за ползване и има достъп през интернет без инсталация

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hacked
              Първоначално изпратено от Plamen1967
              Изкам да попитам нещо, някой ползва ли Традер.бг? Вчера си отворих демо акоунт и вече за 3 път ми обърква заявките.... А тази нощ не ми е отворило и ордер макач че на бай нивото на маркета е паданало под моето поне с 5 пипс...
              ДА така са,ще свикнеш,изпробват вече няколко месеца нова версия на платформата,но нещо не им се получава.Лошото е че от миналия месец пуснаха тази версия и на реалните акаунти,скоро маи ще местя окончателно всички средства.
              Успех
              Ne se zanimavai s Trader.bg- ne stavat za ni6to. Platformata im e sbarkana otvsiakade.

              Коментар


              • Platformata na Trader.bg ne stava za ni6to. Imala sam sa6tite problemi, a ot firmata samo se opravdavat. Prehvarlih se v STS Finance i ne sam imala problemi s tiah.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Plamen1967
                  Поунда отслабва доста. Днес тука (Англия) обявиха че имат рекорден брой на банкрупсис сред домакинствата, и очакват да се задълбочи проблема. Така че лихвите в УК едва ли ще се качит повече, а това е негативно за поунда.
                  Явно нивата 2.03/2.04 за теб значи слаб паунд....добре, но какво общо има растящата инфлация с банкрутиралите домакинства, е и това е ясно, но въпроса е защо да спрат да вдигат лихвата като има яка инфлация, а пък фалитите при разлика от 25 баязиснипункта едва ли ще се повлияят и едва ли ще размекнат сърцата на БОЕ
                  Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от $tambeto
                    Това че ще падат цените на жилищата го слушам от 5 години и ще го слушам още 10 поне Единствено може да се задържат(не да паднат)цените на панелните жилища.А монолита и новото строителство,особено от доказани вече строителни фирми ще вървят само на горе.А не ми се мисли земята къде се е запътила,още не е тръгнала да се качва,само гледайте графиката))А,и за около година 2 може леко да паднат цените по гъсто застроеното ни черноморие като к.к.Сл.Бряг,но ще е временно.
                    Това също не е препоръка за взимане на решение
                    Не мисля, че ще го слушаш още 10 години! ;-)

                    БНБ взима мерки за намаляване на кредитирането, което ще намали търсенето на имоти! Освен това, кредитния балон може да се спука във всеки един момент (предполагам до 1-2-3 години) - трябва ни само една малка кризичка (това не е проблем за България, за съжаление) и маса народ ще спрат да си плащат кредитите, след което пазарът ще се наводни с имоти! Разбира се, говоря само за жилищата.

                    Гъсто застроеното ни Черноморие вече издиша - има толкова много хотели, че вече не могат да се запълнят с туристи, та вече леглото го дават за 4 лева! ;-) На къде повече да се строи там? Дори в момента не може да се каже, че хората си почиват на нашето Черноморие, защото си ходят по краката! ;-)

                    Коментар


                    • Цени на отваряне:
                      Лонг EUR/USD - 1,3679
                      Лонг AUD/USD - 0,8543
                      Лонг USD/JPY - 118,455
                      Лонг GBP/JPY - 240,075
                      Шорт USD/CAD - 1,0655


                      М'чета ся са прибирам от Планет и Бедруууууум и ко да видя, изпълнен ордер дабъл сел на евро/долар 1,3780.
                      Дет са вика + 101.
                      И ся съм къс вече......ша го търся пак с дабъл бай, ама на около 1.35 вече.
                      Другото остава дъ сейм.
                      Добро утро на ранобудните и успех на всички фронтове.
                      Закона на 5 П
                      Перфектната
                      Подготовка
                      Предотвратява
                      Провала на
                      Представлението/Престъплението

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Plamen1967
                        Изкам да попитам нещо, някой ползва ли Традер.бг? Вчера си отворих демо акоунт и вече за 3 път ми обърква заявките.... А тази нощ не ми е отворило и ордер макач че на бай нивото на маркета е паданало под моето поне с 5 пипс...
                        ДА така са,ще свикнеш,изпробват вече няколко месеца нова версия на платформата,но нещо не им се получава.Лошото е че от миналия месец пуснаха тази версия и на реалните акаунти,скоро маи ще местя окончателно всички средства.
                        Успех

                        Коментар


                        • Това че ще падат цените на жилищата го слушам от 5 години и ще го слушам още 10 поне Единствено може да се задържат(не да паднат)цените на панелните жилища.А монолита и новото строителство,особено от доказани вече строителни фирми ще вървят само на горе.А не ми се мисли земята къде се е запътила,още не е тръгнала да се качва,само гледайте графиката))А,и за около година 2 може леко да паднат цените по гъсто застроеното ни черноморие като к.к.Сл.Бряг,но ще е временно.
                          Това също не е препоръка за взимане на решение

                          Коментар


                          • Спадът в цените на жилищните имоти, ако не е започнал, то съвсем скоро предстои според скромното ми мнение и без да съм особено компетентен по темата. По отношение на земята и офисите, ситуацията все още предполага растеж. Разбира се, това ми мнение не е предпоставка за "търговия", тъй като се базира на пределно малко информация и една-две графики...

                            Коментар


                            • В България нещата тепърва ще дръпнат поне 10 години ще сме нагоре и горе. Само "политиците" да пуснат малко захватката

                              Коментар


                              • Най гаднотоо ще стане след 1-2 години когато Китайците ще почнат да изнасят инфлация... Тогава не знам какво ще става. Аз за това инвестирах купих още едбо жилище в БГ като защита с пари на банката
                                Лошото е че не мога да купя реално злато... Само футурес

                                Коментар

                                Working...
                                X