IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пич, маркет е пазар, акоунт е сметка. Виждам че си умен полиглот-глобалист, но се оливаш малко - ама то е нормално - почти всеки българин, който е минал границата, пораства до 2.50м.


    Другия гърчав еничар - франсето - не спами, моля. Не си ми на годините, нито на акъла, нито на физиката - трай си там и си чети фундамента --- и си намери приятелка, защото като гледам как злобарееш при първа въможност ми се струва че си много самотен трейдър. За твое добро ще е, иначе дясната ръка скоро ще е за кинезитерапевт.


    Стига сте правили свинщини, драги еничари, гнусни сте.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plamen1967
      Хм, почвам да усещам, че тук май няма кой знае kakво, да няуча. Този форум почва да ми звучи повече като чит-чат място, ne място за обмяна на идеи и информация.
      Ако някой иска да сподели виждания и информация за валутните и ресурните маркети може да ме намери на:
      Plamen1967@gmail.com
      Успех на всички
      Welcome у дома...

      Коментар


      • Ксерокс Ксероксов пак те задъниха здравите селски комплекси, а?

        Коментар


        • http://www.forexpf.ru/

          Коментар


          • Хм, почвам да усещам, че тук май няма кой знае kakво, да няуча. Този форум почва да ми звучи повече като чит-чат място, ne място за обмяна на идеи и информация.
            Ако някой иска да сподели виждания и информация за валутните и ресурните маркети може да ме намери на:
            Plamen1967@gmail.com
            Успех на всички

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
              Първоначално изпратено от Plamen1967
              засягащи валутия наркет

              .... да си отворите акоунт

              А кой е написал "Пази Боже, сляпо да прогледа". Шекспир или Хемингуей?
              ОК. Форекс Форексов, да ти кажа чесно, това ми мяза малко на заяждане. Не знам да ли да се "забия" в него или да го подмина...
              Този форум е за обмяна на информация за да може всеки един от нас утре да бъде по успяващ от днес, а не да си показваме колко сме добри по "Български". Аз не претендирам, че съм бог там иначе щях да стана литератор а не програмист . Това ми е единствената петица която имам в ученическата си книжка в средното.
              Понякога не ми идват българските съответсвия от първа ръка, но мисля че в общи линии не би трябвало да имаш проблем да сванеш идеята. И още повече какъв играч на валучния пазар си ако от малко не хващаш Английски... По добре се откажи докато още имаш някой останал кинт в сметката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plamen1967
                засягащи валутия наркет

                .... да си отворите акоунт

                А кой е написал "Пази Боже, сляпо да прогледа". Шекспир или Хемингуей?

                Коментар


                • саксо

                  Първоначално изпратено от Plamen1967
                  Върви на
                  FX->Analysis->Balclays Analysis като пример.
                  За всеки ден имат анализ какво се е случило предния ден и какво може да се очаква.
                  [/img]
                  А къде са им откритите дългосрочни позиции на банките.

                  Коментар


                  • Върви на
                    FX->Analysis->Balclays Analysis като пример.
                    За всеки ден имат анализ какво се е случило предния ден и какво може да се очаква.
                    [/img]

                    Коментар


                    • sakso

                      Първоначално изпратено от Plamen1967
                      Бих препоръчал за играчите които не се ограничават само с технически анализ за разгледат www.saxobank.com.
                      В нея няколко банки дават вижданията си за пазара (а обикновенно те са и движещите сили в него)
                      Там също ще намерите пълния списък на събитията за деня засягащи валутния маркет и настроенията.
                      Там може да си отворите акоунт и да използвате купчина иформация безплатно. (Не е нужна каквато и инвестиция и аз нямам никаква полза от това да Ви я предложа, аз само я намирам за много полезна за мене, дано някой от Вас също да има полза).
                      Пламене,къде точно гледаш прогнозите на банките.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kiril123
                        Първоначално изпратено от svilengg
                        dobre doshal otnovo kiril123 salut radvam se da te vidq xixi po4ina li si
                        haha ne rabotih dosta iako , no ne i s forex - no ne sam bil na karibite ili niakade po nekvi ostrovi kakto kazvat pove4eto hora koito ne pi6at tuka 1 -2 ili 3 meseca
                        И аз септември заминавам на някой остров, че се чудя ко да ги прая тия пари от Форекс-а.
                        После и снимки ще пратя
                        Закона на 5 П
                        Перфектната
                        Подготовка
                        Предотвратява
                        Провала на
                        Представлението/Престъплението

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plamen1967
                          Аз не говоря за тяхните препоръки какво да купиш или продадеш а за информацията която дават. Например: Според 23 Август ще се изплатят ценни книжа в Киви и Ози които може да повлияе движението на паричния поток от Киви и Ози в други валути.
                          Говорим за 1.3 милиарда Ози$ и 2.19 Киви $.
                          Това едва ли може да го знаеш ако не си вътре в играта, а точно тези детайли е границата между правилната и грешната тъговия.
                          Информацията е безценно нещо
                          [/quote]

                          аз съм отворен за всичко ново , вече си имам акаунт там точко що го направих и ще прегледам информацията , много е важно да анализираш правилно това което четеш , а още по-важното е да си анализирал както анализаторите на големите риби за да вземеш профит щото ина4е ще вземеш загуба
                          Forex , форекс новини и стратегии

                          Коментар


                          • На H1 при GBP/USD MACD и цената правят разминаване .
                            От тук някъде или малко по отдолу като казвам малко
                            съмнява ме то да е повече от 10-20 пипса от текущата
                            цена трябва да започне някаква корекция с първи цели
                            СПОРЕД МЕН 2.0320 . Но да не забравяме че повечето
                            трейдъри изпускат питомното и гонят дивото а в този
                            случай питомното се сещате кое беше при паунда
                            но който иска да купува от тук си е негов избор

                            Коментар


                            • Аз не говоря за тяхните препоръки какво да купиш или продадеш а за информацията която дават. Например: Според 23 Август ще се изплатят ценни книжа в Киви и Ози които може да повлияе движението на паричния поток от Киви и Ози в други валути.
                              Говорим за 1.3 милиарда Ози$ и 2.19 Киви $.
                              Това едва ли може да го знаеш ако не си вътре в играта, а точно тези детайли е границата между правилната и грешната тъговия.
                              Информацията е безценно нещо

                              [/quote]

                              Коментар


                              • vip, кивито рисува малко неправилен триъгълник , който се пробива само нагоре , за тази цел ни трябва потвърждение тоест отблъскване от 0.7550 и после пробив на 0.76 , при тия условия целта от 0.80 е перфектна , така че буъ лимит от 0.7610 при отскок от 0.7550 е перфектно отиграване , за по рисковите покупка на 0.7560 стоп 0.7490 и таргет 0.80 до края на месеца .

                                поздрави
                                Forex , форекс новини и стратегии

                                Коментар

                                Working...
                                X