IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Plamen1967
    Бих препоръчал за играчите които не се ограничават само с технически анализ за разгледат www.saxobank.com.
    В нея няколко банки дават вижданията си за пазара (а обикновенно те са и движещите сили в него)
    Там също ще намерите пълния списък на събитията за деня засягащи валутния маркет и настроенията.
    Там може да си отворите акоунт и да използвате купчина иформация безплатно. (Не е нужна каквато и инвестиция и аз нямам никаква полза от това да Ви я предложа, аз само я намирам за много полезна за мене, дано някой от Вас също да има полза).
    Мерси за сайта , обаче тези банки има тръговия която държат по 20 фигури загиба и това не ги притеснява и затова техните прогнози са малко как да каза , абе не са за нас
    Forex , форекс новини и стратегии

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VIP
      Първоначално изпратено от kiril123
      вип какво мислиш за кивито , много съм оглупял напоследъл изпуснах тия фигури последните въпреки че седях на компютъра и ръката ми беше на късата да я натисна , ама ... това е форекса
      do 0.67710 long !
      първо 0.7550 после нагоре и не само 1 фигура ами 3-4 . лихвата си е лихва и почнат ли да купуват пак нзд/джапанки ще видим 5 те фигури за 3-4 дни .
      Forex , форекс новини и стратегии

      Коментар


      • Бих препоръчал за играчите които не се ограничават само с технически анализ за разгледат www.saxobank.com.
        В нея няколко банки дават вижданията си за пазара (а обикновенно те са и движещите сили в него)
        Там също ще намерите пълния списък на събитията за деня засягащи валутния маркет и настроенията.
        Там може да си отворите акоунт и да използвате купчина иформация безплатно. (Не е нужна каквато и инвестиция и аз нямам никаква полза от това да Ви я предложа, аз само я намирам за много полезна за мене, дано някой от Вас също да има полза).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kiril123
          вип какво мислиш за кивито , много съм оглупял напоследъл изпуснах тия фигури последните въпреки че седях на компютъра и ръката ми беше на късата да я натисна , ама ... това е форекса
          do 0.67710 long !

          Коментар


          • вип какво мислиш за кивито , много съм оглупял напоследъл изпуснах тия фигури последните въпреки че седях на компютъра и ръката ми беше на късата да я натисна , ама ... това е форекса
            Forex , форекс новини и стратегии

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alehandro
              Благодарско за отговорите ..... късия кабел ме влече ама да видим.....
              аз имам една къса сега в еур/усд с цел 1.3768 после ще се прицеля в 1.3810 ниво което ще видим днес преди 21.15 и после доун вече за да изпълним корекцията от 61.8 при 1.3705 61.фио на покачването от 1.3605 до 1.3830 . след това ще сме готови за фалшив пробив на върха и ще се насочим за 3 те фигури които си искам а може и повече . около 1.36 или под него
              Forex , форекс новини и стратегии

              Коментар


              • Благодарско за отговорите ..... късия кабел ме влече ама да видим.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kiril123
                  zdraveite ne sam 4el foruma ot niakolko meseca . Vip kak e kade se zagubi ???
                  Кире мархаба

                  Как си брадаре ? Аз чета, но не съм писал отдавна 6-7 месеца. беше ми изпростяло от глупаци. гледам че са изчезнали и аз се появявам

                  За киви не съм съгласен ! Особено довечера ще видиш !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alehandro
                    Здравейте!
                    Нов съм във форума... какво ви е мнението за влизане на къс GBP/USD в момента?
                    Според мен изчакай утре Банк оф Енгланд доклад за инфлацията преди да играеш:
                    Central banks will garner the lion’s share of market attention this week, with the Bank of England releasing its Quarterly Inflation Report on Wednesday morning and the Reserve Bank of Australia slated to announce the results of its policy deliberation on Wednesday evening.
                    Източник:
                    http://www.forexnews.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alehandro
                      Здравейте!
                      Нов съм във форума... какво ви е мнението за влизане на къс GBP/USD в момента?
                      възможно е движение до 2,0170 следвано от ход до 2,0380-2,04
                      и от там движение от 4 фигури в направление юг.Според мен преди 2,0150 невлизай късо.

                      Коментар


                      • $/K$ почва да показва признаци за обръщане на тренда от надолу към движение нагоре, ако пресече 1.0580 ще е потвърждение за това. Тогава най добрата стратегия според мене е купува на леките спадове.

                        Коментар


                        • $/K$ почва да показва признаци за обръщане на тренда от надолу към движение нагоре, ако пресече 1.1580 ще е потвърждение за това. Тогава най добрата стратегия според мене е купува на леките спадове.

                          Коментар


                          • Zatvarqm usd/cad ot 1.0520 na 1.056 i otvarqm kusa poziciq po sushtite mesta 1.056 s cel 1.0500 stop na 60 pipsa 1.0610.
                            Kuso evro 1.3800 s cel 100 pipsa i eventualna dobavka x3 ako se naloji i let's go to beach :P xixi otivam da topna krakata

                            Lek i profiten den

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alehandro
                              Здравейте!
                              Нов съм във форума... какво ви е мнението за влизане на къс GBP/USD в момента?
                              купуване на долари в момента е добра стратегия , стига да можеш да държиш поне 3 -4 фигури нагоре за пиковете довечера . аз лично бих ти дал едно съветче не играй форекс тази седмица с повече от 2 % от сметката си щото е малко трудно да уцелиш ритъма на големите играчи които ще оберат малките в близките дни

                              Успех все пак
                              Forex , форекс новини и стратегии

                              Коментар


                              • Az oshte nqkolko dena shte sum po plajovete i se pribiram dobre 4e se razvali vremeto 4e taka beshe po4nalo da mi haresva! :P uspeh

                                Коментар

                                Working...
                                X