IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте!
    Нов съм във форума... какво ви е мнението за влизане на къс GBP/USD в момента?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от svilengg
      dobre doshal otnovo kiril123 salut radvam se da te vidq xixi po4ina li si
      haha ne rabotih dosta iako , no ne i s forex - no ne sam bil na karibite ili niakade po nekvi ostrovi kakto kazvat pove4eto hora koito ne pi6at tuka 1 -2 ili 3 meseca
      Forex , форекс новини и стратегии

      Коментар


      • eto i mnenieto mi za pazara .

        dnes do 21 i ne6to pri eur/usd 6te imame range 1.3830 1.3780 , sled koeto 6te napravim 1.3705-10 . ot tam 6te idem za nov vryh nad 1.3850 moje bi 1.3890 i posle down za pone 3 figuri . Vsi4ko tova zavisi ot lihvata v usa no ako ia zapaziat ne6to takova mi se privijda kato scenarii . 6te go otigraia s mala sumi4ka puk da vidim dali 6te pia bira ot tova

        Pozdravi
        Forex , форекс новини и стратегии

        Коментар


        • dobre doshal otnovo kiril123 salut radvam se da te vidq xixi po4ina li si

          Коментар


          • zdraveite ne sam 4el foruma ot niakolko meseca . Vip kak e kade se zagubi ???
            Forex , форекс новини и стратегии

            Коментар


            • VIP
              Кивито даде очеваден сигнал че ще тръгне на юг и покупки от тук си е игра на зарове-тука има тука нема.Въпрос на дни е да направи силно движение , но предполагам че ще си направи първо седмичната корекция.

              Коментар


              • sell eur/gbp 0.6800 target 0.6750 stop 0.6850

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VIP
                  Първоначално изпратено от VIP
                  Първоначално изпратено от Han Krum
                  Първоначално изпратено от VIP
                  Отварям дълга киви на 0.7600
                  Луд човек, дано да са по-малко..
                  Otvariam i dalga paund yena ot 239.15 s zel 241.50. kivito mi e s zel 0.7680 !
                  Явно лудите са били повечко Круме, щом киви се било покачило...
                  Ами кво да ти кажа , освен БРАВОС..

                  Коментар


                  • nzd/usd e izpulnilo targeta na 0.7650 - 50 profit
                    usd/cad ot 1.0520 si sedi na mqstoto i si 4aka vremeto target 1.0570 stop 1.0470. Mnogo e hubavo da se raboti ot brega na moreto :P

                    i oglejdam za vlizane na neshto svejo i sum se zagledal v ekzotikite.

                    Uspeshen i profiten den kolegi.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VIP
                      Първоначално изпратено от Han Krum
                      Първоначално изпратено от VIP
                      Отварям дълга киви на 0.7600
                      Луд човек, дано да са по-малко..
                      Otvariam i dalga paund yena ot 239.15 s zel 241.50. kivito mi e s zel 0.7680 !
                      Явно лудите са били повечко Круме, щом киви се било покачило...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от VIP
                        Първоначално изпратено от VIP
                        Общо взето нещата го виждам така :

                        Тест на 1.38.. , 2.045 при Кабела, 1.19 швейк 240.00 кабел/йена, 0.7710 киви ...
                        Таргетите изпълнени, с изключение на Киви и $/кад . Разбира се очаквам и тях да видя днес !!!
                        Общо взето виждането ми към днешна дата е такова:

                        евро 1.39..; жица: 205; гбп/ хиена 242.50 ; кад 1.048, киви 0.7680-0.77

                        Успех !
                        Картинката все още си остава същата като очакване ! нямам позиции при лира-йена затворих на 241.50
                        с интерес следя киви и чакам 0.77

                        Коментар


                        • Съжалявам, имах впредвид че ги оставиха на всеки план. Както казваме в България всяко чудо за 3 дена. Сега очакванията са да чуят намеренията на ФЕД днес вечерта относно очакванията им за ифлацията и икономическия растеж.

                          Коментар


                          • Пламен кдето и да живееш, тук говорим на български, ако ще се правиш на интересен, не е тук мястото, това по въпроса за англосаксонските думи написани с български букви какво разбираш под дисконтиране на новини? интересно...?
                            Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

                            Коментар


                            • Инвеститирите почнаха да дискоунтват лошите новини от имотния пазар (почнаха да свикват) и това може да даде глътка въздох за Американския $. Да видим.

                              Коментар


                              • Колеги...вече от около месец водещите новини са щатските ипотеки и засега те остават в центъра на играта днес дори в ПАРИ има статия за тях, така че съобразявайте се в кротките летни дни тези новини ще движат по-рязко пазара....
                                Това е просто мнение. Това не е предпоставка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X