IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Този смотан кад се обърка нещо.
    Къде отива на майка си в ******* .
    Ще ми прасне нулевия стоп мръсника.
    Да го *** в ****.
    Няма значение колко ще загубиш, важното е да спечелиш повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Facts
      Първоначално изпратено от VIP
      Първоначално изпратено от Facts
      Първоначално изпратено от VIP
      Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
      Според мен кивито ще е под 0,7500 още другата седмица!

      Всичко е възможно, но пък според мен 0.7710 ще тестваме ДНЕС
      Много пъти съм го наблюдавал... и може да го наречеш "Ефектът на Фактс при кивито" ...

      Когато се ударят групирани стопове, както стана днес в евро/долар над 1,3750 повечето загубили действат първосигнално... Хвърлят се на сделки с кивито (като валута с най-голям лост)... Разчитат на ефекта на "догонване" на движението в основните курсове на долара... Само че точно тогава кивито прави обратен ход от поне около 70 пипса преди да поеме в "правилната" посока... евентулно. Излишно е да казвам, че за маркет мейкърите при кивито не е никак трудно да оберат предложените им стопове, особено когато има повечко за обиране!!!
      да съгласен съм ! с тази разлика че кивито вече направи обратната посока и сега си чакам "правилната"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VIP
        Първоначално изпратено от Facts
        Първоначално изпратено от VIP
        Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
        Според мен кивито ще е под 0,7500 още другата седмица!

        Всичко е възможно, но пък според мен 0.7710 ще тестваме ДНЕС
        Много пъти съм го наблюдавал... и може да го наречеш "Ефектът на Фактс при кивито" ...

        Когато се ударят групирани стопове, както стана днес в евро/долар над 1,3750 повечето загубили действат първосигнално... Хвърлят се на сделки с кивито (като валута с най-голям лост)... Разчитат на ефекта на "догонване" на движението в основните курсове на долара... Само че точно тогава кивито прави обратен ход от поне около 70 пипса преди да поеме в "правилната" посока... евентулно. Излишно е да казвам, че за маркет мейкърите при кивито не е никак трудно да оберат предложените им стопове, особено когато има повечко за обиране!!!

        Коментар


        • Общо взето нещата го виждам така :

          Тест на 1.38.. , 2.045 при Кабела, 1.19 швейк 240.00 кабел/йена, 0.7710 киви ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Facts
            Първоначално изпратено от VIP
            Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
            Според мен кивито ще е под 0,7500 още другата седмица!

            Всичко е възможно, но пък според мен 0.7710 ще тестваме ДНЕС

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VIP
              Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
              Според мен кивито ще е под 0,7500 още другата седмица!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                Къса 50К паунд/йена на 241.61 с добавка на 243.10 и цел 237.80
                Успех на всички Спекуланти
                Много си прав... Принципно си прав... Долар/йена е голямата неизвестна!

                Преди два дена чиновник от японското финансово министерство заяви, че си запазват правото да интервенират на валутните пазари. Не е нещо ново само по себе си... Само че това изказване бе комбинирано с изказването, че кризата на пазара за рискови ипотеки не е опасна за американската икономика?!

                Доста необичайно заявление, което най-малкото показва посоката на евентуалните интервенции! С една дума, японците не желаят йената да поскъпва спрямо долара!!! Това от своя страна ще доведе до голяма волатилност в кросовете на йената...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
                  Първоначално изпратено от VIP
                  Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
                  Вимавай- кери трейд !
                  Има го и този момент, но киви определено има един път около поне 100-150 пипса ъп ... Гладна кокошка...

                  Коментар


                  • Има ли някой който да използва техниката да купува с бреак ордер. При изявен тренда нагоре, да купува когато клучово ниво е надхвърлено. Ако има ще ми е интересно да обсъдим тази тема.
                    Е/$ бреакна 1.3728 сега нямам идея на колко да затворя...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VIP
                      Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално
                      Вимавай- кери трейд !

                      Коментар


                      • Къса 50К паунд/йена на 241.61 с добавка на 243.10 и цел 237.80
                        Успех на всички Спекуланти

                        Коментар


                        • Не знам защо не следите кивито, но една покупка от 0.7650 правя моментално

                          Коментар


                          • Коко
                            Пусни едно ЛС колко пъти може да се направи "целувка на смъртта".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mitac
                              Пламене това за йената откъде го измисли.
                              Аз отивам да пазарувам и да измисля профитите на када, че се затруднявам нещо.
                              Стопа на нула.
                              Гледам че и петрола е много надолу което е добър съпорт за здрава йена, само това че тренда все още е за слаба йена ме спира да шортна $/йена ...

                              Коментар


                              • За настроенията на "кяр трейда" (както му казват някои ) съдя по киви/йена, а там разпродажбата е в ход през последния час. Друг индикатор са фондовите пазари в САЩ. Днес се заформя низходящо движение от над 300 пункта при Дау Джонс, което отново ще смъкне паунд/йена под 240.

                                Коментар

                                Working...
                                X