IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • E три дена ще има иху после пак тихо -кат П.К дето не му чухме гласа като еврото падаше -днес е в еуфориянали все пак тръгваме за 1.85

    п.п. имам къси

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Asambleq Разгледай мнение
      Проблема е ,че кат купих е..х и заспах без да мога да сложа стоп Ако затворя сега,губя спечеленото от вчера и почвам на чисто,ако ли не ......
      кефа цена няма пич
      Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        за сведение на премаркета ДАХ е 6365- 6375.....не се напрягай много че ще го познаеш...
        Поздрави!
        объркването идва от това , че гледам фючърса.а при него числата са :
        O/H/L/C (до момента) - 6194/6384/6180/6373 , та затова казвам 6400, ма айде кат за тебе още 25 поинта от текущи нива и то ако не падне повече от 9 поинта в следващият 1 час / също от текущите /
        Last edited by NYSERookie; 27.10.2011, 20:53.
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
          ми дано те измъкне, и дано си направиш съответните изводи за търговията без стопове следващият път като те досърби да търгуваш
          Проблема е ,че кат купих е..х и заспах без да мога да сложа стоп Ако затворя сега,губя спечеленото от вчера и почвам на чисто,ако ли не ......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
            ако удържи рейнджа от последният 1 час , вероятно ще опита още един импулс нагоре. ниво не давам , че не го гледам много подробно дакса, що не обаче 6400.
            за сведение на премаркета ДАХ е 6365- 6375.....не се напрягай много че ще го познаеш...
            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от konan12 Разгледай мнение
              Здравейте къде са тези дето на 4.10.2010 викаха че еврото ще падне спрямо долара на 1.20 аз продадох 10000 долара на 1.46
              Абе ти говориш за левчета,май
              Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Asambleq Разгледай мнение
                Тъй ми се иска,кво да направя ? Който няма стопчета ,6те чака корекцийка!
                ми дано те измъкне, и дано си направиш съответните изводи за търговията без стопове следващият път като те досърби да търгуваш
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fi4eto Разгледай мнение
                  А в цялата история любимия ми ДАХ каде го виждаш че аз ослепях днес от него и вече не го виждам
                  ако удържи рейнджа от последният 1 час , вероятно ще опита още един импулс нагоре. ниво не давам , че не го гледам много подробно дакса, що не обаче 6400.
                  Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                  Коментар


                  • Кой чел-чел, кой не е да е !
                    Last edited by Alan10; 27.10.2011, 20:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                      аз пък мисля да търгувам дълги само , докато даде сигнал за къси
                      щот ' мисля , че ще направи силна корекция' треска стопове , също както и 'много избяга няма начин да не върне'
                      А в цялата история любимия ми ДАХ каде го виждаш че аз ослепях днес от него и вече не го виждам
                      Деградацията - висша форма на градация

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                        аз пък мисля да търгувам дълги само , докато даде сигнал за къси
                        щот ' мисля , че ще направи силна корекция' треска стопове , също както и 'много избяга няма начин да не върне'
                        Тъй ми се иска,кво да направя ? Който няма стопчета ,6те чака корекцийка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Asambleq Разгледай мнение
                          Мисля,че (еур/Усд)ще направи силна корекция вече
                          аз пък мисля да търгувам дълги само , докато даде сигнал за къси
                          щот ' мисля , че ще направи силна корекция' треска стопове , също както и 'много избяга няма начин да не върне'
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Здравейте къде са тези дето на 4.10.2010 викаха че еврото ще падне спрямо долара на 1.20 аз продадох 10000 долара на 1.46

                            Коментар


                            • Мисля,че (еур/Усд)ще направи силна корекция вече

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ебльо Еблев Разгледай мнение
                                Нали обещах да свирукам като се обади системката ми >>> току що на 1,4181 след 24 дневно мълчане системката ми даде къси >> три броя >>> следващите три чакат малко по нагоре .След малко снимка как изглеждат позициите
                                Само не забравяй, че и св.Нагъзаки чЕка некой да му се нахендри !

                                Коментар

                                Working...
                                X