IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
    Ето как изглеждат позициите със стоповете и лимитите >>> а отдолу чакат другите три на 1,4232 да се закачат и те
    http://prikachi.com/images/642/3972642X.png
    Ебльо, виждам, че цъкаш на демо, това е добре, амбициозен си, искаш да се научиш, но би ли обяснил каква и логиката на стоп, отдалечен на почти 4 фигури?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от chicago Разгледай мнение
      SELL 1,415
      SL 1,4182
      ADD 1,364
      TP 1,315
      Краварю, какво искаше да покажеш с тая сделка, как най-лесно се губи ли?

      Понеже тук е пълно с новаци, обяснявам: най-лесно се губи, когато отваряш позиция със стоп против интрадневния тренд, не правете това у дома, мили аматьорчета
      Last edited by Хоската; 27.10.2011, 19:24.

      Коментар


      • Ето как изглеждат позициите със стоповете и лимитите >>> а отдолу чакат другите три на 1,4232 да се закачат и те
        http://prikachi.com/images/642/3972642X.png
        Last edited by Ебльо Еблев; 27.10.2011, 19:16.
        Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

        Коментар


        • Добра вечер Развилняли сте се гледам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
            ако по-често се бъркаш, знаеш ли колко положително ще ти се отрази на сметката ?
            Абе аз знам как ще ми се отрази на сметката ама докато не излезна на + ще играя с голем страх дори когато съм на прав път
            Деградацията - висша форма на градация

            Коментар


            • "ВЕ" бай бабо да не те среща мечка
              щото не знаеш какво е усещането да тръшнеш някъде ххх евро
              особено ако си с чужди пари
              айде,чадо, по-скромно,не бъди чак толкоз лакомо
              че лакомо дупе кръв с....е
              Last edited by Доби; 27.10.2011, 19:15.

              Коментар


              • Нали обещах да свирукам като се обади системката ми >>> току що на 1,4181 след 24 дневно мълчане системката ми даде къси >> три броя >>> следващите три чакат малко по нагоре .След малко снимка как изглеждат позициите
                Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

                Коментар


                • И ся шо стана со шортите?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                    Няма значение дали са изтински ве ....МОЖЕШ да изкараш 1 апартамент за 1 ден ве леле
                    мога и да загубя един апартамент за един ден
                    ПП как да няма значение дали са истински? нали търговията ме храни ? с демо пари , ако ще и милиони да са хляб не мога да си купя
                    Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      ми земи са гръмни, та да ни отървеш
                      както стотици пъти сам казвал тука, търгувам само евро/долар и индексни фючърси.
                      от форекса 40 пипа днес , че за него пита , а да моите пипове са по 12.5 $ на контракт , а с колко контракта търгувам не е твоя работа
                      със сигурност не съм голем кат тебе с по 150к на седмица , ма моите са ИСТИНСКИ
                      Няма значение дали са изтински ве ....МОЖЕШ да изкараш 1 апартамент за 1 ден ве леле

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                        Верно ли ве майтапиш ли ме .... ся ако каеш че не си фанал и интервенцията на франка ше са гръмна
                        ми земи са гръмни, та да ни отървеш
                        както стотици пъти сам казвал тука, търгувам само евро/долар и индексни фючърси.
                        от форекса 40 пипа днес , че за него пита , а да моите пипове са по 12.5 $ на контракт , а с колко контракта търгувам не е твоя работа
                        със сигурност не съм голем кат тебе с по 150к на седмица , ма моите са ИСТИНСКИ
                        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                          скромен съм
                          гоня 20-30 пипа дневно.седнах пред мониторите преди 3 часа и до тука са 40.
                          та май само ще спамя до довечера
                          Верно ли ве майтапиш ли ме .... ся ако каеш че не си фанал и интервенцията на франка ше са гръмна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Чакай сега,нали за нагоре!!!
                            е нагоре де.ко треснат нещо в нови йорк нали ще им поевтинее долара ?
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                              ДАВАЙ ЕВРОТО !!!!
                              http://www.youtube.com/watch?v=LEJlyyyAlDE
                              ггггггггггг
                              как е Реда,
                              глеам си старите постове щот
                              бях сигурен че говорихме с тебе
                              за мойто гартли,
                              пък то ши земи да злези, ва

                              15.09.2011, 21:27
                              гуляму гартли, бря
                              таргета му 44444444
                              http://img843.imageshack.us/img843/8325/gartly.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/843/gartly.gif/)

                              Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                                Рооки я кажи ся ква позицоя сложи на тва рали..Ако си толко голям колко се изкарваш трябва да си направил поне 5к зася.
                                скромен съм
                                гоня 20-30 пипа дневно.седнах пред мониторите преди 3 часа и до тука са 40.
                                та май само ще спамя до довечера
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X