IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Валутна търговия - FOREX Архив 2.30

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мисля че след малко ще ми се изпълни целта на късите 1.3768 с което ще съм на + 50 пипса днес за 3 броя сделки в тази валутна двойка . на дългата която ще отворя там стопа ще сложа на 1.3740 а таргета на 1.3810 . очаквам този таргет да бъде достигнат преди 21.15 откъдето ще започнем движение с първа и реална цел 1.3710 което е 61.8 фибо на покачването от 1.3605 до 1.3830 . след това е възможен нов връх или спад под 1.3710 ще ни закара за тест на подкрепата при 1.36 и след това до нива под това .

    така мисля за пазара
    поздрави
    Forex , форекс новини и стратегии

    Коментар


    • Форекс Форексов, а бре "бухльо" този път наистина ме "заби".
      Да вземе да се върнеш в 3 клас да си припомниш граматиката, че пред ЧЕ се слага винаги запетая...
      Айде мани се от тука, че заради тебе пропусна да си затворя шорт-а на среброто на 100 точки печалба. Само разсейваш форума от целта за която се е събрал....

      ФОРЕКС - FOREX

      Коментар


      • Първоначално изпратено от karakondjul
        Моето мнение е че сега пазара няма посока и е прибързано в момента да
        се влиза, нека видим посока, нека да се оформи добър тренд.
        И съм съгласен с това коета каза Кирил, че днес пазара се движи от
        акулите, риска е като да хвърляш монета - 50% и трябва да се внимава...
        Колега
        Кажи какво мислиш за златото в средносрочен план

        Коментар


        • Някой ще успее , някой не !
          А ти ще успееш ли ми е по интересно.
          Добре че си препрочиташ умните постове
          и навреме коригираш грешките , които си
          допуснал . Забавен субект си все пак .
          Айде сега отиди да оспамиш хубаво и
          някой друг форум и се успокой вече .

          Аз се извинявам за спама , но как да не му
          отговори човек на този селяк .
          Айде спирам и аз те достатъчно
          хора го видяха колко му е сивото.

          Коментар


          • Моето мнение е че сега пазара няма посока и е прибързано в момента да
            се влиза, нека видим посока, нека да се оформи добър тренд.
            И съм съгласен с това коета каза Кирил, че днес пазара се движи от
            акулите, риска е като да хвърляш монета - 50% и трябва да се внимава...

            Коментар






            • Айде, стига сте говорили за мен - селяка, говорете си за Форекс - да видим всички какво ще сътворите и дали ще успеете да напишете една страница на сносен книжовен български без правописен речник, въпреки че със сигурност няма да е за Форекс.



              Много чудно -- като стане търкал във форума, и се показват всичките червеи, торни бръмбари и попови прасета, които по принцип никакви ги няма, за да се изрепчат на някой, който прави забележка че собствения им роден език се пълни с чуждици и всевъзможни паразити.


              Оня пък решил че се заяждам с него :lol: Не се заяждам, но толкова ви е самочувствието и самосъзнанието --- като кажеш на лайното че е лайно --- и то веднага се обръща, въпрос на еничарско себевъзприемане.


              Творете смело на тема Форекс. Писачите да му мислят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plamen1967
                За ваша информация:
                Трудовите разходи в Америка са по високи от очакваните а производителността по ниска от очакваното, което е предпоставка за инфлация в 6 - 12 месечен период...
                http://www.bloomberg.com/apps/news?p...3zU&refer=home

                Би трябвало да е $ позивна новина... (мое мнение)
                Позитивна и за йената също!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toty
                  usd/cad - къса от 1.0562, целта ми е някъде 1.0480
                  Стоп за сега нямам, но ще затварям ако тръгне с-у мен
                  на около 0590
                  Внимавай погледни ресурсите (злато, петрол...)

                  Коментар


                  • За ваша информация:
                    Трудовите разходи в Америка са по високи от очакваните а производителността по ниска от очакваното, което е предпоставка за инфлация в 6 - 12 месечен период...
                    http://www.bloomberg.com/apps/news?p...3zU&refer=home

                    Би трябвало да е $ позивна новина... (мое мнение)

                    Коментар


                    • usd/cad - къса от 1.0562, целта ми е някъде 1.0480
                      Стоп за сега нямам, но ще затварям ако тръгне с-у мен
                      на около 0590

                      Коментар


                      • Форекс Форексов много те набраха братле ти хубаво прави преди, че спря да пишеш във форума я пак преобмисли тази опция , жела профит на всички спекуланти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Plamen1967
                          Първоначално изпратено от Форекс Форексов
                          Пич, маркет е пазар, акоунт е сметка. Виждам че си умен полиглот-глобалист, но се оливаш малко - ама то е нормално - почти всеки българин, който е минал границата, пораства до 2.50м.
                          Обикновенно, хората казват че заядливците били от губещата част на обществото... Дано не съм прав за тебе...
                          Аз с удоволствие, чакам момента да се върна в България, която е едно чудесно място за живеене, стига да може човек да го оцени.
                          А колкото за 2.50 м е не съм чак толкова грамадански само 2.00 м без "буйките" А като съдя по товите заяждания сигурно и леприканите ще са гиганти спрямо тебе
                          Мястото е прекрасно,обаче е пълно със злоба и омраза направо прелива

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от karakondjul
                            Ксерокс Ксероксов, добре ще е да прегледаш последните си 10
                            поста, в тази и други теми и да се върнеш към преусмисляне на идеята
                            да не пишеш в този фолум.

                            Ксерокс, няма значение кой съм аз и кой ти, тук се говери за
                            форекс.
                            Karakonjul ми то е много лесно бе братле , просто
                            му подминаваш постовете както правя аз между другото .
                            Кажи ми според теб какъв обект за дискусия може да
                            бъде човек на който последните 100-200 поста са същите
                            каквито последните няколко .. Отговор: Никаква
                            Така че не се занимавай остави го селяка..

                            Коментар


                            • Ксерокс Ксероксов, добре ще е да прегледаш последните си 10
                              поста, в тази и други теми и да се върнеш към преосмисляне на идеята
                              да не пишеш в този форум.

                              Ксерокс, няма значение кой съм аз и кой ти, тук се говери за
                              форекс.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Форекс Форексов
                                Пич, маркет е пазар, акоунт е сметка. Виждам че си умен полиглот-глобалист, но се оливаш малко - ама то е нормално - почти всеки българин, който е минал границата, пораства до 2.50м.
                                Обикновенно, хората казват че заядливците били от губещата част на обществото... Дано не съм прав за тебе...
                                Аз с удоволствие, чакам момента да се върна в България, която е едно чудесно място за живеене, стига да може човек да го оцени.
                                А колкото за 2.50 м е не съм чак толкова грамадански само 2.00 м без "буйките" А като съдя по товите заяждания сигурно и леприканите ще са гиганти спрямо тебе

                                Коментар

                                Working...
                                X